18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Andrzej Brewiasz

Blejdi • 2014-01-10, 15:49
Siemano. Ostatnio mi i mojemu kumplowi się zabardzo nudzi i wpadliśmy na pomysł, żeby robić takie oto krótkie komiksy, które nie każdemu się spodobają. Na pierwszy plan poszedł Anders Behring Breivik. Jeśli się spodoba, to kolejny komiks będzie z Paulem Walkerem.





Pozdro sadole! :-D

Ku...........is

2014-01-10, 15:54
Czemu nie mają oczu tylko iksy?

ma...........80

2014-01-10, 15:57
ch*jowe, szkoda, że nie pojechałeś na wyspę :->

nowynick

2014-01-10, 16:00
żeby on strzelał do ciapatych i czarnych wielbicieli allaha to może i w porządku. Zabił tymczasem kilkadziesiąt białych szwedzkich nastolatków, którzy nawet nie mieli ugruntowanego stosunku do imigrantów oraz takich, którzy przyjechali na tą wyspę z chęci towarzystwa czy zabawy. Robienie z niego bohatera jest co najmniej żałosne.

_Optimus_

2014-01-10, 16:01
Sądząc po ilości j***nego iksde to parę latek dodałeś sobie w profilu. I tu rodzi się pytanie dlaczego ci się nudzi? Do nauki k***a się weź bo jak matka z wywiadówki wróci to ci tak wpie**oli że z kurtki ci serdak zostanie....

Blejdi

2014-01-10, 16:09
@up Stwierdzasz po tym "xD", że dodałem sobie parę lat? Współczuje stary :)

_Optimus_

2014-01-10, 16:17
Piszesz jak gimbol, jarasz się breivikiem jak gimbol, zrobiłeś ch*jowy komiks będący połączeniem puchałkę i tematu masowego mordu. Tak stwierdzam. Stwierdzam, że jeśli na prawdę masz te 19 lat to i tak mentalnie siedzisz nadal w pieluchach. A temat breivika dawno przestał byś śmieszny. Chcesz być artystą karykaturzystą? Zapoznaj się z ołówkiem i papierem a nie ch*jowym komiksem na jakiejś ch*jowej stronie do robienia komiksów.

Kuriki

2014-01-10, 16:39
Ło k***a, genialne iksDE :krejzi:
Dawaj więcej :jumpingtits:

PS
Blejdi napisał/a:

które nie każdemu się spodobają


To też jest zajebiste. Zwrot z książki pt "jak pie**olić, żeby brzmiało dobrze ale sensu nie miało". Politycy to uwielbiają :amused:
Łapaj piwo :piwo:

Blejdi

2014-01-10, 17:47
_Optimus_ napisał/a:

Piszesz jak gimbol, jarasz się breivikiem jak gimbol, zrobiłeś ch*jowy komiks będący połączeniem puchałkę i tematu masowego mordu.



Hej, hej! Nie spinaj się tak. Pociski od "gimbusów" to chyba tez nie poziom +18. Skoro chcesz się spinać to idź na kwejka bo coś Ci się popie**oliło jak wielu innym osobom na tej stronie. To jest Sadistic i takie materiały będą tu lądować czy mam 19 lat, czy nie i w ch*ju mam to, czy Breivik nie jest już śmieszny.


_Optimus_ napisał/a:

Chcesz być artystą karykaturzystą? Zapoznaj się z ołówkiem i papierem a nie ch*jowym komiksem na jakiejś ch*jowej stronie do robienia komiksów.




Tak tak. Stwierdzasz fakty Panie Optimus, a jesteś w wielkim błędzie! Po pierwsze, grafikiem jest mój kumpel, ja autorem treści. Komiks powstaje najpierw na kartce a potm wszystko jest robione od nowa na smartfonie w programie podobnym do Paint'a. Kumpel nie korzysta z gotowych wzorów itp.
Zobacz, oto rysunki kumpla, który dawno się już zapoznal z ołówkiem i papierem.







P.S. Niedługo komiks z Paulem Walkerem i czekam na Twoją spinę ! :D

re...........ka

2014-01-10, 18:09
Szkoda tylko że Breivik jest Norwegiem, a Utoya to norweska wyspa. Chyba, że Szwedzi też mają swoją Utoyę, a Breivika zaprosili na gościnne występy.
kkndkkndkknd napisał/a:

Zabił tymczasem kilkadziesiąt białych szwedzkich nastolatków...


Następny k***a, szwedzkich! :homer:

Blejdi

2014-01-10, 18:12
Szwecja jak i jej flaga na stroju była użyta celowo.

_Optimus_

2014-01-10, 19:14
Gratuluję koledze talentu. Naprawdę. I nie spinam się. Zwyczajnie mówię co myślę. Nie cytuję twoich wypowiedzi po kawałeczku i nie ripostuję ich. Wyrażam opinię. A tobie polecam najpierw je przemyśleć i odnieść się do siebie krytycznie. Ten komiks to ch*jnia. Temat słaby, słownictwo poniżej wszelkiej krytyki. Chcesz coś stworzyć na poważnie? Zrób to tak, żebyś nie wstydził się za kilka lat dzieci swojej wyobraźni. A jeśli chcesz publikować komiksy, czyli pewien rodzaj sztuki, dla jaj po prostu to jebnij się w czambuł i oszczędź ludzkości swoich wypocin a koledze czasu zmarnowanego na ten shit. On może ten czas dobrze wykorzystać na upiękrzanie tego smutnego jak p*zda świata.

Blejdi

2014-01-10, 19:35
Nie chcę niczego tworzyć na poważnie. Będe to robil dla jaj i nie będe się j***ł w czambuł. Ludzkości też nie oszczędze. Będę zlym czlowiekiem :)

Blejdi

2014-01-10, 22:53
Nie mentalny gimbol tylko ty jesteś totalnym sztywniakiem stary. Klepnij nita czy coś to Ci może zejdzie ciśnienie, tymczasem ja dodam kolejny komiks. :)