18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anonymous vs. Putin

CrazyEdek • 2022-02-26, 10:46


Cytat:

„Nasze operacje są wymierzone w rosyjski rząd”, pisze Anonymous na Twitterze. Ruch hakerski znany jest z różnych ogólnoświatowych cyberataków w ciągu ostatnich dwóch dekad.
Jako pierwszy w ataku internetowym, który miał być odpowiedzią na wojnę ukraińską, był wspierany przez Kreml kanał telewizyjny RT com . Serwis informacyjny jest skierowany do odbiorców spoza Rosji poprzez transmisję w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim, francuskim i arabskim za pośrednictwem swoich portali internetowych. RT jest uważana za główny kanał propagandowy reżimu Putina.
Od piątkowego popołudnia nie działa także portal rosyjskiego Ministerstwa Obrony Mil ru
W sobotę rano nie działa również własny portal administracji Putina, Kremlin ru , nadal nie wiadomo, czy witryna została zhakowana przez anonimowego użytkownika.
Portal rządu rosyjskiego , w którym znajdują się wszystkie ministerstwa, działa wolno i jest częściowo nieczynny.
Anonimowy wyjaśnia w swoim kanale na Twitterze, że to nie Rosjanie są celem.

„Chcemy, aby Rosjanie zrozumieli, że wiemy, że trudno im wypowiadać się przeciwko swojemu dyktatorowi z obawy przed represjami”.ŹródłoCrazyEdek

2022-02-26, 19:06
Cytat:

Grupa Anonymous kontynuuje swoją krucjatę przeciwko rosyjskiej agresji na Ukrainę. Tym razem jednak na celowniku znalazła się nie sama Rosja, lecz jej sojusznik – Białoruś.
Źródło

gieie

2022-02-26, 19:14
Kris198111 napisał/a:

Słabo widzę tego pedała od hakowania skończy z kulką między oczami tak samo jak ukraińskie gównoJesteś... po prostu....ch*jem.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam nie chui.

Edit.
Ale wiesz cytowany kozi synu kim jesteś, jak zapomniełeś to przypomnę, jesteś po prostu ch*jem .

Edit:
Bobik33 napisał/a:

Sraj dalej, będziecie z Putinem walczyć o żarło z niedźwiedziem polarnym, bo nikt nie będzie chciał przebywać w tym gówno kraju. Patologiczna, alkoholiczka - mateczka rosja XDNo i trzeba było od razu ruskiemu gnojowi przypomnieć, że jest.... ch*jem :-D

gilbertos

2022-02-26, 21:40
To j***ne C.I.A
Nie jestem ruskim trollem. Coś mi nie pasuje w ich działaniach.
Jak Kanada protestuje pokojowo nic nie robią żeby ludzie wygrali z represjami rządu. Jak Putin wjeżdża do siebie bo Ukraina oficjalnie nie ma granc. Jak nie wiecie to się douczie. Robi porzadek bo Ameryka za dużo wpływu tam ma, to już dzialaja. Wieszosc ataków rakietowych pokrywa się z laboratoriami biologicznymi. UPA to banderowcy, którzy tam teraz rządzą otrzasnijcie się. Mało krzywdy zrobili narodowi Polskiemu na Wołyniu? Szkoda ludzi niewinnych, dzieci itd... ale cóż taka wojna. Z resztą Jak widzę filmiki Jak Ukrainiec podjeżdża do rosyjskich rzolnierzy i żartuje ,ze ich odcholuje do Rosji, a oni się śmieją to nie wygląda to na agresję wymierzana w cywili... Dziękuję. Dobranoc.

gieie

2022-02-26, 22:28
gilbertos napisał/a:

To j***ne C.I.A
Nie jestem ruskim trollem. Coś mi nie pasuje w ich działaniach.
Jak Kanada protestuje pokojowo nic nie robią żeby ludzie wygrali z represjami rządu. Jak Putin wjeżdża do siebie bo Ukraina oficjalnie nie ma granc. Jak nie wiecie to się douczie. Robi porzadek bo Ameryka za dużo wpływu tam ma, to już dzialaja. Wieszosc ataków rakietowych pokrywa się z laboratoriami biologicznymi. UPA to banderowcy, którzy tam teraz rządzą otrzasnijcie się. Mało krzywdy zrobili narodowi Polskiemu na Wołyniu? Szkoda ludzi niewinnych, dzieci itd... ale cóż taka wojna. Z resztą Jak widzę filmiki Jak Ukrainiec podjeżdża do rosyjskich rzolnierzy i żartuje ,ze ich odcholuje do Rosji, a oni się śmieją to nie wygląda to na agresję wymierzana w cywili... Dziękuję. Dobranoc.To teraz po polsku proszę.

gilbertos

2022-02-26, 23:06
gieie napisał/a:

To teraz po polsku proszę.


Anonymous

CrazyEdek

2022-02-27, 10:30


Grupa Anonymous zdjęła stronę internetową Republiki Czeczeńskiej. chechnya .gov .ru

Źródło: Twitter @AnonymousHelpTW.


Anonymous odcina dostawy gazu dostarczane przez Tvingo Telecom. Firma oferuje sieci światłowodowe, internetowe, bezprzewodowe, telefoniczne oraz instalację sterowników i usługi satelitarne. Tvingo Telecom obsługuje klientów w Rosji.

Twitter @YourAnonNews.

intermag

2022-02-28, 20:00
Zajebiscie super, a teraz gdzie jest te ANONIMUS jak natanjahu napie**ala rakietami w cywilów syryjskich morduje dzieci i kobiety bez k***a żadnych sankcje i odpowiedzialnosci


Zygmundo

2022-03-04, 00:00
No faktycznie wychodzi na to, że nie ma żadnego Anomalius, jest tylko CIJA.