18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aresztowany za brak maseczki

Jesse.Pinkman • 2021-09-27, 23:45
Ciąg dalszy sp***olenia umysłowego w Australii. Według opisu facet został aresztowany dosłownie 500 metrów od swojego domu. Zaraz tam k***a będzie trzeba zakładać maseczkę żeby wyj***ć śmieci.

sa...........el

2021-09-28, 14:23
bozia napisał/a:

Jak tak... jasne. Boli was, szurki dupa gdy trzeba umyć ręce albo założyć maskę. A boli was też że nie wolno jeździć po pijaku i strzelać na ulicy do kogo zechcecie? Przecież j***ć system prawda?



pie**olenie nie związanych przykładów z tematem, to błąd logiczny i nienaukowe pie**olenie. Strzelać na ulicy? co za down, ja pie**ole xDDDD

trytodie napisał/a:

Witaj debilu.
System każe nie zabijać, nie okradać i dbać o swoje zdrowie.
Ludzi którzy mają z tym problem należy że społeczeństwa wykluczyć. Zgniłe jabłko przenosi parch na inne.



Tego co wymieniłeś, nie wymaga system, ale podstawy człowieczeństwa, które na tym zj***nym systemie, który mamy obecnie, nie wyrosły. Te zasady człowieczeństwa mają poszanowanie dla wolności i zostały stworzone już tysiące lat temu, a nie zamordyzm jak w Australii. Więcej ludzi umarło i cierpiało od podporządkowania się systemowi, niż słusznym oporze. Tyle lat faszyzmu i komunizmu, który narzucał porządek o którym marzycie, w zamian za te liche wyimaginowane bezpieczeństwo przed wirusem, którego i tak już wszyscy mieli. Niczego się ludzie nie nauczą. Ile to potrwa? 5 lat, 10? Albo będzie nowa pandemia w przeciągu 5 lat i znowu grzecznie wszystko pozamykacie? To co ty pie**olisz baranie, pie**olił sam hitler o żydach i polakach, więc jeb się.

madufo napisał/a:

Jasne, że tak. Studiowałem w Gdańsku i tak poznałem Centka, a potem Sadola będąc jednym z pierwszym użytkowników (impreza sylwestora). Hard byl moją inspiracją jak miałem praktyki na trupach więc mnie to nie ruszało. Uwierz mi sporo się można nauczyć, materiał dydaktyczny nieoceniony



Aaa, to wy trafiliście jako inteligencja, pierwsi podczas II wojny do komór, zaprzeczając, że coś takiego ma miejsce xD Dlatego teraz taka ch*jnia w służbie zdrowia, bo wtedy też to były jakieś banialuki. Inteligencja nie równa się rozsądek i mądrość, idź tam opie**alaj się po oddziale, a nie pie**olisz. Papierkiem ze studiów się nie wygrywa argumentu, a faktami. Fakty są takie, że te kraje, które olały lockdown, albo wprowadziły go na chwilę, zyskały najwięcej. Teraz to już jest po prostu cyrk, który popierasz, bo masz kakę w mózgu, inteligencja i papierek tutaj nie pomoże na ideologię. Są ludzie na medycynie wierzący w gościa na chmurce z brodą, który żyje wiecznie, więc to żaden argument, posiadanie wykształcenia medycznego w dobie manipulacji danymi.

Olashenco

2021-09-28, 14:34
trytodie napisał/a:

Dokładnie. Są takie zasady to trzeba się dostosować, bo to prosty przepis który nikogo nie udręcza. Chce zgrywać buntownika dla jakieś wydumanych zasad, to ponosi konsekwencje. Bardzo dobrze, jeszcze powinni mu sprzedać kilka uderzeń pałą żeby dobrze zapamiętał.



Jakby cię j***li w dupe "bo takie są zasady" to byś pierwszy dupsko wypinał. Aha, no tak, zapomniałem, ludzie twojego pokroju głosują za pisem a przecież to to samo. Syndrom Sztokholmski na skalę światową.

Chomicz666

2021-09-28, 14:45
bozia napisał/a:

Jak tak... jasne. Boli was, szurki dupa gdy trzeba umyć ręce albo założyć maskę. A boli was też że nie wolno jeździć po pijaku i strzelać na ulicy do kogo zechcecie? Przecież j***ć system prawda?



Do sensownych rozwiązań systemowych nikt nie jest w opozycji, chyba że jest się typowym czarnuszkiem. Co do maseczek na ulicy już dawno obalono sensowność ich noszenia. Ludziom ciężko się w domu od siebie zarazić - z autopsji to wiem.

Kiedy niesprawiedliwość staje się prawem, opór staje się obowiązkiem Thomas Jefferson

bozia

2021-09-28, 15:08
Chomicz666 napisał/a:

Do sensownych rozwiązań systemowych nikt nie jest w opozycji, chyba że jest się typowym czarnuszkiem. Co do maseczek na ulicy już dawno obalono sensowność ich noszenia. Ludziom ciężko się w domu od siebie zarazić - z autopsji to wiem.
Kiedy niesprawiedliwość staje się prawem, opór staje się obowiązkiem Thomas Jefferson



Wiesz. Ja też nie noszę maski na ulicy bo mnie wk***ia. Ale gdyby u nas napie**alali za to pałami to po prostu bym tę j***ną maskę złożył a nie darł japę że mnie napie**alają pałą.

lukaszjb

2021-09-28, 15:18
trytodie napisał/a:

Dokładnie. Są takie zasady to trzeba się dostosować, bo to prosty przepis który nikogo nie udręcza. Chce zgrywać buntownika dla jakieś wydumanych zasad, to ponosi konsekwencje. Bardzo dobrze, jeszcze powinni mu sprzedać kilka uderzeń pałą żeby dobrze zapamiętał.



Debil

raq napisał/a:

Tak pojebie, bo takie są, przepisy i prawo. Nie musisz tego qrwa rozumieć i akceptować, ale masz sie dopasować i w dupie mam twoje zdanie. Takim podejsciem reprezentujesz poziom odstrzelonego murzyna, który nie jest w stanie ppdnieść do góry rąk. Jest niezależny i nikt nie będzie mu mówił co ma robić.



Kolejny ograniczony debil

:shock:

garota

2021-09-28, 15:58
bozia napisał/a:

Wiesz. Ja też nie noszę maski na ulicy bo mnie wk***ia. Ale gdyby u nas napie**alali za to pałami to po prostu bym tę j***ną maskę złożył a nie darł japę że mnie napie**alają pałą.



j***ny debilu przecież jakby kazali to trzeba. Sam to pisałeś wcześniej ty i inne pojeby. Czyli jesteś p*zdą bo zrobiłbyś coś wbrew sobie. I to jest kwintesencja was sp***oliny umysłowe. Dostosowujecie się bo się BOICIE!!!!!

bozia

2021-09-28, 16:14
garota napisał/a:

j***ny debilu przecież jakby kazali to trzeba. Sam to pisałeś wcześniej ty i inne pojeby. Czyli jesteś p*zdą bo zrobiłbyś coś wbrew sobie. I to jest kwintesencja was sp***oliny umysłowe. Dostosowujecie się bo się BOICIE!!!!!



k***a, ja za nazwanie kogoś baranem dostałem permbana. Ale ch*j. Pajacu.
Codziennie rano wstaję do roboty wbrew sobie. Codziennie trzeźwy jadę autem WBREW SOBIE bo wolałbym po browarze i blancie. Codziennie nie zajebuje jakiemuś szurowi w ryj WBREW SOBIE. KUMASZ k***A j***ny gimbusie piwniczaku?

Ka...........to

2021-09-28, 16:32
I bardzo ku*wa mać dobrze

ProVVe

2021-09-28, 16:52
bozia napisał/a:

Jak tak... jasne. Boli was, szurki dupa gdy trzeba umyć ręce albo założyć maskę. A boli was też że nie wolno jeździć po pijaku i strzelać na ulicy do kogo zechcecie? Przecież j***ć system prawda?



Ostro cos nasrało ci do głowy... Juz czytalem, ze wirus przyspiesza "starzenie sie mózgu"... Nie wierzylem, ale k***a chyba to prawda patrzac na ciebie i 20-30% spoleczenstwa co tak szceka i ujada...Aaaa dlaczego? Bo ktos nie chce i nie czuje potrzeby robic z siebie takiego samego debila jak oni sami. Maski na morde, siedz w chacie i stulic mordy... Jaki wirus biertze k***a "URLOP", sprawdza ile masz lat zeby cie zaatakować albo jest blokowany przez maseczke... Ten wirus to jakis rasowy partacz, ale bardzo wybredny bo tylko maski konkretnej firmy z patentem dzialaja... Zreszta pie**ole was wymuszacze szczepien...

PS> Juz teraz UMIERA WIECEJ OSOB NA INNE CHOROBY BO pie**olA O SROVIDZIE i obys z cala banda padl na pysk na raka albo inne chorobsko

trytodie

2021-09-28, 17:04
garota napisał/a:

Kmiocie system zabija za nas XDXD Ale ty jesteś dziecinny.



Uważam, że w wieku 18 lat każdy powinien przejść test inteligencji i wiedzy. Podludzie tacy jak Ty, powinni po wynikach testu być wysiedlani na tereny, w których wszelkie zagrożenia wynikające z własnej indolencji wobec nauki, sprowadzą tylko na siebie i prędzej czy później wyginą. Przerażające jest to, jakich czasów dożyliśmy, w których pomimo tak powszechnego dostępu do wiedzy, ludzie wiedzą w mikroczipy w szczepionkach, płaska ziemię, zmowę big farmy, przestają zwierzać nauce, tylko lepiej wierzyć w pierdoły rozsyłane przez zakompleksionych ludzi za pomocą socjal mediów, szamanów od medycyny alternatywnej, infuanserów i innych bezrobotnych i niewykształconych ludzi.
Średniowiecze.

bozia

2021-09-28, 17:04
ProVVe napisał/a:

Ostro cos nasrało ci do głowy... Juz czytalem, ze wirus przyspiesza "starzenie sie mózgu"... Nie wierzylem, ale k***a chyba to prawda patrzac na ciebie i 20-30% spoleczenstwa co tak szceka i ujada...Aaaa dlaczego? Bo ktos nie chce i nie czuje potrzeby robic z siebie takiego samego debila jak oni sami. Maski na morde, siedz w chacie i stulic mordy... Jaki wirus biertze k***a "URLOP", sprawdza ile masz lat zeby cie zaatakować albo jest blokowany przez maseczke... Ten wirus to jakis rasowy partacz, ale bardzo wybredny bo tylko maski konkretnej firmy z patentem dzialaja... Zreszta pie**ole was wymuszacze szczepien...
PS> Juz teraz UMIERA WIECEJ OSOB NA INNE CHOROBY BO pie**olA O SROVIDZIE i obys z cala banda padl na pysk na raka albo inne chorobsko



Widzę ż się srogo zesrałeś! Tak trzymać!

garota

2021-09-28, 17:05
bozia napisał/a:

k***a, ja za nazwanie kogoś baranem dostałem permbana. Ale ch*j. Pajacu.
Codziennie rano wstaję do roboty wbrew sobie. Codziennie trzeźwy jadę autem WBREW SOBIE bo wolałbym po browarze i blancie. Codziennie nie zajebuje jakiemuś szurowi w ryj WBREW SOBIE. KUMASZ k***A j***ny gimbusie piwniczaku?



No to ty poj***ny jesteś jeszcze bardziej niż myślałem. A teraz waruj piesku grzecznie i szczekaj tylko jak twój pan system pozwoli. Nie jesteś wart dalszej dyskusji bo rzygasz bezsensownymi tekstami.

bozia

2021-09-28, 17:08
garota napisał/a:

No to ty poj***ny jesteś jeszcze bardziej niż myślałem. A teraz waruj piesku grzecznie i szczekaj tylko jak twój pan system pozwoli. Nie jesteś wart dalszej dyskusji bo rzygasz bezsensownymi tekstami.



Żebyś Ty, dziecko, przynajmniej rozumiał co czytasz...

gagatek690

2021-09-28, 17:25
hehehe- jak tam wieloszczepy? dupska przygotowanę na 3 dawkę "przypominającą? Pamietam że pierwotnie szczepionka miała mieć dwie dawki i chronić przed zachorowaniem. teraz jest już trzecia dawka i "szczepionka" chromi tylko przed ciężkim przebiegiem. LOL To też jest gówno prawda ale o tym przekonacie się w sezonie grypowym.

Juzwa

2021-09-28, 17:47
Ilu tu rycerzy i bohaterów pie**olących system. Szacun!