18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antyprotest

Snaku • 2013-06-28, 06:48
Abstrach*je zaprasza



:idzwch*j:

Mr.Drwalu

2013-06-28, 07:12
Już zawijam kiece i lecę za gimbusami... :jezdziec:
Abstracośtam zbawcie Polskę. :szydera:

Dz...........ak

2013-06-28, 08:29
Ten cały antyprotest to głupota. W kraju nie dzieje się najlepiej, a każda kolejna władza dyma społeczeństwo bez wazeliny. Protesty są bardzo ważną formą nacisku na władzę i często jedynym sposobem na pokazanie ignorantom z Wiejskiej problemów zwykłych ludzi. Nie róbmy z tego szopki.

Założę się, że na ten antyprotest przyjdą głównie ludzie młodzi, którzy żyją na utrzymaniu rodziców i w dupie mają politykę. Sporo będzie gimbusów i przedstawicieli jakże oświeconej, licealnej elyty intelektualnej. Mam nawet logo na transpareent dla tego antyprotestu:

'

Kuriki

2013-06-28, 09:16
Suty_dziobaka napisał/a:

Protesty są bardzo ważną formą nacisku na władzę i często jedynym sposobem na pokazanie ignorantom z Wiejskiej problemów zwykłych ludzi. Nie róbmy z tego szopki.



Tobie się coś z puczem pomyliło. W tym kraju definicja protestu brzmi mniej więcej tak;

Protest- smęcenie pod nosem, pokrzykiwanie haseł i wymachiwanie transparentem co jest próbą zwrócenia uwagi rządzących polityków ale i tak ch*ja te protesty dają.

Można też skrócić i dać;
Protest- (w Polsce) niezwykle karykaturalna parodia utrzymana w konwencji Monty Pythona mająca na celu chwilowe rozbawienie władz.

Według mnie to bardzo dobra akcja chłopaków "abstrach*jków". Może to będzie ośmieszenie protestów, może dzięki temu ludzie dadzą sobie spokój z tak nieefektywną formą zwrócenia uwagi na problemy narodu, a może będzie po prostu dobra zabawa i wyśmiewanie polityków. Kij z tym. Jestem na "tak". :amused:

brudny

2013-06-28, 09:56
ja tylko protestuje na klawiaturze i karabinem. Karabinu jeszcze nie mam więc to musi wystarczyć

kaiel

2013-06-28, 14:20
pie**ol sie łamistrajku

Ezoteryk

2013-06-28, 19:30
Kto to jest jakaś nowa partia ?

Zimny_browar

2013-06-29, 14:33
Weźcie nie wstawiajcie takiego syfu na sadola.

shadowsof2

2013-06-29, 14:38
Umieścili Korwina obok mord, które wyniszczają nasz kraj. Wypie**alam tych hipsterskich lalusiów z subskrypcji.

bartolus

2013-06-29, 14:42
co to coś w ogóle robi na tym portalu. Quo vadis Drogi Sadisticu?

PureWhite

2013-06-29, 14:48
Po ryjach widać że organizują to pedały od palikota, więc niech sp***alają do swojego gejolandu.

kroplowa

2013-06-29, 15:00
Gówno zrobią. L*d nie ma żadnej władzy. Nie protesty a rewolucja, a dokładniej to kontrrewolucja. Do tego jednak potrzeba przywódcy cieszącego się autorytetem, ewentualnie grupy przywódczej. Ludzie są gotowi, ale brakuje kogoś kto by wydał rozkaz. Jednak jesteśmy na to zbyt podzieleni. Nawet gdyby ktoś taki się pojawił, może nawet już jest to jedni posłuchają przywódcy, reszta telewizora i Ci sprzed telewizorów wygrają bo jest ich znacznie więcej.

Pozdrawiam.

Jankes360

2013-06-29, 15:08
@up ruszmy sadistica. Niby na fejsbuku lubi nas 234 tysiące luda. Połowa to pewnie dzieciaki w wieku gimnazjalnym, ale i tak jest nas sporo. Zebrać się do kupy z jakimiś innymi grupami i wyjść na ulice.

Kuriki

2013-06-29, 15:18
kroplowa napisał/a:

Ludzie są gotowi


Jak papież do samodzielnego ogłoszenia oficjalnego zniesienia chrześcijaństwa :roll:
Gotowych do konkretnych działań to jest może kilkaset osób max. A weź coś zrób z np 300 osobami. Grilla co najwyżej albo wycieczkę w jedną stronę do fajniejszego kraju.

kroplowa napisał/a:

Jednak jesteśmy na to zbyt podzieleni.


Ludzie są podzieleni na baranów i tych ogarniętych. Z kolei ogarnięci dzielą się tych, którzy chętnie własnoręcznie system przebudują i na tych, którzy się przeniosą -lub już to zrobili- gdzieś gdzie jest lepiej. Ja należę do tych co się chcą przenieść i moja rada jest taka; w przeciągu najbliższych kilku lat się stąd wynieść, nie oglądać się na polityków czy rodaków, którzy chcą Polskę zmieniać.

kroplowa napisał/a:

Ci sprzed telewizorów wygrają


Nie wygrają bo nie walczą. Jak ktoś nie walczy to nie może wygrać bądź przegrać.

Pozdrawiam ;***

Kuriki. Piszę jak jest. Sadistic.pl

robson101

2013-06-29, 15:26
czyli 29 czerwca chlamy pod pałacem :)