18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aresztowana za brak maseczki

Macx83wwww • 2020-09-27, 17:18
White Lives Matter !



:amused: :amused: :amused:

baronturbina

2020-09-27, 17:23
Tłusty BLM, powinien aresztować za oszustwo tą drugą co ma tylko pół ryja zakryte.

No...........iX

2020-09-27, 17:37
Egoistka, nie dbająca o życie milionów ludzi!

sard

2020-09-27, 17:38
Jakie tam p*zdy żyją... murzyny dawno by tego ochroniarza skopali i urwali łeb, A białe p*zdy siedzą i pie**olą ej nie wolno - ale tak nie za głośno coby murzyna nie urazić...

T3RMINATOR

2020-09-27, 17:39
Może dziewczyna ma astme albo uczulenie na podpaske na ryju.

aa...........aa

2020-09-27, 17:45
murzyn zdechnie za to niebawem wraz z rodziną

gabriel0

2020-09-27, 17:50
Ta obok też była chętna. Mógł je spiąć obie i pie**olnąć w dół po ławkach.

Rozjebie

2020-09-27, 18:41
ch*j z nią, ciekawe jak koleś z pierwszego planu przyczepił ten telefon

aaaaaaaaaaaaaa

2020-09-27, 19:42
k***a mać... poj***ło ich na maksa. Sam nie wierzę w tę koronaściemę, ale jeszcze mogę jakoś zrozumieć, że w sklepie wymagają maski...
Ale k***a na dworze?????????? Przecież to już pojebaństwo high level.

Wiewór

2020-09-27, 19:58
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

k***a mać... poj***ło ich na maksa. Sam nie wierzę w tę koronaściemę, ale jeszcze mogę jakoś zrozumieć, że w sklepie wymagają maski...
Ale k***a na dworze?????????? Przecież to już pojebaństwo high level.



Zgadzam się. Na dworze hrabia powinien sam decydować co mają robić jego dworzanie.

Silverface

2020-09-27, 21:10
Tak samo będzie ze szczepionką, kto się nie zaszczepi do gazu...eeee..znaczy zostanie aresztowany...a potem wypuszczony już zaszczepiony. :)

Kisieleisik

2020-09-27, 21:12
Obyś miał racje
aaaaaaaaabaaaaaaaa napisał/a:

murzyn zdechnie za to niebawem wraz z rodziną


Janusz_k

2020-09-27, 22:15
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Sam nie wierzę w tę koronaściemę,


Debili nie sieją, sami się rodzą, mam nadzieję że Ci ktoś zejdzie przez tego wirusa, może wtedy dotrze, że byłeś debilem.


aaaaaaaaaaaaaa

2020-09-27, 22:41
Janusz_k napisał/a:

Debili nie sieją, sami się rodzą, mam nadzieję że Ci ktoś zejdzie przez tego wirusa, może wtedy dotrze, że byłeś debilem.



Debilem to trzeba być, by wierzyć w tę koronaściemę po tym, co w ostatnich miesiącach się dzieje.
Sam na początku się obawiałem, od jakiegoś czasu nie wierzę w te bzdury. 2200 ponoć zmarło na to w prawie 7 miesięcy, gdzie dziennie umiera normalnie 1100-1200 osób w PL. Osoby z pozytywnym (aktualnym pozytywnym) wynikiem są zwalniani z izolacji bo "zmieniły się wytyczne". I to ma być groźna pandemia???
https://tvn24.pl/katowice/koronawirus-w-polsce-ukraincy-z-chalkowa-zostali-zwolnieni-z-kwarantanny-mimo-ze-maja-dodatnie-wyniki-testow-4683340
Sam k***a jesteś debilem, tylko jesteś za głupi, by to zrozumieć.

Reisedreth

2020-09-28, 00:41
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Debilem to trzeba być, by wierzyć w tę koronaściemę po tym, co w ostatnich miesiącach się dzieje.
Sam na początku się obawiałem, od jakiegoś czasu nie wierzę w te bzdury. 2200 ponoć zmarło na to w prawie 7 miesięcy, gdzie dziennie umiera normalnie 1100-1200 osób w PL. Osoby z pozytywnym (aktualnym pozytywnym) wynikiem są zwalniani z izolacji bo "zmieniły się wytyczne". I to ma być groźna pandemia???
Sam k***a jesteś debilem, tylko jesteś za głupi, by to zrozumieć.



W dupie byłeś i gówno widziałeś pajacu.
Widziałeś kiedyś na żywo jak wygląda ta choroba? Widziałeś rentgen płuc? Osłuchałeś kiedyś taką osobę?
Jeśli nie zrobiłeś ani jednej z tych rzeczy to jedyne co możesz zrobić to skleić p*zdę foliarzu.