18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Andrzeju nie denerwuj się ...

~McSadol • 2023-06-24, 11:33
kacapy już utknęli w Rostowie .... :mrgreen:


daniel1040

2023-06-25, 00:30
0dbytBiskupa napisał/a:

Koło ch*ja mi lata opinia anonimowego trolika z portalu dla zjebów. Wchodzę tu żeby hejtować takich sfrustrowanych przegrywów jak ty. A jest kogo hejtować: nienawidzący kobiet incele, czterdziestoletnie prawiczki mieszkające z mamusią, życiowi nieudacznicy, których jedynym osiągnięciem jest, że urodzili się biali i aspołeczne, otyłe dzieci z podstawówki to większość użytkowników sadola. Zrobiliście tu sobie bezpieczną przystań, na której hejtujecie murzynów, Ukraińców żeby się wzajemnie dowartościować. A ja wam lubię psuć zabawę, odpręża mnie to i daje psychopatyczną wręcz radość. I co mi zrobisz? Zgłoś adminowi, że hejter jest na forum.



Koło ch*ja mu lata... Po czym pisze jak rozemocjonowana nastolatka. No hit

0dbytBiskupa

2023-06-25, 01:45
daniel1040 napisał/a:

Koło ch*ja mu lata... Po czym pisze jak rozemocjonowana nastolatka. No hit


To jak, bawimy się dalej?

farcz88

2023-06-25, 04:15
Od 2014 jest ta wojna podkręcana głównie przez stany i idzie o ropę syn biedna tam lody grube kreci a Zalewski czy jak mu tam to ch*ja ma do powiedzenia dostał już ugodę od putka na która się zgodził ale stany powiedziały ze nie to nie i dalej wojnę toczą a kontrakty na broń dla Ukrainy o dziwo jakoś cenowo zawyżone są czyli ktoś jeszcze na tej pomocy dla Ukrainy prZytula sporo ze strony amerykańskiej wiec jeszcze trochę ta wojenka potrwa

maderfakermen

2023-06-25, 07:15
0dbytBiskupa napisał/a:

Koło ch*ja mi lata opinia anonimowego trolika z portalu dla zjebów. Wchodzę tu żeby hejtować takich sfrustrowanych przegrywów jak ty. A jest kogo hejtować: nienawidzący kobiet incele, czterdziestoletnie prawiczki mieszkające z mamusią, życiowi nieudacznicy, których jedynym osiągnięciem jest, że urodzili się biali i aspołeczne, otyłe dzieci z podstawówki to większość użytkowników sadola. Zrobiliście tu sobie bezpieczną przystań, na której hejtujecie murzynów, Ukraińców żeby się wzajemnie dowartościować. A ja wam lubię psuć zabawę, odpręża mnie to i daje psychopatyczną wręcz radość. I co mi zrobisz? Zgłoś adminowi, że hejter jest na forum.







kris1978

2023-06-25, 09:10
28 maja będzie cyrk. Czyli dopiero za 3 dni.

kokogrom

2023-06-25, 12:08
0dbytBiskupa napisał/a:

I co, ruskie marionetki z Sadola, co wierzycie w potężną Rosję, nic nie piszecie? Jesteście w szoku, czy czekacie na instrukcje bo w ruskich i "niezależnych" mediach chaos? Nie powiedzieli wam co macie myśleć, a sami nie umiecie, prawda?
Piękny poranek, nie ma co!



w łeb się pie**olnij

mit2

2023-06-25, 14:52
kokogrom napisał/a:

w łeb sobie pie**olnij


Poprawiłem :lol:

Pecu

2023-06-25, 15:35
Jeśli dobrze kojarzę to jest to brama wjazdowa do jakiegos biura GRU/FSB/KGB czy LGBT w Rostowie i celowo zaklinowali czołg żeby uniemożliwić szybkie wejście na podwórza.
A T72 mają pod dostatkiem unieruchomionych więc cześci zamienne się znajdą

farcz88 napisał/a:

Od 2014 jest ta wojna podkręcana głównie przez stany i idzie o ropę syn biedna tam lody grube kreci a Zalewski czy jak mu tam to ch*ja ma do powiedzenia dostał już ugodę od putka na która się zgodził ale stany powiedziały ze nie to nie i dalej wojnę toczą a kontrakty na broń dla Ukrainy o dziwo jakoś cenowo zawyżone są czyli ktoś jeszcze na tej pomocy dla Ukrainy prZytula sporo ze strony amerykańskiej wiec jeszcze trochę ta wojenka potrwa



jak cos mam kontakt do fajnej hurtowni gastro gdzie po taniości kupisz folię na czapeczki...upały są to pewnie cześciej zmieniasz

LukaResoviak

2023-06-25, 15:55
0dbytBiskupa napisał/a:

I co, ruskie marionetki z Sadola, co wierzycie w potężną Rosję, nic nie piszecie? Jesteście w szoku, czy czekacie na instrukcje bo w ruskich i "niezależnych" mediach chaos? Nie powiedzieli wam co macie myśleć, a sami nie umiecie, prawda?
Piękny poranek, nie ma co!



Trzym tam gębę ukraińska gnido

zipi

2023-06-25, 17:51
0dbytBiskupa napisał/a:

I co, ruskie marionetki z Sadola, co wierzycie w potężną Rosję, nic nie piszecie? Jesteście w szoku, czy czekacie na instrukcje bo w ruskich i "niezależnych" mediach chaos? Nie powiedzieli wam co macie myśleć, a sami nie umiecie, prawda?
Piękny poranek, nie ma co!



według tych bałwanów nie pamietających co robili nam jeszcze niedawno Ukraińcy na wojnie ktoś tu kocha Rusków tylko dlatego ze nienawidzi Upowców xD
czy nie mozna być zdrowym normalnym człowiekiem który nienawidzi obu nacji i smiał by się na obu pogrzebach ? Mi się wydaje ze to własnie wy jesteście zmanipulowani bo tak nagle zaczeliscie kochać Ukraińkie ścierwa ;) bęcwały glosujące na PO i Lewice.

ba...........zu

2023-06-25, 19:59
0dbytBiskupa napisał/a:

I co, ruskie marionetki z Sadola, co wierzycie w potężną Rosję, nic nie piszecie? Jesteście w szoku, czy czekacie na instrukcje bo w ruskich i "niezależnych" mediach chaos? Nie powiedzieli wam co macie myśleć, a sami nie umiecie, prawda?
Piękny poranek, nie ma co!




Ale ty łatwowierny jesteś. Zrobili was wszystkich w ciula aż miło. Serio wierzysz, że Putin po tym, jak rozlokował na Białorusi broń atomową, puści tam wolno "zdrajców"? Jakby oficjalnie w porozumieniu z Łukaszenką wysłał tam wojsko to by Białoruś oficjalnie włączyła się do wojny a tak pod przykrywką puczu rozlokowali tam cały oddział. Ja się martwię żeby się nie okazało, że stamtąd będą szykować napad na nas.

Paweł1

2023-06-25, 20:34
przecież to t84 podobno niezniszczalna ukrainska maszyna

daniel1040

2023-06-25, 20:48
babazwozu napisał/a:

Ale ty łatwowierny jesteś. Zrobili was wszystkich w ciula aż miło. Serio wierzysz, że Putin po tym, jak rozlokował na Białorusi broń atomową, puści tam wolno "zdrajców"? Jakby oficjalnie w porozumieniu z Łukaszenką wysłał tam wojsko to by Białoruś oficjalnie włączyła się do wojny a tak pod przykrywką puczu rozlokowali tam cały oddział. Ja się martwię żeby się nie okazało, że stamtąd będą szykować napad na nas.



no no zaimponowałaś mi - ładnie składasz klocki więc dodam że może zainteresować Ciebie co się działo 2-3 dni przed "puczem" z rezonansem shumana w rosji oraz na czym polegał ostatni duży atak hakerski na zachodnie strony/firmy/banki.
Udawaj obłęd, będąc w pełni zmysłów.

Siriuz

2023-06-25, 21:02
babazwozu napisał/a:

Ja się martwię żeby się nie okazało, że stamtąd będą szykować napad na nas.



Po kiego ch*ja? Jaki byłby w tym sens? Propaganda zachodnia robi z Putina wariata, ale im akurat zależy na tym aby przywołać strach i nienawiść w Polakach. Równie dobrze można rozważać lądowanie Rosjan na Florydzie.

judasz1984

2023-06-25, 21:29
0dbytBiskupa napisał/a:

I co, ruskie marionetki z Sadola, co wierzycie w potężną Rosję, nic nie piszecie? Jesteście w szoku, czy czekacie na instrukcje bo w ruskich i "niezależnych" mediach chaos? Nie powiedzieli wam co macie myśleć, a sami nie umiecie, prawda?
Piękny poranek, nie ma co!



nie , czekaliśmy na twój wysryw widlarzu