18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aresztowanie przed sklepem w Mulberry

discoteq • 2022-08-22, 07:57
Wydarzyło się wczoraj (21.08.2022), gdzieś w Mulberry (Arkansas, USA)... ;)
Aresztowany jest oskarżony o napaść oraz groźby (jak narazie przebywa w szpitalu)...
Funkcjonariusze zostali zawieszeni... ;)


Pitupitu

2022-08-22, 08:10
No to chłopaki przyswirowali.floyd się w gro :-o bie przewraca

Wombat212

2022-08-22, 08:22
Niewyżytych zjebow w policji tamtejszej też nie brakuje. Jakby ktoś ich nie nagrał to dal j by walili po mordach tudzież z magazynków. Czarnych to wiadomo, bo taki czarny kryminalista nie zrozumie póki kulki nie dostanie czy w morde ale białas białasa tak tłuc..

woytasw

2022-08-22, 08:35
Ale psi charakter wszędzie taki sam - jak zobaczyli kamerkę to zaraz morda.
Aczkolwiek patrząc na patusa którego zawinęli to oklep powinien mu wyjść na zdrowie.

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-08-22, 09:51
Żeby oddać hołd zatrzymanemu wszyscy trzej przyklękli. Więc o co to halo? On niewdzięczny kilkukrotnie atakował głową ręce jednego z policjantów.

TomaszBarowiec

2022-08-22, 10:01
Złota zasada w siłach zbrojnych, antyterrorystach itp: Masz wejść z przeważającą siłą tak, aby ręce opadły napastnikowi jak tylko ich zobaczy, aby nie widzał szans na jakikolwiek opór. W ten sposób mozna zminimalizować straty własne. Ale i nie tylko. Kiedys tu był filmik z jedną policjantką. Probowała gościa obezwładnić, to zabrał jej broń, strzelił w jej kierunku, 5 sekund później przyjechali faceci, zastrzelili goscia i facet trupem. Gdyby od razu w kilku przyjechali to i by zarówno jemu jak i im nic się nie stało. A jeśli we trójkę nie są w stanie sobie poradzić z gościem z takim brzuchem, to sami są zdecydowanie niekompetentni do pelnienia swojej służby. W momencie zaskakująco skutecznego opory, wynikajacego z niudolności służb porządkowych, uciekli się do kwestionowalnych praktyk, co jawnie ukazuje jak byli słabi i zdesperowani. Na pewno wiedzieli o konsekwencjach.
Prawdopodobnie to wynika z wyżej wymienionych powodów, ale to jedynie moja interpretacja tego zdarzenia. :roll:

Payan

2022-08-22, 10:07
Mnie już zaczęły wk***iać te twoje filmiki z policją hamerykańską, niczym dżesi pimpek.

programista4k

2022-08-22, 10:23
jakby to był murzyn to byłby BLM2, ale że biały to kij tam, nawet sadisticowie znudzeni

discoteq

2022-08-22, 10:25
Payan napisał/a:

Mnie już zaczęły wk***iać te twoje filmiki z policją hamerykańską


A Tobie się coś nie "powymyliło"? Bo z Policją to ja akurat wstawiłem tyle co i nic... ;)

Payan

2022-08-22, 10:40
discoteq napisał/a:

A Tobie się coś nie "powymyliło"? Bo z Policją to ja akurat wstawiłem tyle co i nic...



a to już nie chodzi tylko i wyłącznie o gliniarzy ;)

discoteq

2022-08-22, 10:51
Payan napisał/a:

a to już nie chodzi tylko i wyłącznie o gliniarzy


Nikt Cię nie zmusza do ich oglądania. Jeszcze się taki nie narodził, który by wszystkim dogodził... ;)

outline

2022-08-22, 10:54
Tak, bo oni zgarnęli andrzeja didnu który wracał właśnie ze sklepu z zakupami. Zgarneli jakiegoś murzyna, któy się rzucał i dostał wpie**ol

Policeman

2022-08-22, 12:03
Pochwała policji za to, że naj***ła jakiegoś typa na chodniku, zamiast go skuć. Odkąd zaczęliśmy żyć cywilizowanie, to karą było pozbawienie wolności albo i wyrok śmierci, a nie jeszcze przed udowodnieniem winy tortury z rąk kilku nieudaczników życiowych, dla których mundur był szansą na jakąkolwiek karierę. Człowiek może raz w życiu zbłądzić, popełnić błąd, nie mówię o napadzie, bo to akurat inna sprawa. Ale jak ktoś kiedyś pójdzie na mecz, wypije kilka piwek, wda się w awanturę z jakimś typem, to raczej chciałby by policja co najwyżej aresztowała jego i tamtego i potem w sądzie dochodzić swoich praw, a nie dostać kilkanaście piąch na ryj, amortyzowane betonem z tyłu głowy.

jaymz_cch

2022-08-22, 13:26
Master of puppets w tle pasuje jak ulał na taką rozrywkę.

panar3

2022-08-22, 14:00
I bardzo dobrze, może hołota wreszcie zrozumie że już nie ma: "to protect and to serve" a jest: "aj waj, nie dumaj a napie**alaj"! Kundle do odj***nia, w każdym kraju i wtedy robić porządek z resztą za pomocą milicji i powszechnego ruszenia. Inaczej takie scenki będą codziennie. Zobaczycie w Polin jesienią jak będą "szczepili" lidzi na siłę bo się tak jakiejś urzędniczej czy medycznej k***ie tak spodoba...