18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antyprotest

Snaku • 2013-06-28, 06:48
Abstrach*je zaprasza



:idzwch*j:

Jankes360

2013-06-29, 15:40
@Kuriki Otóż mylisz się, drogi panie. Ci którzy się przeniosą to też barany. Tchórze w dodatku. Nic się w tym kraju nie zmieni jak ludzie będą wyjeżdżać. Tak trudno to zrozumieć?

Kuriki

2013-06-29, 15:49
Jankes360 napisał/a:

@Kuriki Otóż mylisz się, drogi panie. Ci którzy się przeniosą to też barany. Tchórze w dodatku. Nic się w tym kraju nie zmieni jak ludzie będą wyjeżdżać. Tak trudno to zrozumieć?



Dlaczego tchórze? Bo ktoś może nie mieć nerwów i/lub ochoty -dodatkowo być może poświęcając lwią część swojego życia- użerać się ze sk***iałymi złodziejami doprowadzającymi ten kraj do ruiny?

No i kto twierdzi, że ci wyjeżdżający nie wiedzą czy nie rozumieją, że zmiany nie pojawią się same z siebie? Ja na pewno nie.

Ja jedynie zachęcam do tego by głosować na KNP i tę partię popierać lub od razu wyjechać z tego kraju( w miarę możliwości). Sam robię tak, że popieram teraz KNP ale nie mam ochoty tu wiecznie siedzieć i gdy tylko mi fundusze pozwolą to się z tego kraju wyniosę tam gdzie będzie lepiej w czasie kiedy zacznę się pakować.

boogeyman

2013-06-29, 15:55
Zadzieram kiecę i lecę...



analinvader

2013-06-29, 16:05
Zimny_browar napisał/a:

Weźcie nie wstawiajcie takiego syfu na sadola.



dokladnie to sadistic k***a nie j***ny milanos czy inny syf

Pan_Generał

2013-06-29, 16:20
Cytat:

Nie narzekam, ale mam prośbę do każdego, komu dobry pomysł przychodzi do głowy - proszę Cię, zastanów się najpierw ile zrobiłeś dla jego realizacji sam. Zastanów się, co możesz zrobić w swoim najbliższym otoczeniu.

I jeszcze jedna uwaga - jeśli jesteś wolnym strzelcem i nigdy nie organizowałeś ludzi, nie działałeś w żadnych strukturach, jeśli nie działasz zespołowo i nie masz w tym doświadczenia, proszę Cię, uwierz mi na słowo i przyjmij to co piszę jako życzliwą poradę, a nie złośliwą krytykę. Ale jeśli jesteś taką niedoświadczoną w organizowaniu, we współdziałaniu, w przeprowadzaniu projektów, osobą, to z 90% prawdopodobieństwem, niestety, NIE MASZ dobrego pomysłu. Bo dobry pomysł to taki, który można zrealizować. A czy coś można zrealizować nie będzie wiedział ten, co nigdy nic we współpracy z innymi nie realizował

A poza tym - do pracy rodacy! Informacja, formacja, organizacja, akcja i - do boju!



Robert Winnicki.

milosciprzyjazn

2013-06-29, 16:45
Sami gimbusi pójdą, czyli główny elektorat Janusza Korrwina Mikki :)

SiemaPL

2013-07-06, 20:31
Kuriki napisał/a:


A weź coś zrób z np 300 osobami.



Już był taki jeden ze Sparty co mu się udało :)