18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apetor nad jeziorem

Argeusz • 2018-02-10, 20:52
Co u Apetora? To co zawsze, zapraszam na film ;)


Teuwil

2018-02-11, 09:27
Black Pitt napisał/a:

Was to naprawdę k***a bawi? Fascynuje? Nie rozumiem, 49 piw za filmik pojeba chlejącego wódę.
On ratuje wasze dobre samopoczucie że jednak u was na kwadracie jednak nie jest tak ch*jowo?


Przecież On sobie jaja robi, nie pije żadnej wódki tylko wodę albo coś innego. W telewizji jak oglądasz jakiś kabaret to też łykasz wszystko jak pelikan i myślisz, że to naprawdę takie debile?

oozyxak0o

2018-02-11, 09:37
Vikingfjorda nie piłem co do krupnika to da się to przełknąć najgorsze wódki jakie piłem to były lubelska, żubr, krupnik, stock80 i żołądkowa gorzka. Jeszcze piłem finlandię cranberry i to była najlepsza wódka smakowa. Ze stocka to normalnie waliło dezodorantem tuż po otwarciu i smak obrzydliwy i mimo tego, że ma korek niekapek (co jest ogólnie rzadkością) to jej nie polecam, to samo dotyczy się pozostałych, które wymieniłem. Wódki do których nie miałem zastrzeżeń to były luksusowa i absolut vodka, zapachu tak się nie odczuwa. smak jest bardziej wyraźny.

Myrdol

2018-02-11, 09:45
panowie polecam wódki Stumbras i Ogiński

marianer7

2018-02-11, 10:32
To nie jest wódka tylko jakiś napój , zobaczcie sobie jakie bąbelki i bańki się robią w flaszce od 2:54.

Wiewór

2018-02-11, 11:59
mygyry napisał/a:


Sory ale Finlandii to już przynajmniej od 2 lat nie mam zamiaru nawet do ręki brać, tak się spopularyzowała, że niewiele odbiega jakością od soplicy z tym, że jest 2 razy droższa. Amundsen dla mnie osobiście zawsze był ch*jowy, ciężki w smaki i jakiś taki gorzki, ale tu rzecz gustu


Już nie wymyslaj:)
Poprosilem kiedyś żonę żeby mi kupiła dobra wódkę. W sklepie dali jej Soplice... Jak to otworzyłem i poczułem jak to jebie jak metanol to od razu zamknąłem. Poszedłem do sklepu po Finlandie a Soplice sprezentowalem kloszardowi który siedział na ławce.
Różnica kolosalna.

Zuni

2018-02-11, 12:55
Chcecie dobrej wódki to kupcie sobie ciroc'a, w dobrej hurtowni idzie ją już dostać od 100 złotych za 0.7. Absolutnie ma porównania do żadnej popularnej wódki. 8-)

kreatywnakrowa

2018-02-11, 13:18
Hranipex napisał/a:

Nie lubię sk***ysyna.
Raz, że Norweg, byłem tam półtora roku i znam ten sk***iały naród.
Dwa... pije jakieś szczyny zamiast napić się wyborowej lub choć krupnik. Raz h*j napił się czarnej żubrówki... ale widocznie uznał, że wódka tak dobrze nie może smakować i uznał, że to jakaś oszukana k***a. ;-)


Ty cebulaku nawet "ch*j" nie potrafisz poprawnie po polsku napisać więc jak mogłeś porozmawiać z Norwegami by poznać ich kulturę, zwyczaje i wyrobić sobie o nich opinię? Polaczek j***ny filetował łososie przez 1,5 roku i nagle światowiec wielki z uprawnieniwmi do wyzywania od "sk***iałych narodów".

mygyry

2018-02-11, 21:39
Abraxus napisał/a:

Już nie wymyslaj:)
Poprosilem kiedyś żonę żeby mi kupiła dobra wódkę. W sklepie dali jej Soplice... Jak to otworzyłem i poczułem jak to jebie jak metanol to od razu zamknąłem. Poszedłem do sklepu po Finlandie a Soplice sprezentowalem kloszardowi który siedział na ławce.
Różnica kolosalna


To porównaj jeszcze w tej samej cenie finlandie i absoluta, sam zobaczy, że o ile kiedyś finka to naprawdę była górna półka to obecnie jest to przereklamowane gówno.
Bardzo przyzwoita wódka to Stanislav

kuba1393

2018-02-12, 00:24
jak wodka to tylko chopin albo belvedere aa noi jeszcze diamentowa

Wiewór

2018-02-12, 08:32
mygyry napisał/a:


To porównaj jeszcze w tej samej cenie finlandie i absoluta, sam zobaczy, że o ile kiedyś finka to naprawdę była górna półka to obecnie jest to przereklamowane gówno.
Bardzo przyzwoita wódka to Stanislav


Spróbuję. Dawno nie piłem Absoluta.