18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apel do protestujących

kubek0187 • 2020-10-29, 21:22
Apel do protestujących kobiet


Pralpunkt

2020-10-29, 21:30
Oj się c*pki z lewicy wk***ią

Znawca_Cipek

2020-10-29, 21:33
Pralpunkt napisał/a:

Oj się c*pki z lewicy wk***ią



E tam, na pewno ni ch*ja nic z tego nie zrozumiały

Pralpunkt

2020-10-29, 21:37
Znawca_Cipek napisał/a:

E tam, na pewno ni ch*ja nic z tego nie zrozumiały





:mrgreen:

Pewnie myślały że ktoś przyniósł zmywarkę na protest

luja27

2020-10-29, 21:40
Z mordy małego nie udacznnika te gówno wypadło. Myślę że Ziobro :mrgreen:

mygyry

2020-10-29, 21:42
Spokojnie, ze zbiórki od frajerów lempart już bańke wyżebrała, można protesty kończyć

pazuzu

2020-10-29, 21:59
Widzę kundelki Kaczyńskiego silą się na żarty.
Każdy kto uważa że miejsce kobiet jest w kuchni jest pedałem i nie wie co się z nimi robi w sypialni :-)

Insaner

2020-10-29, 22:06
Pralpunkt napisał/a:

Oj się c*pki z lewicy wk***ią



Dlaczego z lewicy? Ten strajk/protest dotyczy akurat także wszystkich normalnych mężczyzn (nie nastoletnich kuców pozamykanych w piwnicach, czy też 40paro letnich samotnych koniobijców) którzy chcą lub będą chcieli mieć potomstwo - czy to z jakimiś dewiacjami politycznymi nazywanymi w naszym kraju także "poglądami lewicowymi lub prawicowymi" czy też tych trzymających się środka i zdrowego rozsądku.

W tej chwili żadna normalna para się na to nie zdecyduje wiedząc, że legalnie nie uzyska żadnej pomocy w przypadku ryzyka urodzenia BARDZO "uszkodzonego" dziecka, które - nie oszukujmy się, zniszczy życie obojga rodziców a samo umrze po paru latach albo chwilę po porodzie. O tym, że taka rodzina nie uzyska żadnej pomocy od państwa i będzie spychana na margines przez otoczenie nawet nie wspominam. Znajomi bardzo szybko się od takich ludzi wychowujące ciężko chore dzieci odsuwają. Raz, że rodzice na ogół nie są w stanie już prowadzić normalnego życia społecznego bo nie mają na to czasu, dwa - ludzie będą się bali, że ci rodzice zaczną od nich oczekiwać jakiejś pomocy. Z tego powodu zaczną od nich uciekać. Może głupie, ale tak niestety jest.

Dla tych kobiet niezależnie od poglądów politycznych należą się akurat bardzo duże brawa, bo jak widać to im udało się w końcu rozpętać burzę , która otworzyła dyskusje o szkodliwości działań obecnego rządu na ogromną skalę. Nie udało się to umalowanym działaczom lgbt latającym z kolorowymi flagami po miastach, nie nauczycielom, nie rolnikom, a właśnie nim.

Dawno czegoś takiego w Polsce nie było i jak zapewne większość osób, która nie chce wozić pieniędzy na drobne zakupy taczkami szczerze im kibicuję. Zresztą liczba osób z różnych grup społecznych dołączająca się do strajków robi wrażenie.

Dorośniesz to zrozumiesz.

Pralpunkt

2020-10-29, 22:08
pazuzu napisał/a:

Widzę kundelki Kaczyńskiego silą się na żarty.
Każdy kto uważa że miejsce kobiet jest w kuchni jest pedałem i nie wie co się z nimi robi w sypialni



Nie posraj się
Na PiS też sramy
Na lewackie p*zdy też sramy
Na ciebie też sramy

Hrabia Drapula

2020-10-29, 22:13
Pralpunkt napisał/a:

Nie posraj się
Na PiS też sramy
Na lewackie p*zdy też sramy
Na ciebie też sramy



jak tak z dupy ci lecie to polecam stoperan, albo mniej anala, choć na to już za późno może być

Wiewór

2020-10-29, 22:14
Kurdupel wypuścił swoje trolle.

panzerwafel

2020-10-29, 22:15
GENIALNE! Autem - otwierać okna na pełną k***ę chińskie radio i na protest! :D

focusek

2020-10-29, 22:16
pisiorki j***ne moga tylko skomlec na necie albo chowac sie za kordonem policji :D twarza w twarz wale wam liscia i klekacie pedalki. Spoko opie**alajcie gale dla karakana, a niedlugo bedziecie wpie**alac gruz bo gospodarka juz lezy. Jak mowil stonoga ja mam to w p*zdzie bilet juz kupiony mnie stac :) ch*j wam w dupe nie pozdrawiam :)

Pralpunkt

2020-10-29, 22:19
Insaner napisał/a:

Dlaczego z lewicy? Ten strajk/protest dotyczy akurat także wszystkich normalnych mężczyzn (nie nastoletnich kuców pozamykanych w piwnicach, czy też 40paro letnich samotnych koniobijców) którzy chcą lub będą chcieli mieć potomstwo. Czy to z jakimiś dewiacjami politycznymi nazywanymi w naszym kraju także "poglądami lewicowymi lub prawicowymi" czy także tych trzymających się środka i zdrowego rozsądku.

W tej chwili żadna normalna para się na to nie zdecyduje wiedząc, że legalnie nie uzyska żadnej legalnej pomocy na miejscu w przypadku ryzyka urodzenia BARDZO "uszkodzonego" dziecka, które - nie oszukujmy się, zniszczy życie obojga rodziców a samo umrze po paru latach albo chwilę po porodzie. O tym, że taka rodzina nie uzyska żadnej pomocy i będzie spychana na margines nawet nie wspominam. Znajomi bardzo szybko się od takich ludzi wychowujące ciężko chore dzieci bardzo szybko odsuwają. Raz, że rodzice na ogół nie sa w stanie już prowadzić normalnego życia społecznego bo nie mają na to czasu, dwa - ludzie będą się bali, że ci rodzice zaczną od nich oczekiwać jakiejś pomocy dlatego będą próbowali się od tego zdystansować. Może głupie, ale tak jest.
Dla tych kobiet niezależnie od poglądów politycznych należą się akurat bardzo duże brawa, bo jak widać to im udało się w końcu rozpętać burzę , która otworzyła dyskusje o szkodliwości działań obecnego rządu. Nie umalowanym działaczom lgbt latających z flagami po miastach, nie nauczycielom, nie rolnikom, a właśnie nim.
Dawno czegoś takiego w Polsce nie było i jak zapewne większość osób, która nie chce wozić pieniędzy na drobne zakupy taczkami szczerze im kibicuję. Zresztą liczba osób z różnych grup społecznych dołączająca się do strajków robi wrażenie.
Dorośniesz to zrozumiesz.



Ale wywód
Władza na takie protesty ma lachę wywaloną
Żeby coś zrobić to trzeba działać konkretnie
Takie protesty to oni mają przećwiczone i rozplanowane

Wjechać pod sejm i senat autami, kilkaset sztuk by starczyło, zastawić tirami, rozsypać pas kilkadziesiąt metrów gwoździ itp. Jak pozbierają dosypac.
Władza będzie musiała użyć ciężkiego sprzętu
Blokada z ludzi, wtedy te kilka tysięcy się przyda
Masz transmisję live na cały świat, jak użyją siły już mają pozamiatane
Ile tak wytrzymają?
Pogoda nie sprzyja bo robi się zimno

Wiece marsze nic nie dają

A i wystawić 2, 3 konkretne postulaty a nie jak już się jakieś oszołomy rozpędziły