18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aresztowanie podejrzanego

phrontch • 2019-05-20, 09:53
Brazylijski bandzior został prawidłowo potraktowany przez stróżów prawa




poligon6

2019-05-21, 20:33
Banim3 napisał/a:

Chcecie aby "policja pałowała," ale nagle zmieniacie zdanie kiedy to wy jesteście "do pałowania", tak jak się parę razy zdarzył o choćby na Marszach Niepodległości. Wtedy to "pie**olone gestapo i dzicz!1!!" Bo tak, policja w Polsce również "pałuje" tylko nie w świetle kamer bo zaraz płaczki lamentują "



Na marszach niepodległości akurat strzelali dodatkowo i to do kibolskiej dziczy czy szturmowców. Ja się tylko pytam dlaczego nie z ostrej amunicji! Dodatkowo powinni strzelać do niemieckiej Antfy, ktora przyjechala polować na Polków jak Gestapo.

hellmartin

2019-05-21, 20:47
castagir napisał/a:

Do kogo jak do kogo, ale do brazylijskich policjantów to mam ogromny szacunek, że wybrali ten zawód.
Odwalają kawał dobrej roboty i cały czas narażają życie, bo nawet po służbie ciągle muszą być czujni i gotowi do akcji. Śmiało można powiedzieć, że brazylijski policjant(nie zwykły policjant) - jest chyba najniebezpieczniejszym zawodem świata.
Nasze polskie milicjanty to po prostu psy: polują tylko na płotki i utrudniają głównie życie normalnym obywatelom, a od grubych akcji trzymają się z daleka.



Tak bo na filmiku widać jak zatrzymali grubą rybę - Normalnie escobar i Tusek w jednym

Banim3

2019-05-21, 20:48
A już ci tłumaczę przyjacielu dlaczego! Bo potem będzie "j***ne zomo szczela do obrońcuw narodu ( w przypadku nacjonalistów)/ obrońcuw lódu pracujoncego( w przypadku antify)" Jedni się cieszyli jak ci drudzy dostawali po piździe, ale płakali jak dokładnie to samo, za te same czyny ich ziomki dostawały. Wtedy lament, że jak to tak, oni mają swoje prawa!11! Żyjemy w Europie, a nie w j***nej Afryce!11!!
Bo to, co dobre dla gęsi jest dobre dla gąsiora krzycząc "strzelać do chołoty!" zapominasz, że TY TAKŻE jesteś potencjalnym podmiotem do odstrzału( w oczach drugiej strony(. I jestem absolutnie pewien, że wtedy wszyscy ci co się śmiali, jak druga strona dostawała, byliby pierwsi do pisania skargi do komendanta.
Nie zrozum mnie źle, to nie jest personalny wjazd ani nic z tych rzeczy, bo jak najbardziej się zgadzam, że policja w Polsce ma śmieszne wręcz uprawnienia.