18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aresztowany za brak maseczki

Jesse.Pinkman • 2021-09-27, 23:45
Ciąg dalszy sp***olenia umysłowego w Australii. Według opisu facet został aresztowany dosłownie 500 metrów od swojego domu. Zaraz tam k***a będzie trzeba zakładać maseczkę żeby wyj***ć śmieci.

Filemon

2021-09-28, 18:01
jebac ludzi w maskach, zmanipulowani glupota lemingi...

picolo

2021-09-28, 18:24
garota napisał/a:

j***ni debile. Czyli robisz wszystko bo tak każe system. Brawo lemingi. Przez was właśnie jest jak jest.



No siema kukiz co tam u ciebie? Marzy ci się anarchia? To wypie**alaj jak najdalej stąd, może gdzieś się nadziejesz na drugiego takiego zjeba jak ty.

daniel1040

2021-09-28, 18:27
Ale tu was posrało - ci noszący maskę jak tarczę na wojnę to mózgi pokroju niggusów i lizidupy.

Raflik

2021-09-28, 19:25
garota napisał/a:

j***ni debile. Czyli robisz wszystko bo tak każe system. Brawo lemingi. Przez was właśnie jest jak jest.



Jest dużo innych rzeczy do których sam przystajesz czyli robisz wszystko co każe system. Czyli sam jesteś lemingiem BRAWO

garota

2021-09-28, 19:32
bozia napisał/a:

Żebyś Ty, dziecko, przynajmniej rozumiał co czytasz...



Dokładnie. Nie rozumiem twojego bełkotu. A teraz dziadzia weź już idź jedz kisielek i palulu.

an...........69

2021-09-28, 19:43
trytodie napisał/a:

Dokładnie. Są takie zasady to trzeba się dostosować, bo to prosty przepis który nikogo nie udręcza. Chce zgrywać buntownika dla jakieś wydumanych zasad, to ponosi konsekwencje. Bardzo dobrze, jeszcze powinni mu sprzedać kilka uderzeń pałą żeby dobrze zapamiętał.



Ty cowidioto pie**olony. Lubisz jak ci władza na grabie jeździ? To won do Korei północnej.

Strielok1

2021-09-28, 19:54
Pomijając wszystko inne, panowie z dyplomami z medycyny powiecie mi jak to jest? Jak był szczyt zachorowań zachorowało mi dziecko, 5 lat, gorączka, kaszel, itd. Porada telefoniczna, 4 czy 5 leków na e receptę. Na moje naleganie na to żeby jednak małego obejrzeć słyszę że nie ma takiej opcji, pandemia, ryzyko itp. Po 2 godzinach żona dzwoni do tej samej lekarki i bez problemu umawia młodego na prywatną wizytę, 200 zł i nagle ryzyko znika? Jak to jest? Drugi przykład w czerwcu miałem wypadek w pracy, poprzestawiane kości dloni, a że miałem już z nią problemy wcześniej umówiłem się do ortopedy (prywatnie, a jakże by inaczej) , na dzień dobry słyszę od lekarza po 60 tce czy będzie mi przeszkadzało jeżeli zdejmie maskę? Bo to niewygodne. I jeżeli chcę to mam się nie krępować i też zdjąć. Więc gdzie to ryzyko? Żeby nie było że tylko na takich trafiam to po wypadku, bez maski nie chcieli mnie na pogotowie wpuścić. Podobnie na kontroli, albo wejdzie pan w masce albo wogóle.

juderaus

2021-09-28, 20:19
Strielok1 napisał/a:

Pomijając wszystko inne, panowie z dyplomami z medycyny powiecie mi jak to jest? Jak był szczyt zachorowań zachorowało mi dziecko, 5 lat, gorączka, kaszel, itd. Porada telefoniczna, 4 czy 5 leków na e receptę. Na moje naleganie na to żeby jednak małego obejrzeć słyszę że nie ma takiej opcji, pandemia, ryzyko itp. Po 2 godzinach żona dzwoni do tej samej lekarki i bez problemu umawia młodego na prywatną wizytę, 200 zł i nagle ryzyko znika? Jak to jest? Drugi przykład w czerwcu miałem wypadek w pracy, poprzestawiane kości dloni, a że miałem już z nią problemy wcześniej umówiłem się do ortopedy (prywatnie, a jakże by inaczej) , na dzień dobry słyszę od lekarza po 60 tce czy będzie mi przeszkadzało jeżeli zdejmie maskę? Bo to niewygodne. I jeżeli chcę to mam się nie krępować i też zdjąć. Więc gdzie to ryzyko? Żeby nie było że tylko na takich trafiam to po wypadku, bez maski nie chcieli mnie na pogotowie wpuścić. Podobnie na kontroli, albo wejdzie pan w masce albo wogóle.



Bo to pandemia dla idiotów. kto ma coś pod kopułą to widzi cała kowidową wajchę i niedorzeczności chociaż by takie wspomniane przez Ciebie. A kto się boi to zapie**ala w masce po szprycę. Ktoś ta wyżej mówił o jutubowych znawcach co podważają zdanie wirusologów. Ok. Z tym, że jest cała masa innych wirusologów, którym zwyczajnie system zamyka mordy aby nie zatruwali jedynej słusznej narracji. ŚWIAT NIE JEST TAKI KOLOROWY JAK WAM SIĘ KOWIDIOCI WYDAJE. ZA PIENIĄDZE CZŁOWIEK ZROBI WSZYSTKO A ZA DUŻE PIENIĄDZE ZROBI JESZCZE WIĘCEJ.

Marcin360360

2021-09-28, 20:33
garota napisał/a:

j***ni debile. Czyli robisz wszystko bo tak każe system. Brawo lemingi. Przez was właśnie jest jak jest.



Ale u siebie na posiadłości robisz co chcesz nie moja wina ze jestes biedny. Zresztą sama twoja wypowiedz oznacza ze jestes biedak ktorego stać tylko na życie w slamsach i płacz ze mu zle

Kiblodrzemek88

2021-09-28, 20:54
garota napisał/a:

j***ni debile. Czyli robisz wszystko bo tak każe system. Brawo lemingi. Przez was właśnie jest jak jest.



Brawa dla Ciebie. Twój komentarz jest tak dobry, ze będzie miał więcej piw, niz sam materiał

:!:



;-)

garota

2021-09-28, 21:27
Marcin360360 napisał/a:

Ale u siebie na posiadłości robisz co chcesz nie moja wina ze jestes biedny. Zresztą sama twoja wypowiedz oznacza ze jestes biedak ktorego stać tylko na życie w slamsach i płacz ze mu zle



Naucz się pisać i wróć. Tak przy okazji wróżbito Macieju poćwicz wróżenie bo ci nie wychodzi.

Po tym jak ty piszesz widać że matka wysrała cię gdzieś na zaszczanej klatce schodowej i sturlałeś się po schodkach napie**alając łbem o każdy stopień. Naucz się cisnąć z ludźmi bo żałośnie słaby jesteś.

neo001

2021-09-28, 22:18
bozia napisał/a:


k***a, ja za nazwanie kogoś baranem dostałem permbana. Ale ch*j. Pajacu.
Codziennie rano wstaję do roboty wbrew sobie. Codziennie trzeźwy jadę autem WBREW SOBIE bo wolałbym po browarze i blancie. Codziennie nie zajebuje jakiemuś szurowi w ryj WBREW SOBIE. KUMASZ k***A j***ny gimbusi



Taki jest system, on Ciebie tylko sklasyfikował, a skoro system się nie może mylić(lub Ty się dostosowujesz dla świętego spokoju) to morda w kubeł, znaczy się proszę założyć maseczkę XD

Manolito666

2021-09-29, 19:21
Pajan napisał/a:

Jeśli to prawda z tym opisem to jaki problem założyć maskę na ryj?
Wszyscy zakładają nie robią problemu a on jakiś wybrany jest, że nosić nie musi? Co za ludzie, idioci.



Jak by wam dzisiaj telewizor powiedział, że wirus nie rozprzestrzenia się poniżej wysokości metra od ziemi, to byście jutro na czworakach zapie**alali. Bezrefleksyjni pożyteczni dla władzy idioci.

No-idea

2021-09-30, 00:40
garota napisał/a:

j***ni debile. Czyli robisz wszystko bo tak każe system. Brawo lemingi. Przez was właśnie jest jak jest.



Jakbys nie zauważył to przez debili którzy się nie stosuja do zasad jest jak jest. Co ci k***a szkodzi założyc to na ryj. Jakim musisz być marnym ku*asem ze zj***nym życiem żeby ci to "godnośc i wolność" odbierało. Jaką marną godnośc i jakie zj***ne pojęcie wolności.

Manolito666 napisał/a:

Jak by wam dzisiaj telewizor powiedział, że wirus nie rozprzestrzenia się poniżej wysokości metra od ziemi, to byście jutro na czworakach zapie**alali. Bezrefleksyjni pożyteczni dla władzy idioci.



Jakby wam w tych filmikach z żółtymi napisami poweidzieli że noszenie majtek jest wbrew prawu ludzkiemu top byście z ku*asami na wierzchu dumnie paradowali. Beznadziejnie debile nie potrafiący odsiać informacji od dezinformacji. Już wiele razy udowodniono że te wasze antypandemiczne ruchy są podsycane przez specjalistyczne farmy trolli z Rosji, ale nie, wy to macie WIEDZĘ i OTWARTE UMYSŁY...

micemincer

2021-09-30, 01:03
Tu nie chodzi o t co karze rząd tylko o to żeby ta j***na pandemia sie wreszcie skonczyła - no ale dzięki zjebom-antyszczepionkowcom-antymaskowcom to sie k***a bedzie ciągnać jescze przez lata, ludzie mają gówno w głowie.