18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apteka w Wietnamie

ASAKKU • 2014-04-18, 17:47
W oryginale, to ta baba przy ladzie tak ze 3 min napie**ala przez ten telefon...
To jest w sumie końcówka...

0:44-0:47 - piękny przykład z jaką prędkością zachodzą procesy myślowe u kobiet... 8-)


bloodwar

2014-04-18, 17:51
Prawdziwy Dejwid Koperfild - był telefon i nie ma :-)

spiceman

2014-04-18, 17:55
Amerykanin na wojnie walił wietnamkę przez pół roku.Jak się go spytali o seks oralny.Odpowiedział: Nie było bo głowy nie miała

dogip

2014-04-18, 18:00
Transmisja synaptyczna zakłócona przez chłodziarki w sklepie oraz pracujące klimatyzatory. Ale harmonizacja dalszych poczynań kobiet jak najbardziej prawidłowa.

BongMan

2014-04-18, 18:16
Moja wymarzona praca - być katem i obcinać łapska złodziejom tępym nożem, w praworządnym kraju, gdzie gnida wyciągająca graby po cudze jest karana adekwatnie, a nie ch*jowym wyrokiem w zawiasach.
Nawet nie praca, mógłbym to robić za darmo, jako hobby.

Rience

2014-04-18, 18:24
BongMan napisał/a:

Moja wymarzona praca - być katem i obcinać łapska złodziejom tępym nożem, w praworządnym kraju, gdzie gnida wyciągająca graby po cudze jest karana adekwatnie, a nie ch*jowym wyrokiem w zawiasach.
Nawet nie praca, mógłbym to robić za darmo, jako hobby.


W prawdziwym kraju? To wypie**alaj do Iranu czy innego zdziczałego zadupia które masz za 'prawdziwy kraj', droga wolna.

BongMan

2014-04-18, 18:28
Rience napisał/a:


W prawdziwym kraju? To wypie**alaj do Iranu czy innego zdziczałego zadupia które masz za 'prawdziwy kraj', droga wolna.


Napisałem "praworządnym", a nie "prawdziwym", ty tępy analfabeto z bólem dupy. Przeczytaj następnym razem minimum 3 razy zanim zrobisz z siebie pajaca.

Jak już skończysz szkołę, to pójdziesz do pracy. Docenisz wartość hajsu i życzę ci żeby właśnie wtedy ktoś cię okradł. Może wtedy zrewidujesz swoją postawę.

bloodwar

2014-04-18, 20:24
BongMan napisał/a:


Przeczytaj następnym razem minimum 3 razy zanim zrobisz z siebie pajaca.



Ja chyba też musze zacząc każdy tekst czytać po 3 razy bo przeczytałem "gdzie gnida wyciągająca KRABY" :-)

A co do złodziejstwa - Dejwidom Koperfildom powinno się w każdym jednym przypadku zadawać karę odpracowania 10 (a potem jeżeli nie poskutkowało za pierwszym razem - 20, 30...) razy wartości tego co ukradli na rzecz okradzionego, jeżeli nie byliby w stanie podjąć pracy (a pewnie większość Dejwidów to jołopy bez szkoły) to do kopalni.

Rience

2014-04-18, 21:42
BongMan napisał/a:


Napisałem "praworządnym", a nie "prawdziwym", ty tępy analfabeto z bólem dupy. Przeczytaj następnym razem minimum 3 razy zanim zrobisz z siebie pajaca.

Jak już skończysz szkołę, to pójdziesz do pracy. Docenisz wartość hajsu i życzę ci żeby właśnie wtedy ktoś cię okradł. Może wtedy zrewidujesz swoją postawę.


Mój błąd faktycznie, przepraszam. Wypie**alaj w takim razie do praworządnego Iranu :)

~żułw

2014-04-19, 21:02
tam w aptekach herbate serwujo?

ASAKKU

2014-04-19, 21:16
żułw napisał/a:

serwujo?


Zadaj pytanie w ludzkim języku, to może ktoś udzieli ci odpowiedzi...

~żułw

2014-04-19, 21:27
ASAKKU napisał/a:


Zadaj pytanie w ludzkim języku, to może ktoś udzieli ci odpowiedzi...


Dobra sorry, nie musisz sie tak czepiać, zaraz poprawie.
Tam w aptekach cherbate serwujo?

fourtown

2014-04-19, 21:32
nic nie było

Catacombe

2014-04-19, 22:12
BongMan napisał/a:

Moja wymarzona praca - być katem i obcinać łapska złodziejom tępym nożem, w praworządnym kraju, gdzie gnida wyciągająca graby po cudze jest karana adekwatnie, a nie ch*jowym wyrokiem w zawiasach.
Nawet nie praca, mógłbym to robić za darmo, jako hobby.



Etiopia według BongMana k***a, na początku obcinać łapska za kradzieże, jakiś czas później obcinać je już prowizorycznie. To chyba ty pisałeś że podczas parad czy jakiś manifestacji każdego który przejawia agresywne zachowanie zastrzelić, a rodzine wysłać do obozu. Szkoła dynastii Kimów.
Nie pochwalam kradzieży, ale masz zdrowo naj***ne pod kopułą.

skasowane

2014-04-19, 22:32
Bongusiowi kraby sp***oliły przez dziurę w płocie to się chłopak wnerwił...