18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Arabskie klany w Berlinie

hellbwoi • 2017-12-06, 13:11
Cytat:

Arabskie przestępcze klany rodzinne opanowały berlińską dzielnicę Neukoelln i zastraszają od lat mieszkającą tam ludność.



Takie tam ze stolicy kebabów..


tranzystor

2017-12-06, 21:29
panar3 napisał/a:

Oni nie są głupsi od, jak to mówisz, "nas". Oni udają głupszych.




Jakby nie byli głupsi, to dlaczego w każdym obszarze rozwiniętym technologicznie, arabusy stanowią marny odsetek? Oni nie są w stanie w większości skończyć podstawówki, a ich życiowy "spryt" to wykreowany rasizm i ksenofobia. Po prostu każdy wie, że to lewusy i złodzieje, ale każdy się boi to głośno powiedzieć. Coś jak z cyganami w Polsce.

spinaczel

2017-12-06, 21:51
Wszędzie są takie mafie...już o pruszkowie w PL wszyscy zapomnieli ?

xavenue

2017-12-06, 22:32
Ja mam dwoje dzieci z niemka z Berlina. Jakie gangi??? W Berlinie jest trzymany taki porzadek! To jest panstwo policji. to jest jakis badziew. oni tam maja zero do gadania :-) Pozatym poznalem fajnych ludzi z turcji i chodzilem z nimi na imprezy. bardzo fajowi.

gomez1308

2017-12-06, 22:41
"Jego ojciec jest bratem mojego ojca i równocześnie mężem mojej siostry czyli moim szwagrem. To mój starszy kuzyn jest mężem mojej siostry"

-Czyli Wujek posuwa swoją bratanice?
-Jednocześnie starszy kuzyn posuwa kolejną siostrę?
-a DON jest jego kolejnym kuzynem?
-Dodatkowo Hassan będzie prał ślub z kuzynką?

k***a Arabska telenowela.

Warchlak1920

2017-12-06, 23:05
xavenue napisał/a:

Ja mam dwoje dzieci z niemka z Berlina. Jakie gangi??? W Berlinie jest trzymany taki porzadek! To jest panstwo policji. to jest jakis badziew. oni tam maja zero do gadania :-) Pozatym poznalem fajnych ludzi z turcji i chodzilem z nimi na imprezy. bardzo fajowi.



Mam do Ciebie dwa pytania.

1. W jakim języku Ty się tutaj wypowiadasz, bo w języku polskim raczej chyba nie?

2. Masz tyle kasy, dwoje dzieci i jeszcze znajdujesz czas, żeby pisać na jakimś forum pierdoły do ludzi z kraju, którym pogardzasz? Nie szkoda Ci go na coś bardziej pożytecznego, fajnego?

SaveTheTrees

2017-12-07, 08:56
@up
Ale on nie pisze nic o kasie, braku czasu, ani pogardzaniu...
Co do języka - mi to wygląda na klawiaturę bez znaków polskich.
Pytanie, czy pisze w 100% serio.

garota

2017-12-07, 09:04
panar3 napisał/a:

Szanowny gościu o nicku "garota", koleżko mój drogi. :-) Spieszę ciebie i może innych również wyprowadzić z błędu który działa właśnie jak woda na młyn dla islamistów!
Oni nie są głupsi od, jak to mówisz, "nas". Oni udają głupszych.
Może iloraz inteligencji jest poprzez tzw. chów wsobny (bo o to ci chodzi względem kuzynostwa i ruch.nka sióstr wszelakich), coraz niższy (dla przykładu: w Somalii IQ 1/3 narodu jest niższe niż 75 pkt), jednak jest to działanie celowe. Araby islamiści to najbardziej krwiożerczy chwast na tej planecie właśnie poprzez klany i familie - ale tylko wykonawcy podbojów np. obecnie Europy Zachodniej.
Rody z bardzo bogatych krajów arabskich, zwłaszcza salafici (najbardziej kryjący się ze swoimi prawdziwymi poglądami - finansują min. budowy meczetów w Polsce pod płaszczykiem krzewienia "religii pokoju", bardzo uważają na właściwe mieszanie się krwi, tzn. między rodami ale nie w rodzinie.
Pokazani Muzułmanie są czekającymi na "Rozkaz 66" klonami do walki, rozp***uchy, wycia na ulicach i zapładniania samic. Pranie mózgów od dziecka (wiadomo że czystszy, tu: głupszy, mózg łatwiej wyprać) przynosi efekty. Jeśli jesteś Polakiem, przeczytaj "W pustyni i w puszczy" bo tam jest pokazane oblicze Islamu i jego wyznawców w sposób prosty i nie skażony "poprawnością polityczną", a przy okazji jest przesłanie Pana Tarkowskiego odnośnie zabijania i czystości sumienia. Amen brothers & sisters. :-D



Ale to wszystko co napisałeś przecież potwierdza to co ja napisałem. Jeżeli mają niższe IQ to jacy są? No sam sobie odpowiedz....

own33333d7

2017-12-07, 09:11
brauza napisał/a:



Chyba Koza Niesra.



Koza nasra

poligon6

2017-12-07, 10:01
A może nie chodzi o to że maja niższe IQ, inaczej by przepadli z kretesem. Wiec albo lewactwo i liberałowie na zachodzie sa od nich głupsi, albo to celowe działanie, innych wyjść nie ma.

Moim zdaniem ktoś celowo wysługuje się lewackimi i liberalnymi naiwniakami, coś jak szeregowi komunisci wierzacy w brednie marksizmu, w rzeczywistosci byli tylko trybikami a jak przyszła pora to się ich pozbyto.

Plan rysuje sie taki by pozbyc się państw narodowych w Europie i utworzyc coś na kształt Stanów Zjednoczonych Europy. Jest to spore zagrożenie dla demokracji, bo wole bedzie narzucał najsilniejszy a wyborcy będa tracic kontrole nad tym kogo wybieraja na rzecz komisarzy i innych niewybieralnych urzedników. O ile w takiej Polsce można wyjść na ulice i wywieżć rząd na taczkach to w takiej unii już tego nie zrobisz.

tranzystor

2017-12-07, 11:33
poligon6 napisał/a:

A może nie chodzi o to że maja niższe IQ, inaczej by przepadli z kretesem. Wiec albo lewactwo i liberałowie na zachodzie sa od nich głupsi, albo to celowe działanie, innych wyjść nie ma.

Moim zdaniem ktoś celowo wysługuje się lewackimi i liberalnymi naiwniakami,




Skończ już to pie**olenie z lewakami. Prawilniaki są niewiele mądrzejsi. Szczególnie polscy, którzy na spotkaniach wykonują hitlerowskie gesty i obnoszą się z hitlerowskimi symbolami. Jak nazwać taką grupę, która promuje nazistowskich Niemców?

poligon6

2017-12-07, 11:48
"Skończ już to pie**olenie z lewakami. Prawilniaki są niewiele mądrzejsi. Szczególnie polscy, którzy na spotkaniach wykonują hitlerowskie gesty i obnoszą się z hitlerowskimi symbolami. Jak nazwać taką grupę, która promuje nazistowskich Niemców?"

Jaka piekna zmiana tematu.

Co do hajlujacych przygłupów to jest ich raptem 300 osób, tyle naliczono ich na 11 listopada, gdzie wkrecili się na impreze tak jak anarchisci na obchody 1 maja, byle tylko siać ferment. Tu troche wiecej na temat tych mongolskich dzieci.

http://natemat.pl/221321,rasistowskie-wybryki-na-marszu-niepodleglosci-to-jeszcze-nic-cos-znacznie-gorszego-moze-sie-zdarzyc-dzien-wczesniej

Naazywanie ich prawicowcami to jak nazwanie Hitlera prawicowcem, gdy jest to konglomerat lewicowych idei, od socjalizmu w gospodarce po źle zrozumiany darwinizm, w zasadzie mało tu odwołania do tradycji zwłaszcza ze w skład tych organizacji dochodza neopoganie lubiący katolicyzm czy ogólnie rozumiana kulture judeo-chrzescijańską jak zyd okupacje.

Warchlak1920

2017-12-07, 12:12
SaveTheTrees napisał/a:

@up
Ale on nie pisze nic o kasie, braku czasu, ani pogardzaniu...
Co do języka - mi to wygląda na klawiaturę bez znaków polskich.
Pytanie, czy pisze w 100% serio.



Pisze, pisze. Wystarczy poświęcić tak z 2/3 minuty, żeby przeczytać kilka (czyli wszystkie 9) jego postów i myślę, że dojdziesz do podobnych wniosków co ja. Gość twierdzi, że ma dwoje dzieci oraz prace, do tego imprezuje i inne takie tam. Nie moja sprawa, jego czas, jego pieniądze. Ja opiekując się kiedyś przez dwa tygodnie dwojgiem dzieci, dziękowałem bogom za godzinne czasu dla siebie. Za ch*ja pana nie stracił bym nawet 5 minut na jakieś brednie w necie. Może jest lepiej zorganizowany ode mnie :roll:
Co do języka i klawiatury, nawet ta bez polskich znaków ma spacje czy shift, co z resztą widać, że raz mu działa, raz nie.
Pytanie, czy piszę serio, jest raczej pytaniem retorycznym. Troll czy zwyczajny idiota, tak bym się zastanawiał?

RedIsGood

2017-12-07, 12:20
Za 50-80 lat Polska będzie miała po sąsiedzku dwa potężna kraje islamskie - Niemcy i Rosję. Jak to się skończy dla katolickiego narodu bez technologii, bez broni atomowej domyślcie się sami.

Simon2020

2017-12-07, 15:01
To co tutaj pokazali to jest mało ważne gówno a nie informacje. Czytałem naprawdę dużo od kilku lat o klanach arabskich w Berlinie i naprawdę to co tam się dzieje to jest kosmos. Moge napisać tylko że zainteresowałem się tematem jak w dzielnicy frankfurtu nad menem w której mieszkałem w nocy zastrzelono policjanta. Rano było o tym głośno we wszystkich niemieckich mediach, relacje na żywo itd. a po południu już sprawa kompletnie wyparowała, pyk i niema, powód? Okazało się że zabity to policjant który niedawno postrzelił 2 arabów w berlińskiej dzielnicy Tempelhof którzy przy kontroli wyciągneli broń. Tylko co na to berlińska policja, no wsumie to nic. Prezydent berlińskiej policji jak i jego biuro ma adwokata który jest adwokatem 6 największych klanów w berlinie. naprawde można dużo o tym opowiadać

Ba...........yk

2017-12-07, 15:07
Tu jest Krzyś