18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antifa Hooligans miażdży

Karenz88 • 2011-01-18, 20:39
reportaż z frontu walki z faszyzmem !

Ra...........og

2011-01-18, 21:13
Zaskakujące, że ten temat wrzuca czlowiek mający w podpisie:

Cytat:

Rekrutacja ONR
Gadu-Gadu: 8330104
E-mail: werbunekonr@o2.pl
www.onr.com.pl



Jak chcesz tu szukac reklamy dla swojej opcji politycznej to lepiej już zwijaj manatki...

aryan

2011-01-18, 21:14
ale indywidua...pedały,nieudaczniki,lesby i narkomani oraz użyteczni idioci....DO GAZU!!

Karenz88

2011-01-18, 22:22
Cthulhu napisał/a:

Zaskakujące, że ten temat wrzuca czlowiek mający w podpisie:



Jak chcesz tu szukac reklamy dla swojej opcji politycznej to lepiej już zwijaj manatki...


Przepraszam bardzo niczego nie reklamuje
mam w podpisie to co mi się podoba
ty też i się nie czepiam
jeżeli w tym filmie widzisz reklamę jakieś opici politycznej zapraszam do okulisty albo psychologa

[ Komentarz dodany przez: Cthulhu: 2011-01-18, 21:26 ]
jeszcze tego nie napisałem, że widze w tym rekalame. Uprzedziłem, zebyś nie próbował ;)

[ Komentarz dodany przez: Cthulhu: 2011-01-18, 22:29 ]
done

Magik2501

2011-01-18, 22:56
Cum on, cum on... :D
Czekamy na spinę dzieciaków z Panc**y, czym się pochwalicie? Obiciem 13-latki czy tym, że ukradliście baner z Dmowskim dziadkom z OWP? ;)
A filmik świetny

Karenz88

2011-01-18, 23:33
@up
słyszałem od naocznych świadków że grupka zamaskowanych dzieciaków ok 5 w nocy podbiegło i wyrwali banner
Do tego dziadki z OWP zaczęli ich gonić i tak się posrali że biegli z prędkością światła
tacy z nich bohaterowie :emo:

Dymekx

2011-01-19, 10:33
Wpierd*** każdemu strajkującemu który się stawia. A tolerancji szukajcie we Francji a tam Muzułmanizm. A pseudo kibiców, dresiarzy i inną hołotę traktować szabelkami nie tymi pałeczkami, tak ja sądzę.

"Przepraszam bardzo niczego nie reklamuje", że co?! to jest ewidentne reklamowanie.

Karenz88

2011-01-19, 15:43
Ale nie ma tam reklamy
przedstawiamy grupę społeczną w żartobliwy sposób
te filmy znikąd się nie wzięły
to jacy są to nie przekłamanie
brudni, niezbyt inteligentni
sami tolerancji z antfiy ostatnio wyzywali mnie od żydów i pedałów
co to w ogóle jest ?

Re...........ms

2011-01-19, 16:42
onr to tacy nazisci po cichu :)
jesli jestem w bledzie to mnie z niego wyprowadzcie

Karenz88

2011-01-19, 16:56
Cytat:

"Nie jesteśmy faszystami, ani hitlerowcami, przede wszystkim dlatego, że jesteśmy ruchem czysto polskim, nie potrzebujemy obcych wzorów. Nie uważamy się za faszystów ani za hitlerowców również dlatego, że oba te ruchy mają wiele wad, a nawet grzechów, którymi obarczać się nie chcemy. Nie są to wzory, które chcielibyśmy naśladować." Jan Mosdorf


chciałem zauważyć że na pochód nazistów z b&h c18
onr-u tam nie było
wręcz przeciwnie prowadziliśmy działanie w celu zakazania pochodu
nie możemy być nazistami bo ruch społeczny (onr)
miał w swoich założeniach obronę polskości oraz granic
wielu członków złożyło daninę krwi w czasie walk wrześniowych
do lat 70 siedzieli w więzieniach ponieważ NKWD obawiało się właśnie tej polskości
nazywają nas faszystami
Rozkaz stalina to pięknie tłumaczy
Cytat:

Już po egzekucji polskich oficerów, w 1943 r. ukazała się stalinowska dyrektywa, która zalecała: "Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej".


Ra...........og

2011-01-19, 23:35
Karenz napisał/a:

nie możemy być nazistami bo ruch społeczny (onr)
miał w swoich założeniach obronę polskości oraz granic


Stalin też miał dewize oborny swojego kraju, na cudzym terytorium. Każda agresje nazywał wyzwalaniem, lub obroną. Oj tak ładnie można pisać i sie zarzekać, a ludzi nie ocenia sie po tym co mówia tylko po tym co robią ;)

casimus

2011-01-20, 20:52
A ja tam jestem nacjonalistą i nikt nie może mi zabronić miłości do Ojczyzny.
To co się dzieje ostatnimi czasy w Europie (m.in. Francja, UK), każe mi się zastanowić nad
bezpieczeństwem w moim własnym kraju. Jeśli nie teraz, to za kilka lat.
Multikulturowe szaleństwo nie sprawdza się nigdzie.
"Nienawiść do innych ras nie jest niczym konstruktywnym. Jednak separacja jest niezbędna do zachowania istnienia własnej rasy." Tym jakże mądrym cytatem kończe.
P.S.
Karenz ukazał w dodanym filmie prawdziwy obraz tej jakże "niezależnej" młodzieży.
Dzisiaj postawy nacjonalistyczne czy narodowe są szybciutko identyfikowane z faszyzmem/nazizmem/rasizmem a to nie do końca wszystko to samo.
Nie mam jednak zamiaru bronić tutaj postaw faszystowskich, ponieważ każdy germanofil powinien się mocno zastanowić nad sobą.
Wielbienie czy czerpanie wzorców z narodu który gnębił od wieków nasz kraj
nie należy do działań zdroworozsądkowych.
To samo tyczy oczywiście terenów na wschód od naszej granicy :) .

venomizzy

2011-01-21, 21:58
@up kozią piczą najwyżej jesteś a nie nacjonalistą

kałmanawardze

2011-01-21, 22:13
@up kozią piczą to jesteś ty, jak przyjdą cyganie, czeczeni czy muzułmanie to właśnie takie osoby, nacjonaliści będą was słabych bronić.

Domeną dzisiejszej młodzieży jest negacja wszelakich postaw i jak ktoś powie że kocha kraj to sie z niego śmieją, bo kraj to wiocha, bo ojciec sie śmieje, bo się śmieją ci którzy nie poznali co to jest nie mieć kraju, albo jak ci niemiec wchodzi z butami do domu, gwałci matke i zabija siostrę na twoich oczach.

Ludzie całkiem niedawno potracili wszystko, domy, rodziny, jedyne co im zostało to miłość do ojczyzny i mimo dystansu do otaczającego mnie świata nie uważam że należy się z tego śmiać czy szydzić.

Dlatego lewaków, orędowników tolerancji i pedalstwa uważam za ludzi bez wartości, jak co do czego przyjdzie to schowa się za plecami matki..