18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Andrzej Brewiasz

Blejdi • 2014-01-10, 15:49
Siemano. Ostatnio mi i mojemu kumplowi się zabardzo nudzi i wpadliśmy na pomysł, żeby robić takie oto krótkie komiksy, które nie każdemu się spodobają. Na pierwszy plan poszedł Anders Behring Breivik. Jeśli się spodoba, to kolejny komiks będzie z Paulem Walkerem.





Pozdro sadole! :-D

gwauro

2014-01-10, 23:04
tego sie k***a nie da czytac

Catacombe

2014-01-10, 23:11
Czekam na przetłumaczoną wersje.

Asteroth

2014-01-10, 23:17
To moze wyjasnij w wolnej chwili czemu celowo o Szwecji? Anders Brevik jest Norwegiem i wymordowal Norweskich nastolatkow na norweskiej ziemii, wiec nie calkiem rozumiem skad tu Szwecja.

Pącki

2014-01-11, 00:01
_Optimus_ Nie spinaj się tak bo ci bajpasy jebną :amused:

Autor dawaj wincyj bo fajne i swojskie :ok:

BlascoTabasco

2014-01-11, 00:15
Jak na dwunastolatka to nawet niezłe. Ale jak będziesz miał trzynaście to się k***a spalisz ze wstydu, jakie gówno spłodziłeś.

Towellie

2014-01-11, 00:40
Blejdi, myślę, że musisz się z tą sprawą po prostu przespać. To, że ten komiks jest ch*jowy i to, że prezentujesz tutaj mentalność gimbusa to po prostu fakty. Nikt się na Ciebie nie uwziął. Przyjaciele z portalu trafnie spostrzegają dla Ciebie błędy, które popełniasz i zamiast rozpaczliwie się bronić, zastanów się nad tym i spójrz obiektywnie. To jest ch*jowe.

Bartors

2014-01-11, 00:49
SZwecji? k***a SZWECJI??? To było w Norwegii.

JelenioSKY

2014-01-11, 01:26
_Optimus_ napisał/a:

Piszesz jak gimbol, jarasz się breivikiem jak gimbol, zrobiłeś ch*jowy komiks będący połączeniem puchałkę i tematu masowego mordu. Tak stwierdzam. Stwierdzam, że jeśli na prawdę masz te 19 lat to i tak mentalnie siedzisz nadal w pieluchach. A temat breivika dawno przestał byś śmieszny. Chcesz być artystą karykaturzystą? Zapoznaj się z ołówkiem i papierem a nie ch*jowym komiksem na jakiejś ch*jowej stronie do robienia komiksów.



Jak dla Ciebie kolego temat breivika był kiedykolwiek śmieszny, to powodzenia. Sadistic, sadistic'iem ale mimo wszystko tam zginęli niewinni ludzie i uważam osobiście że to nie jest żaden powód do śmiechu. Ciekawe co byś powiedział, gdyby znalazła się tam bliska Tobie osoba.

Ludzie proszę.. Najpierw myśleć potem robić :/

undrin13

2014-01-11, 02:19
Spoko rób sobie komiksy, ale nie wpie**alaj takich rzeczy tutaj. Widać po komentarzach że sie nie przyjęło. :idzwch*j:

Ra...........py

2014-01-11, 03:13
Tylko że ten debil brejwik zabił masę niewinnych dzieciaków zamiast uderzyć w realne zagrożenie, ch*j jemu i wam w dupę za propagowanie tego sk***ysyna

_Optimus_

2014-01-11, 09:35
JelenioSKY napisał/a:



Jak dla Ciebie kolego temat breivika był kiedykolwiek śmieszny, to powodzenia. Sadistic, sadistic'iem ale mimo wszystko tam zginęli niewinni ludzie i uważam osobiście że to nie jest żaden powód do śmiechu. Ciekawe co byś powiedział, gdyby znalazła się tam bliska Tobie osoba.

Ludzie proszę.. Najpierw myśleć potem robić :/



Źle się wyraziłem. Nie chodziło mi o to, że śmiać można było się z tego do łez a raczej o to, że niedługo po zdarzeniu internet kipiał wręcz komiksami, kawałami, anegdotami o tym.

Blejdi

2014-01-11, 14:14
Zaebauem napisał/a:

Co ty pie**olisz kolego, że ty to robiłeś hahah :D Jak to anon sławny z kurachena i vichena rysował (na tablecie) Oszukisto ty jeden



Na chanie też kumpel to wrzucił. Napisałem, że kolega jest grafikiem. Ja i kumpel chodzimy do jednej klasy IV tech. architektury i robimy to na lekcjach. Na vichanie sie to lepiej przyjęło. Macie link do fan page mojego ziomka nazywa się Vizcas Drawings. ( nie moge dodać linków zewnętrznych).

Czytajcie komentarze ze zrozumieniem. A jak sie komuś nie podoba to już nie moja sprawa :D

_Optimus_

2014-01-11, 19:44
No czekam na twoje kolejne dzieło. tylko dorzuć tutaj. nie chce mi się przeszukiwać całego portalu. :->