18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Andrzej Turski nie żyje

Ek...........em • 2013-12-31, 10:43
Zmarł Andrzej Turski.



Były dziennikarz i prowadzący "Panoramę" w TVP2 miał 70 lat. O śmierci poinformował TVP Info.

Na początku grudnia trafił on do szpitala. Turski nie odzyskał przytomności. Przyczyną hospitalizacji był zawał. Prawdopodobną przyczyną zawału - pomówienie go o prowadzenie Panoramy po pijaku, którego dopuścili się na swoich portalach bracia Karnowscy.


km...........21

2013-12-31, 10:43
Za 1 razem przeczytałem Andrzej Tusk xD

Halman

2013-12-31, 10:45
z bliźniakami zawsze są problemy.

Mr.Drwalu

2013-12-31, 10:47
Telewizja chce także, by "obydwoje z ubolewaniem oświadczyli, że zawarte w artykule informacje były nierzetelne i niepoparte faktami i przyznali, że nie mieli żadnych podstaw do formułowania tezy o pozostawaniu Andrzeja Turskiego pod wpływem alkoholu w trakcie prowadzenia Panoramy 30 listopada 2013 r."

Czytaj więcej - kliknij tutaj

qbcki

2013-12-31, 10:48
Jak nie był naj***ny to o co się spinał?

cenius

2013-12-31, 10:53
Cytat:

Prawdopodobną przyczyną zawału - pomówienie go o prowadzenie Panoramy po pijaku, którego dopuścili się na swoich portalach bracia Karnowscy.



hahahahaha

k***a


trzymajta mnie.

Jak jakieś pomówienia wywołują u starego dziadziusia zawał to trzeba było już wczesniej zrezygnować a nie ciągnąć po kilkanaście tys pensji za dukanie wiadomości.

Nigdy typa nie lubiłem, jak tych wszystkich k***iszonów dziennikarskich.
Jeszcze para Lisów, Jaro Gugała z polszmatu, połowa tvnu i mój swiat stanie się kolorowy.

dzarul

2013-12-31, 10:55
Ekspertem napisał/a:

Zmarł Andrzej Turski.

Obrazek

. Prawdopodobną przyczyną zawału - pomówienie go o prowadzenie Panoramy po pijaku, którego dopuścili się na swoich portalach bracia Karnowscy.

Obrazek


Chyba ktoś za dużo tvn ogląda i gównianej czyta! Szkoda pana Turskiego bo był mega porządnym dziennikarzem, ale stwierdzenie, że miał zawał bo ktoś go pomówił :roll: Brak słów. Koleś po prostu był ciężko chory, rak, problemy z sercem i wyszło jak wyszło

mejsidz

2013-12-31, 11:02
Wiadomo, że wina Tuska.

km...........21

2013-12-31, 11:02
Teraz TVP stawi się w roli ofiary i przybędzie im zmanipulowanych debilów (widzów).

Ek...........em

2013-12-31, 11:07
dzarul, cenius,

Walczył z nowotworem, miał cukrzycę i był pracoholikiem, to wszystko prawda. Dziwne jednak że dostał zawał dzień po publikacji braci Karnowskich.

Myślicie że pomówienie schorowanego dziennikarza, który przez całe życie unikał skandali i był profesjonalistą w każdym calu nie odbiło się na jego zdrowiu i nie stanowiło jednej - być może głównej - przyczyny zawału?

si...........er

2013-12-31, 11:12
Panorama bez Pana Turskiego już nie będzie taka sama

wojan81

2013-12-31, 11:20
I co z tego, że wypił jednego przed programem? To nie kontroler lotów ani neurochirurg. Księża też piją na mszy, a większość przed i po. Wielki szacunek dla pana Andrzeja, bo niewielu już potrafi prowadzić program telewizyjny z taką klasą.

FatboyFat

2013-12-31, 11:32
Turski był jednym z ostatnich dziennikarzy starej szkoły. Teraz zostanie nam jedynie oglądanie przygłupawych i pusto śmiejących się prezenterek. No i krasków, lisów i podobnych, bo tego tałatajstwa sie chyba nigdy nie pozbędziemy.

osa79

2013-12-31, 11:51
PiSowskie ścierwa

level1989

2013-12-31, 12:05
ten z lewej wygląda jak arabek a ten z prawej jak cygan...albo na odwrót