18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antifa Hooligans miażdży

Karenz88 • 2011-01-18, 20:39
reportaż z frontu walki z faszyzmem !

Reichmann

2011-01-22, 00:05
Co za ludzie... 'chcesz żyć na koszt innych?'
To jest k***a jakiś żart, czy co?
Nie jestem nacjonalistą, faszystą, ani innym takim gównem, ale zdecydowanie bliżej mi do nich, niż do bandy niedomytych brudasów, którzy swoje nieróbstwo próbują usprawiedliwić wielkimi ideologiami, albo myślą, że są tacy fajni, bo krzyczą o bezsensownych prawach dla pedałów i o równouprawnieniu!

Problem takich ludzi należy rozwiązywać warstwowo - warstwa pojebów, warstwa wapna, warstwa piachu i tak w kółko. ;/

dzieckogrzechu

2011-01-22, 00:21
hahaha nawet ja tu jestem :)
trzymam flage w 2:19 :D

Karenz88

2011-01-22, 00:21
wons napisał/a:

Obrazek


Powiedz to komuś w twarz napinaczu z internetu :)
ale
na dokładkę dorzucam krótki filmik z gangsterami z antiFA


robal321

2011-01-22, 00:25
poznałem jedną jak i drugą stronę od podszewki - i nie dlatego, że poglądy zmieniają mi się co tydzień, tylko dlatego, że z natury jestem obserwatorem i nie afiszuję się ze swoimi poglądami. Wnioski mam dwa: 1. Nie poglądy są niebezpieczne, tylko FANATYZM (poglądowy, religijny, orientacyjny, ch*j-wie-jaki)/ 2. Rozluźnij zwieracze, życie jest za krótkie, żeby brać je na poważnie.

To taka odezwa do wszystkich, którzy są gotowi zabić za zj***ne widzi-mi-się. Nie jesteś pępkiem świata, świat ma cię w dupie

Czajnik

2011-01-22, 00:31
Usuneli mi posta bo mysla ze nie wiem o co chodzi ..... Dobrze wiem o co chodzi , tys nie zrozumial co ja mam na mysli .... Dla tego kogos kto usunol mi posta ...

Maciek93PL

2011-01-22, 01:30
vass napisał/a:

@up kałmanawardze
Jak może kiedyś wybory wygrają nacjonaliści, to pierwszy trafisz do gazu.



Poszerz swoją wiedzę historyczną i tą o czasach współczesnych bo mówisz o nazizmie a nie nacjonalizmie, nie rozróżniasz tych dwóch ideologii co powoduje to że można cię w tej chwili spokojnie nazwać kretynem z antify.

Antifa to produkt poprzedniego systemu jak wielu naszych polityków rodem z Izraela oraz propaganda na rzecz tolerancji i innych rodzajów głupoty.
Nacjonalistów się nie słucha ale to jedyna grupa która patrzy 50 lat do przodu. Taka antifa walczy o jakąś równość nie wiedząc o co dokładnie walczy i jakie będą tego skutki za 50 lat tak ja teraz rząd kradnie pieniądze z emerytur nie myśląc o tym że za 20 lat będzie trzeba wypłacać ich 2 razy więcej. Polityka prorodzinna ssie, ciekawe kto zapracuje na przyszłość dla tego narodu. Może antifa w połączeniu z żydkami,pedałami i inna patologią?
Załamuje mnie krótkowzroczność i ślepa tolerancja niektórych ludzi którzy wszystko mają w d*** a lewactwo nie próżnuje w ogłupianiu społeczeństwa.

Niech sobie antifa ulży fapowaniem przed portretem Stalina.

Gandzialf

2011-01-22, 01:44
Reichmann i Maciek93PL gratulacje jedne z najlepszych wypowiedzi jakie zdarzyło mi się czytać

GIMLI18

2011-01-22, 02:27
"[...]ciekawe kto zapracuje na przyszłość dla tego narodu. Może antifa w połączeniu z żydkami,pedałami i inna patologią?[...]"

Nie, banda łysych nieuków w glanach którzy sami nie odróżniają nazizmu od nacjonalizmu. Bo po co na parady "nacjonalistów" zabierają flagi na których widnieje swastyka, i wymach*ją swoimi przypakowanymi prawicami? Aby podkreślić swoją polskość? Rozumiem, że nie tylko tacy nacjonaliści są, ale taka tępa masa która chce po prostu gdzieś należeć stanowi większość.

venomizzy

2011-01-22, 02:46
a po co gejuchy paraduja z flagami ? jebac lewaków i tyle

Pjernik

2011-01-22, 08:56
pie**olicie.. kolejna banda pedałów którzy chcą pokazać jacy to oni patrioci, a tak naprawdę po prostu dawno wpie**ol nie dostali.

ksidraak

2011-01-22, 09:55
Prawda jest taka że obie te grupy (a przynajmniej 90% z ludzi którzy się z nimi utożsamiają) ni ch*ja nie mają pojęcia o co walczą. 1. Anarchizm w wydaniu współczesnym chce zniesienia państwa, żeby wszyscy sami o sobie stanowili i wspierali się w małych grupach (w zależności od odłamu grupy kilkuosobowe, które są za słabe aby coś zdziałać, po nawet miasta, które stają się wtedy państwem i anarchizm idzie się j***ć). To nie sprawdzi się dlatego że ludzie to w zdecydowanej większości skrajnie egoistyczne mendy. Załóżmy że na 1 miesiąc wprowadzamy w całej Polsce anarchizm i odcinamy ją od świata zewnętrznego. Najpierw grupy ludzi, najczęściej rodzinne, czasem sąsiedzkie itd. barykadują się ze swoimi dobrami i ustanawiają osoby które tego mają bronić, potem kilka co silniejszych osobników idzie z pałami i siekierami do sąsiadów, rozjebuje ich, ich kobiety gwałci i podpie**ala co wartościowe z domu. Po 2 tygodniach w ,,kraju'' trwa wojna i ludność z prawie 40 milionów spada do około 25 milionów. Później niektóre grupki łączą się w większe aby bronić się przed agresywnymi i ustanawiają władzę. O k***a, mamy już państwo! Tyle że cofnięte o kilkadziesiąt tysięcy lat. Nie wspomnę o tym, że gdyby wprowadzono to na terenie jednego kraju reszta natychmiast by go rozpie**oliła i skolonizowała swoimi. To tyle co do anarchizmu, o anarchokomunizmie, anarchokapitalizmie (ta, może jeszcze anarchonazim?) i innych nie wspominam bo są bez sensu. Co jeszcze do komunizmu to wk***ia mnie przedstawianie tego co działo się w ZSRR jako rzeczy dobrej. Może komunizm byłby ok, ale nie w takim wydaniu jaki widzieliśmy w rzeczywistości i nie, kiedy jedna klasa rządzi, bo to proletariacka burżuazja. Co do narodowców, to prawda jest taka że w zdecydowanej większości to młodzi naziści. Sam kiedyś myślałem, czy jakoś nie wesprzeć ONR, ale rozmyśliłem się po zagłębieniu w strukturę społeczną tego ruchu, gdzie większość to mali naziole którzy tłuką kobiety (tak lesbijka to też kobieta, a myślę że jakby taki jeden z drugim natrafił na faceta innego niż pedał to by sp***olili). Może miałem pecha że akurat takich narodowców zobaczyłem (a może właśnie tacy są), ale trudno. Co do samej idei, to popieram to że chcą ograniczyć wpie**alanie się muzułmanów i ich dyktaturę, bo z polski może stać się za ileś lat kalifat, nie mówiąc o europie zachodniej, gdzie coraz częstsze są prześladowania ludności niemuzułmańskiej. Mają swoje kraje, niech tam siedzą, chociaż część z nich, gdzie najbardziej nie szanowane są prawa człowieka i wyniszczane kobiety, najlepiej rozj***ć. Ale wracając do narodowców, to czego nie popieram to po pierwsze nazizm większości członków połączony ze skrajną nietolerancją oraz rasizmem (nie mówię tu o pedałach i muzułmanach). Po drugie, gdyby mieli całkowitą władzę w Polsce, nie poszlibyśmy dalej tylko trzymali się rozwiązań XX wieku. To by było naprawdę ch*jowe. A i pewnie ci co się nie zgadzają - DO GAZU!! Oczywiście w obu grupach są jednostki zdrowo myślące, ale to niestety mniejszość. Oba systemy, kapitalistyczny i anarchistyczny są złe. Żeby nikt nie zarzucił, że umiem tylko krytykować, to powiem tylko, że kiedyś sam myślałem nad tym i wymyśliłem parę rozwiązań ale ch*j, i tak każdy by to pie**olił.

Trochę się rozpisałem ale ch*j.

mrrr... rrrr... rrrr...

2011-01-22, 10:13
Rzekne tak, napie**alajcie się!
Lekarze będę mieli prace z debili. Produceńci tekstyliów ze szmat jakimi się obwiązujecie i jakimi chołdujecie.Policja będzie miała pracę, to próbując chronić jednych to drugich. Telewizja będzie miała pracę pokazując to jednych to drugich i ramówka wypełniona. I tak każdy z was płaci podatki.
Dziękujemy!

"Każda forma uzależnienia jest szkodliwa - niezależnie od tego czy narkotykiem jest alkohol, morfina czy idea" - Carl Gustav Jung

Ra...........og

2011-01-22, 11:24
Zamykam ze względu na napinki :roll: