18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aresztowana za brak maseczki

Macx83wwww • 2020-09-27, 17:18
White Lives Matter !



:amused: :amused: :amused:

GranDzisław

2020-09-28, 03:15
NorbiX napisał/a:

Egoistka, nie dbająca o życie milionów ludzi!



Nikt Ci nie powiedział że maseczki nie działają i są nie zgodne z prawem?

Reisedreth napisał/a:

W dupie byłeś i gówno widziałeś pajacu.
Widziałeś kiedyś na żywo jak wygląda ta choroba? Widziałeś rentgen płuc? Osłuchałeś kiedyś taką osobę?
Jeśli nie zrobiłeś ani jednej z tych rzeczy to jedyne co możesz zrobić to skleić p*zdę foliarzu.



Ale co kawałek szmaty niby ma zdziałać zdziałać jak nie działa?

NorbiX napisał/a:

Egoistka, nie dbająca o życie milionów ludzi!



Nikt Ci nie powiedział że maseczki nie działają i są nie zgodne z prawem?

Janusz_k napisał/a:

Debili nie sieją, sami się rodzą, mam nadzieję że Ci ktoś zejdzie przez tego wirusa, może wtedy dotrze, że byłeś debilem.



Imię nie od parady

:mrgreen:



:mrgreen:

burn1878

2020-09-28, 16:05
Janusz_k napisał/a:

Debili nie sieją, sami się rodzą, mam nadzieję że Ci ktoś zejdzie przez tego wirusa, może wtedy dotrze, że byłeś debilem.



Wolałbym nie żyć niż być takim debilem jak ty lub mieć takiego debila w rodzinie.

ProVVe

2020-09-28, 19:16
k***y maseczkowe zawsze będą chciały zrobić loda dupa ponieważ są najzwyczajniej kretynami... Ale widze dzięki temu kogo szanować, a kto jest plebsem

Wiewór

2020-09-28, 21:10
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Debilem to trzeba być, by wierzyć w tę koronaściemę po tym, co w ostatnich miesiącach się dzieje.
Sam na początku się obawiałem, od jakiegoś czasu nie wierzę w te bzdury. 2200 ponoć zmarło na to w prawie 7 miesięcy, gdzie dziennie umiera normalnie 1100-1200 osób w PL. Osoby z pozytywnym (aktualnym pozytywnym) wynikiem są zwalniani z izolacji bo "zmieniły się wytyczne". I to ma być groźna pandemia???
Sam k***a jesteś debilem, tylko jesteś za głupi, by to zrozumieć.



Jestes j***nym kretynem.
Zapraszam sobie popatrzec do szpitali gdzie leżą ludzie z covidem.
To że nie doszło u nas jeszcze do sytuacji takiej jak była w Włoszech czy USA gdzie kopano masowe groby to tylko i wyłącznie ssczescie.
Los jest dla nas znowu łaskawy z nie zrozumiałego dla mnie powodu bo oczywiście PiS nie zrobił kompetnie nic żeby zatrzymać epidemie.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-09-28, 22:19
Wiewór napisał/a:

Jestes j***nym kretynem.
Zapraszam sobie popatrzec do szpitali gdzie leżą ludzie z covidem.
To że nie doszło u nas jeszcze do sytuacji takiej jak była w Włoszech czy USA gdzie kopano masowe groby to tylko i wyłącznie ssczescie.
Los jest dla nas znowu łaskawy z nie zrozumiałego dla mnie powodu bo oczywiście PiS nie zrobił kompetnie nic żeby zatrzymać epidemie.



W pierwszym wyrazie zj***łeś ostatnią literę, przecież powinno być "M".
pie**olenie o jakiś szpitalach... mam to w dupie.
Ale nie widzę w otaczającym mnie świecie potwierdzenia , że ta "pandemia" jest prawdziwa.
Jak mnie to złapie i będę jeszcze w stanie sam coś wydusić przed śmiercią, obiecuję, wybłagam o nagranie ze mną filmu i wstawię tu, przyznając, że się myliłem, mam jaja i potrafię przyznać się do błędu.
A póki co, morda w kubeł, wierzysz w to gówno?, Twoje prawo, nie odbieraj mnie prawa do wątpienia w ten shit.

burn1878

2020-09-29, 03:51
Wiewór napisał/a:

Jestes j***nym kretynem.
Zapraszam sobie popatrzec do szpitali gdzie leżą ludzie z covidem.
To że nie doszło u nas jeszcze do sytuacji takiej jak była w Włoszech czy USA gdzie kopano masowe groby to tylko i wyłącznie ssczescie.
Los jest dla nas znowu łaskawy z nie zrozumiałego dla mnie powodu bo oczywiście PiS nie zrobił kompetnie nic żeby zatrzymać epidemie.



Ksywa widze nie bez powodu, szczur z mózgiem wielkości orzecha. Gdzie miałeś debilu j***ny te masowe groby? w Tvn? w polsacie? czy tvp? A może w fakcie lub na onecie tak pisali?
Gdzie masz tych chorych obłożnie na covid? A może to po prostu schorowani, lub/i starzy ludzie którym i tak wiele nie zostało czasu na tym świecie?
Gardzę wami lemingi i pelikany jak nikim k***a na tym świecie. Stworzeni do r*chania