18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apetor nad jeziorem

Argeusz • 2018-02-10, 20:52
Co u Apetora? To co zawsze, zapraszam na film ;)


Noside

2018-02-10, 21:07
Potrzeba mi czegoś takiego ostatnio

mygyry

2018-02-10, 21:09
Bez kąpieli?

aaaaaaaaaaaaaa

2018-02-10, 21:13
Nie lubię sk***ysyna.
Raz, że Norweg, byłem tam półtora roku i znam ten sk***iały naród.
Dwa... pije jakieś szczyny zamiast napić się wyborowej lub choć krupnik. Raz h*j napił się czarnej żubrówki... ale widocznie uznał, że wódka tak dobrze nie może smakować i uznał, że to jakaś oszukana k***a. ;-)

Wiewór

2018-02-10, 21:43
Hranipex napisał/a:

Nie lubię sk***ysyna.
Raz, że Norweg, byłem tam półtora roku i znam ten sk***iały naród.
Dwa... pije jakieś szczyny zamiast napić się wyborowej lub choć krupnik. Raz h*j napił się czarnej żubrówki... ale widocznie uznał, że wódka tak dobrze nie może smakować i uznał, że to jakaś oszukana k***a. ;-)


Wyborowa i krupnik Dobra to widać że ty k***a Jeszcze nigdy w życiu prawdziwej wódki nie piłeś.
To są szczyny dla ubogich Polaków którym wmówiono że to są marki Premium.
Ja mam norwega w rodzinie i znam ich sporo naród jest bardzo w porządku. Na pewno dużo bardziej w porządku od Polaków
U apetora jednak są nowości bo widzę że zamienił Volvo na nowsze

aaaaaaaaaaaaaa

2018-02-10, 21:54
Cóż... masz sporo norwegości w sobie. Więc Twoja sk***iałość dziwić nie powinna.?

ProVVe

2018-02-10, 22:01
Dobra koniec pomiaru penisów tam wyżej... Rozwieje wam te wątpliwości. "Nie ma złej wódki jest tylko źle zmrożona" (a piło się od "gusów", "belugów" "mamutów" "impajerów" do najszlachetniejszych tanich łakoci :-D )

Wiewór

2018-02-10, 22:13
Dobrą wódkę można poznać po zapachu. ch*jowe śmierdzą jak odmrazacze do szyb. Poza tym po dobrej wódce jest mniejszy kac.
Na polski rynek oczywiście wypuszcza się syf bo polacy wypiją wszystko. Tylko zeby było tanio ale nawet u nas można kupić coś szlachetnego.
Z tych niedrogich które da sie pić do kupienia u nas są między innymi Finlandia i Amundsen. Kilka lat temu jeszcze Wyborowa była dobra ale teraz to jest ch*jnia

Hrabia Drapula

2018-02-10, 22:25
bo z wyborową jest drobny myk, kupcie sobie butelkę u nas w sklepie i za granicą albo nawet w strefie wolnocłowej i porównajcie, a jak wóda jest dobra to może być tylko schłodzona a nie zmrożona że szkliwo na zębach trzeszczy przy piciu i smaku nie czuć, tak samo piłem wódkę Ultimat droga w ch*j jak na czystą, a jak bym nie wiedział co to to bym powiedział że to z biedry czy lidla za 15zł

mygyry

2018-02-10, 22:53
Abraxus napisał/a:

Z tych niedrogich które da się pić do kupienia u nas są między innymi Finlandia i Amundsen.


Sory ale Finlandii to już przynajmniej od 2 lat nie mam zamiaru nawet do ręki brać, tak się spopularyzowała, że niewiele odbiega jakością od soplicy z tym, że jest 2 razy droższa. Amundsen dla mnie osobiście zawsze był ch*jowy, ciężki w smaki i jakiś taki gorzki, ale tu rzecz gustu

Oponka

2018-02-10, 23:05
chcę jego wątrobę

ninji

2018-02-11, 02:12
Chyba mamy tu volksnorga

Ziomaljlb

2018-02-11, 02:48
za apetora zawsze browar :)

Black Pitt

2018-02-11, 06:39
Was to naprawdę k***a bawi? Fascynuje? Nie rozumiem, 49 piw za filmik pojeba chlejącego wódę.
On ratuje wasze dobre samopoczucie że jednak u was na kwadracie jednak nie jest tak ch*jowo?

VanTanon

2018-02-11, 09:14
Jak zwykle na poziomie. Mam nadzieję że jak się tu dostanę, dostanę choć połowę piw co on żeby się na główną dostac