18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aresztowanie podejrzanego

phrontch • 2019-05-20, 09:53
Brazylijski bandzior został prawidłowo potraktowany przez stróżów prawa




castagir

2019-05-20, 10:06
Do kogo jak do kogo, ale do brazylijskich policjantów to mam ogromny szacunek, że wybrali ten zawód.
Odwalają kawał dobrej roboty i cały czas narażają życie, bo nawet po służbie ciągle muszą być czujni i gotowi do akcji. Śmiało można powiedzieć, że brazylijski policjant(nie zwykły policjant) - jest chyba najniebezpieczniejszym zawodem świata.
Nasze polskie milicjanty to po prostu psy: polują tylko na płotki i utrudniają głównie życie normalnym obywatelom, a od grubych akcji trzymają się z daleka.

poligon6

2019-05-20, 10:08
Kiedy u nas takie obijanie rozwrzeszczanych KOD-omickich mord? U nas policjant da sobie napluc na głowe by potem nie babrac się w sprawch. Robia potem z jakiegos pojeba bojownika o wolność, a policjant nie dość że musi sie targac po jakis rozprawach, to media robia z niego zakapiora.

Wiewór

2019-05-20, 10:08
Podoba mi się, że odpady wożą w bagażniku.

~Velture

2019-05-20, 10:13
Powinni wysłać polską policję tam na szkolenia.

Sadic

2019-05-20, 10:57
O! Nagrywają kolejnego "Narcosa"...

LaChupacabra

2019-05-20, 11:22
Myślę, że to tylko gra wstępna przed tym co się stanie na posterunku.

PersivalusPerwersalus

2019-05-20, 12:19
Powinni ich wyposażyć w smarty :D jak w bagażnikach badziorów transportują :D

Ma...........ot

2019-05-20, 14:46
Jednak polska to zacofany kraj a tam sie nie pie**ola w tancu.

Musashi_Miyamoto

2019-05-20, 20:11
aci32 napisał/a:

Jednak polska to zacofany kraj a tam sie nie pie**ola w tancu.



W Polsce jest za dużo "niemieckich mediów" gdyby były tylko polskie to łatwiej by było o normalność a tak to palniesz w łeb bandziora a TVN puści w Faktach że władza bije ludzi walczących o demokracje... Brazylia takich problemów niema.

gorniczek

2019-05-20, 20:16
aci32 napisał/a:

Jednak polska to zacofany kraj a tam sie nie pie**ola w tancu.



Myślę , że przez to, że u nas mieszkają ludzie, a nie zwierzęta to policja nie musi się w ten sposób zachowywać.

maciuch2

2019-05-20, 21:14
kokosa podobno zaj***ł, sztuk jeden

Paniczyk

2019-05-20, 23:28
Jak na standardy karania w Ameryce Południowej to stawiam na ściąganie na kartkówce.

Andre1945

2019-05-21, 01:19
gorniczek napisał/a:

Myślę , że przez to, że u nas mieszkają ludzie, a nie zwierzęta to policja nie musi się w ten sposób zachowywać.




Nie mieszkają zwierzęta? :roll:




Banim3

2019-05-21, 18:24
Skończcie pie**olić jak potłuczeni.
Chcecie aby "policja pałowała," ale nagle zmieniacie zdanie kiedy to wy jesteście "do pałowania", tak jak się parę razy zdarzył o choćby na Marszach Niepodległości. Wtedy to "pie**olone gestapo i dzicz!1!!" Bo tak, policja w Polsce również "pałuje" tylko nie w świetle kamer bo zaraz płaczki lamentują "moje prawa! wasze obowiązki! pOdAj NuMeR sŁużBoWy!1!!". Wam się k***a nie da dogodzić, tak źle, tak niedobrze. Chcecie aby nikt nie pie**olił się w tańcu jednocześnie żądając kamer dla policji, bo "przekraczają swoje uprawnienia".
Skończcie z tymi najazdami, bo wykazujecię się bystrością "ch*ja wiem a się wypowiem"