18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antifa atakuje z dachu

dedmaker • 2013-11-13, 22:54
Niewinni antyfaszyści na sqocie.

EvulMastah

2013-11-14, 01:29
Ja tam nie miałbym nic przeciwko jakbyście sobie (tak, mówię do tych powyżej) kupili maczety, i poszli się wybić nawzajem z antifą, tak żeby ani jeden nie przetrwał. Ogromna korzyść dla społeczeństwa, a ile zabawy dla was! Prawiczki biją lewaków cegłami, antifa rzuca w kiboli koktajlami, transmisja na żywo = profit.

Ja tam bym się świetnie bawił, no i nigdy więcej takiego "patrioty prawicowca" bym nie spotkał na ulicy ;)

ProVVe

2013-11-14, 01:34
Te wszystkie nielegalne wylęgarnie powinni razem z zawartością zburzyć i zaorać... Uczciwych ludzi eksmisja z kamienic w 5 minut następuje... A to tałatajstwo powinno gazem jak robaki wyplenić...


PS. Zapewne każdy normalny człowiek ma kominiarkę i czeka z nia na odparcie ataku ze sprzętem... Pewnie jeszcze są połączeni podziemnym tunelem ze stacją benzynową...

MonroeHutchen

2013-11-14, 01:38
teraz to k***a będą mieli najazdy na tą melinę, co za banda idiotów

Szlachcic_Cygański

2013-11-14, 01:45
Antifa atakuje z dachu... Mhm... Antifa? Atak z dachu? Zazwyczaj, to się broni twierdzy przed napastnikami spoza. A co do nazywania ich antifą - to, że żyją mając wyj***ne na rząd, czyni ich antyfaszystami? oO

Idźcie k***a lepiej pooglądać Golonko.

Nihilista

2013-11-14, 02:30
k***a, gubię się. Na dachu jest antifa? Czyli tacy sami jak faszyści, tylko trochę chudsi? No jak mam Was k***a rozpoznać, skoro pagonów jeszcze nie macie? Dla mnie wszystko ch*ja warte, nie pedał czy faszysta, a Polak zadymiarz. Kupcie sobie k***a mundurki, jak chcecie, żeby Was normalni ludzie rozpoznawali. Słowami narodowców - to zwykła prowokacja, manipulacja materiałem. Ja tam na dachu transparentów "kocham w odbyt" nie widziałem, więc ch*j wie kto atakuje, a kto się broni przed "oblężeniem". "Aktorzy" to po prostu Polacy, tylko Ci trochę bardziej poj***ni.
Podsumowanie komentarza Warstologa - wszystko ch*j, Lanosa szkoda.

presscot

2013-11-14, 08:20
Szlachcic_Cygański napisał/a:

Antifa atakuje z dachu... Mhm... Antifa? Atak z dachu? Zazwyczaj, to się broni twierdzy przed napastnikami spoza. A co do nazywania ich antifą - to, że żyją mając wyj***ne na rząd, czyni ich antyfaszystami? oO

Idźcie k***a lepiej pooglądać Golonko.



Kolega upośledzony ?? Transparenty na budynku to za mało? A ile ty koktajlów mołotova trzymasz na dachu. Skakanie po trzech nie swoich dachach i rzucanie w ludzi cegłami też jest normalne.

MudPie

2013-11-14, 08:45
Oczywiście że ten cały sqout jest niewinny. prawaki j***ne bo inaczej nie można powiedzieć już na dnie zapowiadały wcześniej, że tam przyjdą i ich zapie**olą.. Więc squot się przygotował, też bym tak zrobił. Prawaki zwierzęta, specjalnie zeszli z marszu i zaatakowali. Tamci się bronili. Wystarczy pooglądać trochę materiałów z tego ataku i tego jak te bydło się zachowywało. Szkoda że Ci na dachu nie mięli żadnej broni żeby do nich strzelać, tak aby zabić. Bo to co prawaki tam krzyczeli i robili nie mieści się nawet w głowie. Każdy kto uważa że ten squot jest winny, jest idiotą który daje się manipulować "niezależnym" mediom, który nie potrafi myśleć za siebie, tylko łyka tytuły i to co ktoś mówi.
Ja swoje zdanie wyrobiłem po materiałach filmowych na bieżąco pojawiających się w necie które były bez komentarzy autorów.

Razer_GT

2013-11-14, 09:21
To wy Antify jeszcze nie widzieliście chyba. :) to po prostu ludzie ze Squatu, którzy bronią swojego domu. Wszyscy k***a zdziwieni, że mieli na dachu butelki- jakby oficjalnie planowano wjazd na waszą chate, to też byście wcześniej przygotowali.

evilmatt

2013-11-14, 09:42
SWOJEGO domu mówisz? :samoboj:

qwachu

2013-11-14, 09:52
mateuszmatel napisał/a:

Straty oszacowano na 120tyś z czego 70tyś ma kosztować odbudowa tęczy która podobno spłoneła już 3 raz. Ja pie**ole miasto wyj***ło 210tys na postawienie tęczy i 2 razy na odbudowe, teraz planują wydać kolejne 70 czyli razem 280tyś. Według umowy z miastem tęcza nie powinna już tam stać (Czy to prawda, nie wiem powołuję sie na to co powiedział Bossak) Część strat została spowodowana koktajlami rzucanymi z dachu, czyli nie przez uczestników marszu. Moim zdaniem organizatorzy nie powinni płacić za zniszczenia, trasa marszu była zabezpieczona i na trasie marszu nic się nie stało, za reszte miasta odpowiedzialna była policja. Nie wiadomo też czy zadyme zrobili uczestnicy marszu. Tak na prawdę każdy mógł zrobić zadyme wykorzystując marsz i zrzucić winę na jego organizatorów.

Obczaj to.. tęcza podobno została odbudowana z materiałów niepalnych... Polak potrafi :)

POW667

2013-11-14, 09:54
presscot napisał/a:



Kolega upośledzony ?? Transparenty na budynku to za mało? A ile ty koktajlów mołotova trzymasz na dachu. Skakanie po trzech nie swoich dachach i rzucanie w ludzi cegłami też jest normalne.



A ja się zastanawiam co cię pokusiło o wstawienie tam "v" ? ;)


Dla mnie wszystko jedno. Widzę gości, którzy nieoficjalnie umówili się na zabawę w "oblężenie zamku". Dla mnie mogli się tam tłuc, tylko, że najpierw powinni opłacić wejściówki w wysokości 5tys. zł każdy na pokrycie późniejszych strat.

Tryton

2013-11-14, 11:36
Cytat:

Ciekawe za ile ten temat zniknie tak samo jak ten:
O opisie marszu niepodległości
??

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2013-11-14, 08:22 ]
tu masz wszystko http://www.sadistic.pl/ma...ie-vt243794.htm



Angel chodziło mi o materiał jakiegoś gościa, który ładnie był wypunktowany z mapą marszu i opisami, a nie o filmiki, które mogę sobie obejrzeć we wszystkich mediach. :roll:

sidian

2013-11-14, 13:23
Nie no, jasne. Jak mi kiedyś takie ścierwo przyjdzie pod mój dom, i nieważne, czy będą to pseudo-prawicowcy czy muzułmanie, to będę w nich napie**alał koktajlami mołotowa, nożami i wszystkim, co mam w domu. Nie wyobrażam sobie żadnej innej opcji.

~Angel

2013-11-14, 13:36
Tryton,

to przejrzyj dokładnie ten temat

daf098

2013-11-14, 19:21
Może mi ktoś wyjaśnić? Czy te drzewka powyrywane przez "prawdziwych polaczków" to też jakieś lewaki, żydy, cyganie albo murzyny czy zostały usunięte za wyznanie religijne? Bo to między innymi z moich podatków będą znowu wstawione! Do ch*ja!