18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Andrzeju nie denerwuj się ...

~McSadol • 2023-06-24, 11:33
kacapy już utknęli w Rostowie .... :mrgreen:


alucard321

2023-06-24, 19:08
0dbytBiskupa napisał/a:

I co, ruskie marionetki z Sadola, co wierzycie w potężną Rosję, nic nie piszecie? Jesteście w szoku, czy czekacie na instrukcje bo w ruskich i "niezależnych" mediach chaos? Nie powiedzieli wam co macie myśleć, a sami nie umiecie, prawda?
Piękny poranek, nie ma co!


Ty serio myślisz, że Kreml jest zainteresowany jakimś tam polaczkowym portalem dla pojebów?

Kurisu

2023-06-24, 19:49
Przecież tutaj wszyscy jebią na ruskich, ukrainców i zydów. gdzie wy jakiś sympatyków widzicie? :D W sumie nawet na Polaków plują.

NosaczPL

2023-06-24, 20:50
Siriuz napisał/a:

Ja bym go raczej wysłał do psychiatry, bo urojenia a zwłaszcza takie, którym towarzyszą stany lękowe są niebezpieczne. Najlepsze jest to, ze założył sobie 27 kont, żeby postawić sobie 27 piwek



konto to założyłeś ruski pecie ty :D troliku ptfuu na twoją rosyje ptfuuu !

alucard321 napisał/a:

Ty serio myślisz, że Kreml jest zainteresowany jakimś tam polaczkowym portalem dla pojebów?



nie twoją ruska dupą jest zainteresowany i myśli jak by cię tu wysłać na mieso armatnie na Ukraine ^ ptfuu na ciebie !

ruskie pety się pochowały bo trzęsa ruskimi srakami :D ptfuu a nich wszystkich do jednego wora !

Pepsi

2023-06-24, 21:11
Panowie możecie poratować i podesłać strony na których można oglądnąć walki z Ukrainy ? :D

Z góry dzięki :)

trytodie

2023-06-24, 21:59
0dbytBiskupa napisał/a:

I co, ruskie marionetki z Sadola, co wierzycie w potężną Rosję, nic nie piszecie? Jesteście w szoku, czy czekacie na instrukcje bo w ruskich i "niezależnych" mediach chaos? Nie powiedzieli wam co macie myśleć, a sami nie umiecie, prawda?
Piękny poranek, nie ma co!



Niestety już się dogadali. Zreszta ten cały przywódca Wagnera to ma tak samo zryty beret jak Putin całym sercem jest za tą wojną tylko obalić chciał Szojgu i zastąpić swoim człowiekiem

Attero132

2023-06-24, 22:01
0dbytBiskupa napisał/a:

I co, ruskie marionetki z Sadola, co wierzycie w potężną Rosję, nic nie piszecie? Jesteście w szoku, czy czekacie na instrukcje bo w ruskich i "niezależnych" mediach chaos? Nie powiedzieli wam co macie myśleć, a sami nie umiecie, prawda?
Piękny poranek, nie ma co!



Nie zesraj się neobanderowcu i co takiego sie stało? wiekszy chaos był na ukrainie nawet w czasie pokoju...

trytodie

2023-06-24, 22:12
alucard321 napisał/a:

Ty serio myślisz, że Kreml jest zainteresowany jakimś tam polaczkowym portalem dla pojebów?



Obudź się. Oczywiście ze tak. Większość undergroundowych serwisów jest w kręgu zainteresowania ruskich. Tam gdzie nie ma większej kontroli łatwiej o propagandę. Kreml wydaje duza kasę na to aby zniechęcać Polaków do pomocy Ukrainie. To nie spekulacje to fakty. Oczywiście oprócz opłaconych trolli są jeszcze Polacy którzy wypisują to coś o bandera ale to zwykli idioci. Beret im sprały Internety i nieumiejętność samodzielnego myślenia. W ten sposób można jebac Niemców za wojny, Szwedow za Potop, Słowaków za nóż w plecy, Turków to wiadomo i można by jeszcze długo wymieniać. Sk***ysynow nie brakowało i nie brakuje w każdym narodzie

krozy

2023-06-24, 22:29
0dbytBiskupa napisał/a:

I co, ruskie marionetki z Sadola, co wierzycie w potężną Rosję, nic nie piszecie? Jesteście w szoku, czy czekacie na instrukcje bo w ruskich i "niezależnych" mediach chaos? Nie powiedzieli wam co macie myśleć, a sami nie umiecie, prawda?
Piękny poranek, nie ma co!



aaaaaaaaaaaaaaahahahahahah Prigożyn do tej pory trolował ukrów a teraz już cały świat... i po "puczu"...!
i co kretynie co teraz powiesz...? dalej wierzysz Prigożynowi..?

alucard321

2023-06-24, 22:41
NosaczPL napisał/a:

konto to założyłeś ruski pecie ty troliku ptfuu na twoją rosyje ptfuuu !
nie twoją ruska dupą jest zainteresowany i myśli jak by cię tu wysłać na mieso armatnie na Ukraine ^ ptfuu na ciebie !
ruskie pety się pochowały bo trzęsa ruskimi srakami ptfuu a nich wszystkich do jednego wora !



Masz poważne problemy z mózgiem. Może dlatego, że został wyprany przez ukrową propagandę. Proponuję udać się do psychiatry. Jak już uporasz się z problemami natury psychicznej, to polecam wrócić do szkoły i tym razem przykładać się do nauki.

Mam też pytanie. Możesz mieć mały problem z odpowiedzią, bo inteligencja nie jest twoją mocną stroną, ale co mi tam. Dlaczego nie pojedziesz na Ukrainę pomagać tym dzielnym wojakom? Możesz im np cerować skarpetki albo robić loda. Na pewno bedą wdzięczni.

A czekaj... Mama nie pozwala.

daniel1040

2023-06-24, 22:56
0dbytBiskupa napisał/a:

I co, ruskie marionetki z Sadola, co wierzycie w potężną Rosję, nic nie piszecie? Jesteście w szoku, czy czekacie na instrukcje bo w ruskich i "niezależnych" mediach chaos? Nie powiedzieli wam co macie myśleć, a sami nie umiecie, prawda?
Piękny poranek, nie ma co!



konto młodsze niż 3 miesiące? - check
kochaś upaścierwa? - check
kryptogej brandzlujący się do każdego filmiku z rosjaninami? - check

3/3 panowie mamy bingo
Jakaś nowa dotacja poszła na działania pr upadliny czy oni to tak za darmo robią?
Pytam - bo nie tylko na sadolu wysyp nowych kont liżących dupę upa scierwu

ps. j***ć ruskich i ukraińców bo to jedno i to samo gówno.

Seven3XF

2023-06-24, 23:34
0dbytBiskupa napisał/a:

I co, ruskie marionetki z Sadola, co wierzycie w potężną Rosję, nic nie piszecie? Jesteście w szoku, czy czekacie na instrukcje bo w ruskich i "niezależnych" mediach chaos? Nie powiedzieli wam co macie myśleć, a sami nie umiecie, prawda?
Piękny poranek, nie ma co!



No i pucz skończony, uspokój plemniki

bogdanboner

2023-06-24, 23:34
0dbytBiskupa napisał/a:

I co, ruskie marionetki z Sadola, co wierzycie w potężną Rosję, nic nie piszecie? Jesteście w szoku, czy czekacie na instrukcje bo w ruskich i "niezależnych" mediach chaos? Nie powiedzieli wam co macie myśleć, a sami nie umiecie, prawda?
Piękny poranek, nie ma co!



No i jak? Popełniłeś już samobója po pięknym poranku frajerze? :d

0dbytBiskupa

2023-06-24, 23:56
Siriuz napisał/a:

Ja bym go raczej wysłał do psychiatry, bo urojenia a zwłaszcza takie, którym towarzyszą stany lękowe są niebezpieczne. Najlepsze jest to, ze założył sobie 27 kont, żeby postawić sobie 27 piwek


Już 57 sobie założyłem, a dzień się jeszcze nie skończył, pracuję aż padnę.
Debil.

daniel1040 napisał/a:

konto młodsze niż 3 miesiące? - check
kochaś upaścierwa? - check
kryptogej brandzlujący się do każdego filmiku z rosjaninami? - check
3/3 panowie mamy bingo
Jakaś nowa dotacja poszła na działania pr upadliny czy oni to tak za darmo robią?
Pytam - bo nie tylko na sadolu wysyp nowych kont liżących dupę upa scierwu
ps. j***ć ruskich i ukraińców bo to jedno i to samo gówno.


Miałem już cztery konta na tym potralu, detektywie z koziej dupy. Ostatnie zablokował mi baran admin bo miałem czelność skomentować w zakazanym wątku. Reszty nie będę komentował, ch*j w dupę ruskim sługusom, co nie potrafią odmienić słowa "rosjanin".

krozy napisał/a:

aaaaaaaaaaaaaaahahahahahah Prigożyn do tej pory trolował ukrów a teraz już cały świat... i po "puczu"...!
i co kretynie co teraz powiesz...? dalej wierzysz Prigożynowi..?


Tak mu wierzę, jak Putinowi, oba takie same ścierwa. A co powiem? Że Prigożyn ośmieszył Putina i całą Rosję. Przedefilował przez kraj z tysiącami najemników setki kilometrów jak gdyby nigdy nic, spowodował chaos na Kremlu, ucieczkę Putina i jego świty i strach wśród zwykłych Rosjan. Rosgwardia w desperacji przeorała drogi koparkami i zaczęła budować okopy pod Moskwą. Panika, że ja pie**olę. Rosjanie i cały świat zobaczyli, że Rosja jest słaba i byle ambitny kucharz z paroma tysiącami ludzi pod bronią może sobie urządzić rajd na stolicę. Cała Afryka, Azja, pół Ameryki, które liczyły na Rosję jako przeciwwagę dla USA muszą sobie swoje relacje z Putinem przemyśleć na nowo. I nie da się tego łatwo naprawić, wstyd pozostanie na lata.

A jeśli Szojgu i Gierasimow ustąpią, to już będzie pełne zwycięstwo Prigożyna.

daniel1040

2023-06-25, 00:01
0dbytBiskupa napisał/a:

Już 57 sobie założyłem, a dzień się jeszcze nie skończył, pracuję aż padnę.
Debil.
Miałem już cztery konta na tym potralu, detektywie z koziej dupy. Ostatnie zablokował mi baran admin bo miałem czelność skomentować w zakazanym wątku. Reszty nie będę komentował, ch*j w dupę ruskim sługusom, co nie potrafią odmienić słowa "rosjanin".



Jeśli to prawda to nie dość że debil bo nie umie czytać gdzie wolno a gdzie nie komentować to jeszcze ma o to pretensje i tak 4 razy - z takim rozumowaniem nie dziw że tak bronisz upa ścierwa, trzeba było od tego zacząć że jesteś upośledzony to byśmy się z ciebie tak nie wyśmiewali.
Reszty nie komentujesz bo nie wiesz jak więc czepiasz się szczegółów - szkoła retoryki z wykopa?
Jak tam brandzlowanie się do puczu idzie? A nie czekaj już po całej zabawie...

0dbytBiskupa

2023-06-25, 00:22
daniel1040 napisał/a:

Jeśli to prawda to nie dość że debil bo nie umie czytać gdzie wolno a gdzie nie komentować to jeszcze ma o to pretensje i tak 4 razy - z takim rozumowaniem nie dziw że tak bronisz upa ścierwa, trzeba było od tego zacząć że jesteś upośledzony to byśmy się z ciebie tak nie wyśmiewali.
Reszty nie komentujesz bo nie wiesz jak więc czepiasz się szczegółów - szkoła retoryki z wykopa?
Jak tam brandzlowanie się do puczu idzie? A nie czekaj już po całej zabawie...


Koło ch*ja mi lata opinia anonimowego trolika z portalu dla zjebów. Wchodzę tu żeby hejtować takich sfrustrowanych przegrywów jak ty. A jest kogo hejtować: nienawidzący kobiet incele, czterdziestoletnie prawiczki mieszkające z mamusią, życiowi nieudacznicy, których jedynym osiągnięciem jest, że urodzili się biali i aspołeczne, otyłe dzieci z podstawówki to większość użytkowników sadola. Zrobiliście tu sobie bezpieczną przystań, na której hejtujecie murzynów, Ukraińców żeby się wzajemnie dowartościować. A ja wam lubię psuć zabawę, odpręża mnie to i daje psychopatyczną wręcz radość. I co mi zrobisz? Zgłoś adminowi, że hejter jest na forum. :-D