18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

EroMedic

2011-05-07, 09:42
Lashlo napisał/a:


To, że ktoś przeczytał kilka książek, zdał jakiś certyfikat nie zmienia faktu, że może być tępym ch*jem i skończonym idiotą. Nie ubliżając nikomu oczywiście. Papierek to akurat nie jest żaden wyznacznik wiedzy, umiejętności ani inteligencji.



zdaj misiaczku CAE i potem powiedz że może to zdać jakiś idiota;) poza tym inteligencji faktycznie nie, ale k***a umiejętności i wiedzy jak najbardziej:]

fibb

2011-05-07, 14:37
4:36 - nawet autobus ją wyśmiał :D

lulu_rayuela

2011-05-07, 16:06
Sveq ty chyba mature z angielskiego dupa zdawales, bo istnieje forma peoples i oznacza ludzi jako NARÓD lub LUDY, :idzwch*j: .

Poza tym sracie zarem z tym CAE a ja tu zaraz mam 2 kyuu z japonskiego :(

Zipeq

2011-05-07, 16:59
Lashlo napisał/a:


To, że ktoś przeczytał kilka książek, zdał jakiś certyfikat nie zmienia faktu, że może być tępym ch*jem i skończonym idiotą. Nie ubliżając nikomu oczywiście. Papierek to akurat nie jest żaden wyznacznik wiedzy, umiejętności ani inteligencji.


okej spoko, a więc jestem wg Ciebie tępym ch*jem, bo w przeciwieństwie do jakiś 9/10 populacji tego zacofanego kraju, biegle posługuję się językiem, zajebiście, mówcie mi więc ch*ju :)

Lashlo

2011-05-07, 17:45
Zipeq napisał/a:


okej spoko, a więc jestem wg Ciebie tępym ch*jem, bo w przeciwieństwie do jakiś 9/10 populacji tego zacofanego kraju, biegle posługuję się językiem, zajebiście, mówcie mi więc ch*ju :)


Nie kierowałem tej wypowiedzi do Ciebie. Po prostu stwierdzam fakt. Papierek nikogo mądrzejszym nie czyni.

A jeśli twierdzisz, że w wieku 21 lat (o ile podajesz prawdziwe dane), *biegle* posługujesz się językiem obcym, to szacun ;-)

Tymon

2011-05-08, 13:46
Myślałem, że ja nie umiem angielskiego....

Lewcia

2011-05-08, 19:09
Cytat:

A jeśli twierdzisz, że w wieku 21 lat (o ile podajesz prawdziwe dane), *biegle* posługujesz się językiem obcym, to szacun



a co ma wiek do biegłego poslugiwania się jezykiem?

Jako dziecko przez 10 lat mieszkałam za granicą z rodzicami, potem w Polsce, mam 19 lat i tez jestem w stanie stwierdzić, że posługuję się biegle obydwoma językami..

bypietras

2011-05-08, 22:39
A młodego Tuska to żaden cwaniak nie wychwycił... 3:01

amb

2011-05-09, 12:55
czy ten badziewny filmik moglby juz zniknac? caly weekend tu wisi...

xoxo

2011-05-10, 20:16
to be or not to be k***a!