18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apollo 20 - nieistniejąca oficjalnie misja

Adenozynotrifosforan • 2012-11-15, 21:46


A więc mowa tyczy się nieoficjalnej misji na księżyc Apollo 20, :mrgreen: którą poprzedzały, jeszcze dwie nieoficjalne misje tj. Apollo 18 i 19.

Zamieszczam Artykuł z pewnej strony, którą podam niżej wraz z linkami filmów itp.

Zacznijmy od kilku informacji na temat misji, Apollo 20 była to wspólna tajna misja USA-ZSRR, dla której zrealizowano poprzedzające misje Apollo 18 i 19 ze względu na ćwiczenia potrzebne do następnych misji. Celem tych przygotowań była druga strona Księżyca, gdzie postanowiono zbadać oraz zebrać dane o kilku tajemniczych i ogromnych przedmiotach, które tam zauważono podczas ostatniej oficjalnej wyprawie Apollo 17. Były to dwa trójkątne obiekty latające i ogromny w kształcie cygara statek. Podejrzewa się, że sfotografowane obiekty podczas ostatniej oficjalnej misji są starożytnymi pozaziemskimi statkami kosmicznymi. Członkami załogi Apollo 19 byli: Stefania Ellis, Aleksiej Sorokin i John Swigert. John umarł w 1982 na raka ale Stefania i Aleksiej zniknęli w 1975 lub 1976 roku, Powodem tego podobnież było gadulstwo Stefani, która rozpowiadała o misji i statku kosmicznym na Księżycu.

Prawdopodobnie zginęli pod koniec 1975 podczas lotu treningowego...

W Apollo 20 członkami załogi byli: William Rutledge, Leona Marietta Snyder i sławny kosmonauta Aleksiej Leonow. Obydwie misje były kierowane z bazy sił powietrznych Vandenberg, z której startowały rakiety Saturn.

Fragment Wywiadu z Williamem Rutledgem :

"Znaleźliśmy się w środku ogromnego statku kosmicznego. Jedna z jego części miała trójkątny kształt. Był to statek-matka. Był bardzo stary,przemierzał wszechświat przez co najmniej 1,5 miliarda lat. Znaleźliśmy tam wiele oznak życia biologicznego, pozostałości starej roślinności,trójkątne kamienie,które emitowały "łzy" z żółtym płynem, który miał jakieś specjalne właściwości lecznicze i również rysunki stworzeń z układu słonecznego. Znaleźliśmy także szczątki "ciałek" długości 10 cm, żyjących w sieci szklanych rurek ciągnących się wzdłuż ścian statku.
Ale najważniejszym odkryciem były dwa ciała,
w tym jedno nie naruszone. :idzwch*j:

Zdjęcie statku i porównanie jego wymiarów

Zdjęcie, gdzie znajduje się domniemany statek

Co najlepsze Struktura ta istnieje naprawdę :shock: a jej współrzędne lokalizacji na Księżycu są następujące 10° szerokości geograficznej południowej i 117.5° długości geograficznej wschodniej, (uwaga współrzędnych nie jestem pewien bo ten fragment skopiowałem ze strony a innych nie znalazłem :-/ ) na południowy zachód od krateru Delporte i na północ od krateru Izsak. Można sprawdzić na mapie księżyca np (Luna Chart) albo na mapach google, ale jakość jest nienajlepsza - nie ma tam takich szczegółowych fotografii, jak ktoś ma wprawne oko i znalazł niech da znać :mrgreen: 8-)





"Pewna struktura ,"Miasto", została tak nazwana na ziemi, okazała się terenem pełnym kosmicznych śmieci, złomu, jaką złotych części,tylko jedna budowla wydawała się nienaruszona, nazwaliśmy ją "Katedrą". Zrobiliśmy zdjęcia każdego kawałka metalu na którym widniały wyryte napisy,niewyraźne,bo narażone na działanie Słońca. "Miasto" wydaje się być tak stare ,jak statek".


Nie będę wam wszystkiego przekopiowywał :-| tylko po prostu wrzucę wywiad w którym wszystko jest opisane, między innymi szczegóły dotyczące artefaktów tamże znalezionych, sam astronauta opisuje dość szczegółowo przebieg misji. Może coś w tym jest. Wywiad wrzucę w komencie (Jeśli będziecie chcieli) tak jak domniemane nagrania(!) z tej misji.(możecie zobaczyć na YT, ziomek ma konto potem podam nazwę nie pamiętam dokładnie) Niektóre fragmenty tekstu zostały skopiowane i poprawione.

efiksowy

2012-11-16, 00:27
Skojarzyło mi się z gra Homeworld 1...



I Homeworld 2...


joorass

2012-11-16, 01:01
Stablo napisał/a:

Obrazek

Dla mnie wszystko jasne.


ewentualnie

albo naziści, którzy uciekli w '45 i kiedyś wrócą

ppp909

2012-11-16, 01:30
no dobra, pomijając wszystkie techniczne za i przeciw tej historii myślę że warto zwrócić uwagę na samą jej argumentacje:

-na takim statku na pewno nie ma co szukać technologii tak banalnej jak napęd choćby międzyplanetarny, systemy podtrzymywania życia, inne ustrojstwa, więc czemu by nie wziąć największego wroga (wtedy była zimna wojna) na wspólną misje eksploracji statku

- jak już tam jesteśmy czemu nie zaczniemy jakiś sensownych badań, pomiarów, czegokolwiek coby pozwoliło zgłębić tę technologię, ale nie lepiej zająć się wysłaniem łazika na marsa, przynajmniej jak spotkamy kosmitów będziemy mogli powiedzieć "ten statek ? tak widzieliśmy, ale zignorowaliśmy, chcieliśmy samemu do wszystkiego dojść"
(btw. w NASA na pewno pracują ludzie zupełnie nie zainteresowani kosmitami czy badaniem kosmosu, więc nikt nie wpadł na pomysł że gdyby oficjalnie ogłosić istnienie statku to opinia publiczna wymusiłaby pieniądze na dalsze badania, albo znaleźli by się prywatni inwestorzy, ściepa narodowa czy co)

- utajniamy z powodu złota - ale żadna waluta już nie ma wymienialności na złoto, może i złoto by staniało (zakładając że po podaniu lokalizacji statku złomiarze by zaczęli je stamtąd zwozić wózkami na ziemie) ale i tak by rynków i gospodarek raczej to nie ruszyło (a i księżycowe złoto byłoby drogie bo najpierw trza by je przywieźć z księżyca

sama historia fajna i nieźle się czyta, statek na pewno protean albo nazistów!

swoją drogą statek rozbił się na księżycu





a za sterami siedziała kobieta
(badum tsss)

bsh2599

2012-11-16, 01:32
Heh, widzę że flame poszedł niezły na gościa.

ja jestem przekonany tak 50/50%. Szukałem jakichś oficjalnych map księżyca, żeby znaleźć ten "mothership" na jakichś obiektywnych zdjęciach i faktycznie, w oficjalnych źródłach również da się znaleźć podobne ujęcia. Np. tutaj:

http://www.lpi.usra.edu/resources/apollo/frame/?AS15-P-9625

ok. 7 cm w prawo od takiego dużego okrągłego czegoś. Wygląda na ten opisywany w poście statek.

piratv90

2012-11-16, 01:57
trzeba być skończonym idiotą aby myśleć że jesteśmy sami w kosmosie

Macias17

2012-11-16, 02:27
Jestem na 99% pewny, że we wszechświecie nie jesteśmy jedynymi rozumnymi istotami, ale to co wrzucił autor to zmyślone pie**olenie

bravoteampolska

2012-11-16, 02:36
Stablo napisał/a:

Obrazek

Dla mnie wszystko jasne.



Dla mnie też . Obcy opuszczając planetę zostawili po sobie zajebiście duże dildo , a człowiek myśli że to statek hhaah

K-...........an

2012-11-16, 09:31
Tylko niby po ch*j mieliby latać jakimiś saturnami w misjach apollo, skoro od lat mają napęd antygrawitacyjny z projektów hanebu czy vril, a loty na księżyc były tylko propagandową gierką dla publiki w czasach zimnej wojny?

1r0n

2012-11-16, 11:40
Na Google Earth niestety nic nie widać. ;(


Cripp

2012-11-16, 12:27
Ktoś nasrał na makietę Manhattanu :>

evoola

2012-11-16, 12:33
Oto Mona Lisa EBE, czyli pani znaleziona ponoć w tymże statku:




di...........94

2012-11-16, 16:03
Kilka filmów zamiast zdjęć




Ciesin

2012-11-16, 19:18
Śmiejcie się dalej. Jak już Protossi sypną Zetami nie będzie Wam tak do śmiechu...