18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Arabskie klany w Berlinie

hellbwoi • 2017-12-06, 13:11
Cytat:

Arabskie przestępcze klany rodzinne opanowały berlińską dzielnicę Neukoelln i zastraszają od lat mieszkającą tam ludność.



Takie tam ze stolicy kebabów..


~Velture

2017-12-06, 13:18
No ni ch*ja nie odpalam bo dostanę k***icy serca.

nowynick

2017-12-06, 13:24
ja pierdzielę jaka Cosa Nostra... :D


PS Don to nie imię k***a tylko tytuł grzecznościowy w południowej Europie...

kr...........81

2017-12-06, 13:49
pojeby pojeby jeszcze raz pojeby a lekarstwo to kula w łeb i wysyłka do allaha

żmij

2017-12-06, 14:02
nowynick napisał/a:

ja pierdzielę jaka Cosa Nostra... :D



Chyba Koza Niesra.

T3RMINATOR

2017-12-06, 14:45
Tak z kuzynką ?! To przecież kazirodztwo , prawie jak z siostrą fuj.

hellbwoi

2017-12-06, 14:51
@up, nie wiem, ale mądrość ludowa głosi:

Cytat:

Kto kuzynki nie przejebie, ten nie zazna szczęścia w niebie


overgod

2017-12-06, 15:57
To u nas nawet niebożątko MASA twarzy nie pokazuje przed kamerą a u prusaków Pan Hassan wozi się audicą po mieście i wywiadów udziela nie ukrywając swego szlachetnego lica...

Essent

2017-12-06, 17:11
hellbwoi napisał/a:

@up, nie wiem, ale mądrość ludowa głosi:



Mnie babcia mawiała trochę inaczej,otóż: Jak kum kumy nie ruszy,to siedzi w piekle po uszy :amused:

garota

2017-12-06, 17:39
Poczytajcie trochę o kazirodztwie i związkach w rodzinie. Zrozumiecie wtedy czemu araby są po prostu głupsi od nas.

panar3

2017-12-06, 18:23
Szanowny gościu o nicku "garota", koleżko mój drogi. :-) Spieszę ciebie i może innych również wyprowadzić z błędu który działa właśnie jak woda na młyn dla islamistów!
Oni nie są głupsi od, jak to mówisz, "nas". Oni udają głupszych.
Może iloraz inteligencji jest poprzez tzw. chów wsobny (bo o to ci chodzi względem kuzynostwa i ruch.nka sióstr wszelakich), coraz niższy (dla przykładu: w Somalii IQ 1/3 narodu jest niższe niż 75 pkt), jednak jest to działanie celowe. Araby islamiści to najbardziej krwiożerczy chwast na tej planecie właśnie poprzez klany i familie - ale tylko wykonawcy podbojów np. obecnie Europy Zachodniej.
Rody z bardzo bogatych krajów arabskich, zwłaszcza salafici (najbardziej kryjący się ze swoimi prawdziwymi poglądami - finansują min. budowy meczetów w Polsce pod płaszczykiem krzewienia "religii pokoju", bardzo uważają na właściwe mieszanie się krwi, tzn. między rodami ale nie w rodzinie.
Pokazani Muzułmanie są czekającymi na "Rozkaz 66" klonami do walki, rozp***uchy, wycia na ulicach i zapładniania samic. Pranie mózgów od dziecka (wiadomo że czystszy, tu: głupszy, mózg łatwiej wyprać) przynosi efekty. Jeśli jesteś Polakiem, przeczytaj "W pustyni i w puszczy" bo tam jest pokazane oblicze Islamu i jego wyznawców w sposób prosty i nie skażony "poprawnością polityczną", a przy okazji jest przesłanie Pana Tarkowskiego odnośnie zabijania i czystości sumienia. Amen brothers & sisters. :-D

Warchlak1920

2017-12-06, 18:36
Jakże mi jest strasznie żal naszych zachodnich sąsiadów, że sami sobie zgotowali taki los. W ogóle całej postępowej bogatej części naszej europejskiej wspólnoty jest mi tak żal, że aż mnie ch*j to obchodzi. Żadnych wniosków z historii, żadnych wniosków z podejmowanych decyzji, tak jakby wkładać rękę co chwilę do ognia i dziwić się, że za każdym razem czuje się ból i ma się oparzenia. Niech k***a giną, niech tracą duszę. Fajnie się to ogląda w tv czy na necie popijając JB z pepsi.

teken

2017-12-06, 19:12
Berlinem trzęsą gangi arabskie. Hitler to chyba już salta w grobie robi

dr_dex

2017-12-06, 20:24
No to pojedziemy klasykiem: