18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apel do protestujących

kubek0187 • 2020-10-29, 21:22
Apel do protestujących kobiet


~Angel

2020-10-29, 22:20
Takie przesłania od medyków lecą


wojownik070707

2020-10-29, 22:24
Dźwięk z czego innego podłożony. Za małe jaja, żeby zrobić to na żywo

Insaner

2020-10-29, 22:28
Pralpunkt napisał/a:

Ale wywód
Władza na takie protesty ma lachę wywaloną
Żeby coś zrobić to trzeba działać konkretnie
Takie protesty to oni mają przećwiczone i rozplanowane
Wjechać pod sejm i senat autami, kilkaset sztuk by starczyło, zastawić tirami, rozsypać pas kilkadziesiąt metrów gwoździ itp. Jak pozbierają dosypac.
Władza będzie musiała użyć ciężkiego sprzętu
Blokada z ludzi, wtedy te kilka tysięcy się przyda
Masz transmisję live na cały świat, jak użyją siły już mają pozamiatane
Ile tak wytrzymają?
Pogoda nie sprzyja bo robi się zimno
Wiece marsze nic nie dają
A i wystawić 2, 3 konkretne postulaty a nie jak już się jakieś oszołomy rozpędziły



Nie w tym rzecz, te protesty ośmieszają w tej chwili władzę i pokazują że nawet coraz większa liczba funkcjonariuszy państwowych ignoruje jej polecenia. Rząd bez szacunku jest nic nie warty (nawet jeśli ten szacunek jest wynikiem strachu przed karami). Niedługo będą chcieli wszystkich znowu pozamykać w domach - myślę, że tym razem to się nie uda "po dobroci" .
Jeśli protesty urosną na sile i wtedy faktycznie zostanie użyta siła, która oczywiście że stłumi strajk w przeciągu jednego dnia, to może to dolać jeszcze więcej oliwy do ognia i doprowadzić do eskalacji konfliktu przez ludzi mających do tej pory całą tę sytuację w dupie . Przypominam, że nie mamy w tej chwili zbyt dobrej sytuacji gospodarczej w kraju. Zaufanie co do sensu decyzji leci w dół. Coraz więcej ludzi traci pieniądze i ma zablokowane możliwości ich zarabiania w związku z czym niedługo nie będa mieli już nic do stracenia. Brakuje nawet policji do utrzymywania porządku. Od znajomego wiem, że wielu w tej chwili "znika na L4".

Ciekawe jak rozwiążą ten konflikt, ale jesli protesty same nie ustaną to będa mieli trudne zadanie aby to dobrze rozwiązać.

boo

2020-10-29, 22:48
Hahaha wujmijcie kije ze swych dup ponuraki

ytrewqqwerty

2020-10-29, 23:00
Wezcie sie zakochajcie kiedys z wzajemnoscia w normalnej kobiecie to wam przejda zarty o zmywarkach.

PierógZmięsem

2020-10-29, 23:05
Pralpunkt napisał/a:

Ale wywód
Władza na takie protesty ma lachę wywaloną
Żeby coś zrobić to trzeba działać konkretnie
Takie protesty to oni mają przećwiczone i rozplanowane
Wjechać pod sejm i senat autami, kilkaset sztuk by starczyło, zastawić tirami, rozsypać pas kilkadziesiąt metrów gwoździ itp. Jak pozbierają dosypac.
Władza będzie musiała użyć ciężkiego sprzętu
Blokada z ludzi, wtedy te kilka tysięcy się przyda
Masz transmisję live na cały świat, jak użyją siły już mają pozamiatane
Ile tak wytrzymają?
Pogoda nie sprzyja bo robi się zimno
Wiece marsze nic nie dają
A i wystawić 2, 3 konkretne postulaty a nie jak już się jakieś oszołomy rozpędziły



Podoba mi się twój plan, krótki zwięzły i ch*jowy

Pralpunkt

2020-10-29, 23:11
PierógZmięsem napisał/a:

Podoba mi się twój plan, krótki zwięzły i ch*jowy






borelli

2020-10-29, 23:44
Chore dziecko może pojawić się tylko jak rodzice mają chore geny, bądź matka ćpa, chleje, pali gdy jest w ciąży, ewentualnie jak są inne czynniki zewnętrzne typu promieniowanie radioaktywne, o które ciężko w Polsce, więc całą winę za chore dziecko ponoszą rodzice. Jak sami są upośledzeni, to niech się nie rozmnażają, a jak mamuśka lubi sobie szluga zapić piwkiem mając bebech, to niech potem wychowuje chore dziecko, proste.

swampman

2020-10-29, 23:53
borelli napisał/a:

Chore dziecko może pojawić się tylko jak rodzice mają chore geny, bądź matka ćpa, chleje, pali gdy jest w ciąży, ewentualnie jak są inne czynniki zewnętrzne typu promieniowanie radioaktywne, o które ciężko w Polsce, więc całą winę za chore dziecko ponoszą rodzice. Jak sami są upośledzeni, to niech się nie rozmnażają, a jak mamuśka lubi sobie szluga zapić piwkiem mając bebech, to niech potem wychowuje chore dziecko, proste.



no k***a geniusz... brawo! jestes taki madry ze chyba musisz miec dodatkowy chromosom

malo tego wlasnie to co teraz siedzi w sejmie i jest u wladzy jesy wlasnie skutkiem tego co opisales. widzisz co robi brak mozliwosci aborcji?

Belweder

2020-10-29, 23:55
focusek napisał/a:

pisiorki j***ne moga tylko skomlec na necie albo chowac sie za kordonem policji twarza w twarz wale wam liscia i klekacie pedalki. Spoko opie**alajcie gale dla karakana, a niedlugo bedziecie wpie**alac gruz bo gospodarka juz lezy. Jak mowil stonoga ja mam to w p*zdzie bilet juz kupiony mnie stac ch*j wam w dupe nie pozdrawiam



Nie chce nic mówić ale 50% strakujących to jakieś niebiesko-włose nastolatki, na utrzymaniu rodziców, którym kibol tylko tupnie i sp***alają obsrane.
Ja nie jestem po żadnej stronie, bo mam wyj***ne na takie wojenki dla podludzi. Wk***ia mnie PIS od dawna ale jak widzę, że znajome, które dają dupy komu popadnie, a potem się żalą, że nie wiedzą czy jednak w ciąży nie są bo się im tabletki nie chciało wziąć, i płaczą o aborcje, no to śmieszy mnie to niezmiernie. Dodatkowo wiem, że kilka chodzi do psychologa bo mają problemy z głową ale na marszu to są w pierwszym rzędzie, oraz fb ilość postów wrzucanych na facebook`a jest większa niż ich neuronów w mózgu.

marinis

2020-10-29, 23:55
Nie wiem tylko po co ta prowokacja tych ZJEBÓW (chyba że to FAKE), czyli zapewne wyborców Konfederacji, lub PiSu.
Żeby jeszcze więcej kobiet wyszło na ulicę? Innego powodu nie widzę.
Przecież ich wypowiedź powiela wypowiedzi Inceli na Sadisticu, z tą małą różnicą że nie ma przekleństw.

Belweder napisał/a:

50% strakujących to jakieś niebiesko-włose nastolatki



A wiesz człowieku (sfrustrowany i nienawidzący kobiet), że problem aborcji najbardziej dotyczy nastolatek i młodych kobiet? Im właśnie najbardziej zależy na wolności.
Kto ma protestować? Kobiety po menopauzie czy emerytki? Pomyśl trochę.

EdmundKemper

2020-10-30, 00:10
Czy jest jakaś grupa społeczna, której PiS jeszcze nie wk***ił za czasów swojego "panowania"?

Belweder

2020-10-30, 00:12
marinis napisał/a:

Nie wiem tylko po co ta prowokacja tych ZJEBÓW (chyba że to FAKE), czyli zapewne wyborców Konfederacji, lub PiSu.
Żeby jeszcze więcej kobiet wyszło na ulicę? Innego powodu nie widzę.
Przecież ich wypowiedź powiela wypowiedzi Inceli na Sadisticu, z tą małą różnicą że nie ma przekleństw.
A wiesz człowieku (sfrustrowany i nienawidzący kobiet), że problem aborcji najbardziej dotyczy nastolatek i młodych kobiet? Im właśnie najbardziej zależy na wolności.
Kto ma protestować? Kobiety po menopauzie czy emerytki? Pomyśl trochę.



Myślę i widzę. Czemu niby sfrustrowany i nienawidzący kobiet? Ja popieram mądre a głupimi gardzę. Nie jestem za tym, co wprowadził PIS i za ciągłymi ograniczeniami. Ale tak samo to komedia, dać takim Julkom co dają dupy na każdej imprezie prawo aborcji. I tak samo uważam, że obecna młodzież jest zupełnie niedorosła. 20 latki zachowują się jak 12 latki. To, że mogą mieć dziecko jeszcze nic nie znaczy. Bo wychowywać później musi je ich matka często ;-)

PiesKracy

2020-10-30, 00:23
Insaner napisał/a:

Dlaczego z lewicy? Ten strajk/protest dotyczy akurat także wszystkich normalnych mężczyzn (nie nastoletnich kuców pozamykanych w piwnicach, czy też 40paro letnich samotnych koniobijców) którzy chcą lub będą chcieli mieć potomstwo - czy to z jakimiś dewiacjami politycznymi nazywanymi w naszym kraju także "poglądami lewicowymi lub prawicowymi" czy też tych trzymających się środka i zdrowego rozsądku.

W tej chwili żadna normalna para się na to nie zdecyduje wiedząc, że legalnie nie uzyska żadnej pomocy w przypadku ryzyka urodzenia BARDZO "uszkodzonego" dziecka, które - nie oszukujmy się, zniszczy życie obojga rodziców a samo umrze po paru latach albo chwilę po porodzie. O tym, że taka rodzina nie uzyska żadnej pomocy od państwa i będzie spychana na margines przez otoczenie nawet nie wspominam. Znajomi bardzo szybko się od takich ludzi wychowujące ciężko chore dzieci odsuwają. Raz, że rodzice na ogół nie są w stanie już prowadzić normalnego życia społecznego bo nie mają na to czasu, dwa - ludzie będą się bali, że ci rodzice zaczną od nich oczekiwać jakiejś pomocy. Z tego powodu zaczną od nich uciekać. Może głupie, ale tak niestety jest.
Dla tych kobiet niezależnie od poglądów politycznych należą się akurat bardzo duże brawa, bo jak widać to im udało się w końcu rozpętać burzę , która otworzyła dyskusje o szkodliwości działań obecnego rządu na ogromną skalę. Nie udało się to umalowanym działaczom lgbt latającym z kolorowymi flagami po miastach, nie nauczycielom, nie rolnikom, a właśnie nim.
Dawno czegoś takiego w Polsce nie było i jak zapewne większość osób, która nie chce wozić pieniędzy na drobne zakupy taczkami szczerze im kibicuję. Zresztą liczba osób z różnych grup społecznych dołączająca się do strajków robi wrażenie.
Dorośniesz to zrozumiesz.



powiem tak. 600euro i legitna skrobanka. jak nie masz to sie k***a nie bierz za robienie dzieci. jak nie masz 3koła i zaciążyłeś to znaczy, że jesteś przegrywem.

marinis

2020-10-30, 00:23
Belweder napisał/a:

Ale tak samo to komedia, dać takim Julkom co dają dupy na każdej imprezie prawo aborcji



Komedią jest to, że jesteśmy jedynym krajem Europy (poza Watykanem i Maltą) z najbardziej restrykcyjną ustawą ANTYABORCYJNĄ.
Mówię o tej ustawie, która "działała" przed wyrokiem Trybunału, bo obecnie to już praktycznie 100 procentowy zakaz aborcji.

Belweder napisał/a:

I tak samo uważam, że obecna młodzież jest zupełnie niedorosła



Ludzie są różni, ale mają swoje poglądy i należy im zostawić wybór w kwestii aborcji.

Belweder napisał/a:

20 latki zachowują się jak 12 latki.


A ludzie 40+ zachowują się jak idioci skoro głosują na partię religijno-konserwatywną, która rujnuje kraj, ośmiesza go w całej Unii i zabiera Polakom wolność.

Belweder napisał/a:

To, że mogą mieć dziecko jeszcze nic nie znaczy.



No właśnie znaczy tyle, że zarazem powinny mieć prawo do aborcji. Do 12 tygodnia na żądanie.