18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apollo 20 - nieistniejąca oficjalnie misja

Adenozynotrifosforan • 2012-11-15, 21:46


A więc mowa tyczy się nieoficjalnej misji na księżyc Apollo 20, :mrgreen: którą poprzedzały, jeszcze dwie nieoficjalne misje tj. Apollo 18 i 19.

Zamieszczam Artykuł z pewnej strony, którą podam niżej wraz z linkami filmów itp.

Zacznijmy od kilku informacji na temat misji, Apollo 20 była to wspólna tajna misja USA-ZSRR, dla której zrealizowano poprzedzające misje Apollo 18 i 19 ze względu na ćwiczenia potrzebne do następnych misji. Celem tych przygotowań była druga strona Księżyca, gdzie postanowiono zbadać oraz zebrać dane o kilku tajemniczych i ogromnych przedmiotach, które tam zauważono podczas ostatniej oficjalnej wyprawie Apollo 17. Były to dwa trójkątne obiekty latające i ogromny w kształcie cygara statek. Podejrzewa się, że sfotografowane obiekty podczas ostatniej oficjalnej misji są starożytnymi pozaziemskimi statkami kosmicznymi. Członkami załogi Apollo 19 byli: Stefania Ellis, Aleksiej Sorokin i John Swigert. John umarł w 1982 na raka ale Stefania i Aleksiej zniknęli w 1975 lub 1976 roku, Powodem tego podobnież było gadulstwo Stefani, która rozpowiadała o misji i statku kosmicznym na Księżycu.

Prawdopodobnie zginęli pod koniec 1975 podczas lotu treningowego...

W Apollo 20 członkami załogi byli: William Rutledge, Leona Marietta Snyder i sławny kosmonauta Aleksiej Leonow. Obydwie misje były kierowane z bazy sił powietrznych Vandenberg, z której startowały rakiety Saturn.

Fragment Wywiadu z Williamem Rutledgem :

"Znaleźliśmy się w środku ogromnego statku kosmicznego. Jedna z jego części miała trójkątny kształt. Był to statek-matka. Był bardzo stary,przemierzał wszechświat przez co najmniej 1,5 miliarda lat. Znaleźliśmy tam wiele oznak życia biologicznego, pozostałości starej roślinności,trójkątne kamienie,które emitowały "łzy" z żółtym płynem, który miał jakieś specjalne właściwości lecznicze i również rysunki stworzeń z układu słonecznego. Znaleźliśmy także szczątki "ciałek" długości 10 cm, żyjących w sieci szklanych rurek ciągnących się wzdłuż ścian statku.
Ale najważniejszym odkryciem były dwa ciała,
w tym jedno nie naruszone. :idzwch*j:

Zdjęcie statku i porównanie jego wymiarów

Zdjęcie, gdzie znajduje się domniemany statek

Co najlepsze Struktura ta istnieje naprawdę :shock: a jej współrzędne lokalizacji na Księżycu są następujące 10° szerokości geograficznej południowej i 117.5° długości geograficznej wschodniej, (uwaga współrzędnych nie jestem pewien bo ten fragment skopiowałem ze strony a innych nie znalazłem :-/ ) na południowy zachód od krateru Delporte i na północ od krateru Izsak. Można sprawdzić na mapie księżyca np (Luna Chart) albo na mapach google, ale jakość jest nienajlepsza - nie ma tam takich szczegółowych fotografii, jak ktoś ma wprawne oko i znalazł niech da znać :mrgreen: 8-)





"Pewna struktura ,"Miasto", została tak nazwana na ziemi, okazała się terenem pełnym kosmicznych śmieci, złomu, jaką złotych części,tylko jedna budowla wydawała się nienaruszona, nazwaliśmy ją "Katedrą". Zrobiliśmy zdjęcia każdego kawałka metalu na którym widniały wyryte napisy,niewyraźne,bo narażone na działanie Słońca. "Miasto" wydaje się być tak stare ,jak statek".


Nie będę wam wszystkiego przekopiowywał :-| tylko po prostu wrzucę wywiad w którym wszystko jest opisane, między innymi szczegóły dotyczące artefaktów tamże znalezionych, sam astronauta opisuje dość szczegółowo przebieg misji. Może coś w tym jest. Wywiad wrzucę w komencie (Jeśli będziecie chcieli) tak jak domniemane nagrania(!) z tej misji.(możecie zobaczyć na YT, ziomek ma konto potem podam nazwę nie pamiętam dokładnie) Niektóre fragmenty tekstu zostały skopiowane i poprawione.

puxynn

2012-11-15, 23:05
a nie jest to baza nazistów po ciemnej stronie księżyca ?

Everizon

2012-11-15, 23:16
Cytat:

Znaleźliśmy się w środku ogromnego statku kosmicznego. Jedna z jego części miała trójkątny kształt. Był to statek-matka. Był bardzo stary,przemierzał wszechświat przez co najmniej 1,5 miliarda lat. Znaleźliśmy tam wiele oznak życia biologicznego, pozostałości starej roślinności,trójkątne kamienie,które emitowały "łzy" z żółtym płynem, który miał jakieś specjalne właściwości lecznicze i również rysunki stworzeń z układu słonecznego. Znaleźliśmy także szczątki "ciałek" długości 10 cm, żyjących w sieci szklanych rurek ciągnących się wzdłuż ścian statku.
Ale najważniejszym odkryciem były dwa ciała,
w tym jedno nie naruszone



"...znaleźliśmy się..." - typowy bełkot zmyślonych historii zasłaniający braki w wyobraźni twórcy. Znaleźli się ? teleportowali znaczy ? czy weszli włazem ? czy wylądowali już w środku lądownikiem ?

"... był to statek matka..." - a wie to z....? przeczytał napis na dziobie ? Czy w śluzie było napisane Welcome in mothership... ? bzdury bzdury !

"przemierzał wszechświat przez co najmniej 1,5 milirada lat..." - pewnie odczytali za pomocą swoich osobistych trikorderów (pożyczyli od załogi Enterprice) logi prastarego komputera pokładowego...

"Znaleźliśmy tam wiele oznak życia biologicznego, pozostałości starej roślinności" - tak. mającej 1,5 miliarda lat...

"trójkątne kamienie,które emitowały "łzy" z żółtym płynem, który miał jakieś specjalne właściwości lecznicze" - słowa klucze na które nabierają się puste barany podatne na religie, cuda i... statki kosmiczne: łzy, własciwości lecznicze, a nawet "trójkątne" - bzdury dla IQ<90 !!

"rysunki stworzeń z układu słonecznego" - tak... tylko że 1,5 miliarda lat temu były na ziemi tylko sinice. Ciekawi mnie jak na rysunku rozpoznali sinice ?? aaa z innych planet naszego układu ? a skąd to wiedzą że z układu ? mieli do czego je przyrównać ? rysunek jowiszanina z przed 1,5 mld lat ? :) k***a ! nie do uwierzenia że ktoś mógł coś takiego napisać i nie zabić się ze wstydu że jest się takim skończonym idiotą...

"były dwa ciała, w tym jedno nie naruszone" - kolejne słowa klucze mające na celu uruchomić w mózgownicach klapki o nazwach "sensacja" i podobne...

A co do zdjęć mających uwiarygodnić ten bełkot. Kiedyś była taka gazeta "Skandale" (coś podobnego do obecnych Fakt'ów) w niej taki nagłówek: UFO tankuje nad saharą !. Na wypadek gdyby ktoś nie uwierzył też zamieścili zdjęcia...


konkluzja: czytając to miałem wrażenie że zawartość prawdy w tym tekście jest porównywalna z biblią. Czyli bzdury, bzdury, śmierdzące bzdury, niesamowicie śmierdzące nielogiczne smierdzące bzdury...
Acha. Każdy kto czytając taki tekst jest skłonny w niego uwierzyć uważany jest prze ze mnie za debila. Dziękuję i dobranoc..

Black Snake

2012-11-15, 23:22
Ma ktoś linki do tych filmików? Głównie chodzi mi o ten o tym humanoidzie.

piter07

2012-11-15, 23:26
za dużo darkorbit .... :amused:

Sombrero360

2012-11-15, 23:28
Everizon, no lepiej bym tego nie ujął ;)

NightMarePOL

2012-11-15, 23:28
Biorąc pod uwagę że człowiek nie określił jeszcze granicy kosmosu, to nie wieżę w to że nie ma tam innych cywilizacji. Na samą myśl o tym ciarki mnie przechodzą.

sidian

2012-11-15, 23:28
Nie żebym wierzył w tę historię o statku na księżycu, ale...

Everizon napisał/a:

"...znaleźliśmy się..." - typowy bełkot zmyślonych historii zasłaniający braki w wyobraźni twórcy. Znaleźli się ? teleportowali znaczy ? czy weszli włazem ? czy wylądowali już w środku lądownikiem ?



Pamiętaj, że czytasz tylko tłumaczenie, niemal na pewno wykonane przez amatora. Oryginalnie mogło to brzmieć zupełnie inaczej.

Everizon napisał/a:

"... był to statek matka..." - a wie to z....? przeczytał napis na dziobie ? Czy w śluzie było napisane Welcome in mothership... ? bzdury bzdury !



Statek matka, czyli mothership, oznacza pojazd, który przenosi lub przewozi inne pojazdy. Aby stwierdzić, że był to statek matka wystarczyło zobaczyć w trakcie misji inne, mniejsze pojazdy.

Everizon napisał/a:

"przemierzał wszechświat przez co najmniej 1,5 milirada lat..." - pewnie odczytali za pomocą swoich osobistych trikorderów (pożyczyli od załogi Enterprice) logi prastarego komputera pokładowego...



Wystarczyło zabrać próbki do analizy na ziemi.

Everizon napisał/a:

"Znaleźliśmy tam wiele oznak życia biologicznego, pozostałości starej roślinności" - tak. mającej 1,5 miliarda lat...



W kosmosie nie istnieje pojęcie rozkładu biologicznego. W próżni, a nawet w atmosferze księżyca nie zachodzą procesy gnilne. Generalnie nic się nie psuje :) .

Everizon napisał/a:

"rysunki stworzeń z układu słonecznego" - tak... tylko że 1,5 miliarda lat temu były na ziemi tylko sinice. Ciekawi mnie jak na rysunku rozpoznali sinice ?? aaa z innych planet naszego układu ? a skąd to wiedzą że z układu ? mieli do czego je przyrównać ? rysunek jowiszanina z przed 1,5 mld lat ? :) k***a ! nie do uwierzenia że ktoś mógł coś takiego napisać i nie zabić się ze wstydu że jest się takim skończonym idiotą...



Fakt, to brzmi debilnie tak, że aż zęby bolą, ale istnieje ciekawa teoria o tym, że życie na ziemię trafiło z innej planety układu słonecznego, gdzie rozwinęło się wcześniej (oczywiście nie do postaci cywilizacji, bo nie o to chodzi).

Everizon napisał/a:

"były dwa ciała, w tym jedno nie naruszone" - kolejne słowa klucze mające na celu uruchomić w mózgownicach klapki o nazwach "sensacja" i podobne...



No cóż, albo tak było. Nie widzę tu niczego nieprawdopodobnego. Ot, mało prawdopodobne, jak cała reszta tej historii.

Everizon napisał/a:

Acha. Każdy kto czytając taki tekst jest skłonny w niego uwierzyć uważany jest prze ze mnie za debila. Dziękuję i dobranoc..



No patrz, tak ładnie zacząłeś od logicznej analizy, a tak fatalnie skończyłeś. Szkoda.

Sorg

2012-11-15, 23:30
Lubię tego typu materiały, ten też jest fajny, tylko zawsze mnie zastanawia skąd k***a wiadomo o ściśle tajnych i nieoficjalnych informacjach? :szczerbaty:

xXDoggXx

2012-11-15, 23:38
Ciekawy temat, kiedyś ogarniałem gdzieś o tym statku i o tej babie z ku*asem (już nawet na księżycu są :D ) nie twierdze że farmazony ani że prawda ale jest to kolejny temat do mojej kolekcji niewiadomych wszechświata i życia. Ode mnie porządne jebnięcie w czoło z otwartej dla wszystkich który potrafią tylko z miejsca negować jakiekolwiek tematy związane z życiem pozaziemskim oraz co też nieraz było poruszane z wszelkimi konspiracjami (bo przecież wszystko co pie**olą w tv to prawda a to czego nie mówią nie istnieje i nie ma prawa bytu a jeżeli sam czegoś nie rozumiem i jest dla mnie nie "logiczne" to też nie może istnieć ) God damn it people wake up and open your eyes.

MojeAvi

2012-11-15, 23:43
Teraz wszyscy idziemy sadzić kawę...

Echis

2012-11-16, 00:01
Ludzie całe życie wierzą w typa z boskimi siłami, który został przybity do drewnianych belek, ale k***a oczywiście, coś co ma choć odrobinę sensu odrzucają. Ja tam wierzę, że kiedyś z obcymi mieliśmy kontakt i kto wie? Może religie, opisują kontakt z ufokami, a nie bogami... Generalnie dobry temat na rozkminę.

Sombrero360

2012-11-16, 00:01
sidian, Twój wywód nie zmienia faktu, że autorzy tekstu pie**olą jak połamani ;)

Everizon

2012-11-16, 00:05
@sidian
po pierwsze rozkład biologiczny następuje również za pomoca własnej mikroflory, po drugie mówimy tu o 1,5 miliarda lat ! W tym czasie puszczają wszystkie wiązania chemiczne i następuje rozkład chemiczny ! Tylko najprostsze związki przetrwają a nigdy skomplikowane struktury biologiczne. Na ziemi bakterie z przed miliardów lat pozostały tylko jako skamieliny. Czyli tzw szkielet komórkowi zdegradowany do najprostszych związków bo te bardziej skomplikowane chemiczne wiązania rozleciały się. Nie ma mowy o rozkładzie biologicznym w przypadku jednokomórkowców.

statek matka i mniejsze pojazdy ? np jak autobus i pięć cinquecento ?

I jak na ziemi zamierzali datować jakiś nieznany materiał niebiologiczny ? podasz metodę ?


Jak już coś pisze to uwierz że wiem co piszę.
I podtrzymuję swoje ostatnie zdanie.

pozdr

ps. Ogólnie to jestem pewny na 99,9999999% że we wszechświecie istnieją inteligentne cywilizacje (podobno nawet na ziemi jedna taka się uważa...). Mimo tego w pełnijestem przekonany o całkowitym debilizmie autora... (tłumacz niewiele zmienił a mało rozumiejąc z pierwotnego tylko dodał sensacji. Nie zmieniając kontekstu).

konriixko

2012-11-16, 00:07
jakoś wcale bym się nie zdziwił jak byśmy odkryli że to nasza cywilizacja :) by było logiczne wytłumaczenie skąd żeśmy się wzięli a nie jakieś bożki, raje, małpy i inne ustrojstwa...


Nathaniel_Demerest

2012-11-16, 00:11
Znalazłem prawdopodobny model wyglądu tych humanoidów: