18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Analiza ataku w Londynie czyli jak widzą to Kanadyjczycy

Tomaszu • 2013-06-10, 17:57


Polecam, świetny materiał.
Kanał na YT: gotkoran.

Sick_Stick

2013-06-10, 21:25
torento napisał/a:



A ty k***a co, wygodny lewaczku, nie sądzisz, że jakby brudasy zaczęły się rządzić w naszym kraju to każdemu normalnemu Polakowi każda namiastka tolerancji się skończyła? Myślę, że było by na co popatrzeć na ulicach, jeśli tego nie czujesz to chyba jesteś jakimś bękartem poniemieckim jeszcze.



Dafaq? :shock:

Kolego, popatrz co się teraz w Polsce dzieje... jakoś nic z tym nie robimy. Pozwalamy, żeby nas okradali, ośmieszali, opluwali, a ty mi wypie**alasz, że z arabami porządek byśmy zrobili? 38 milionów nie potrafi przeciwstawić się 460 skurywysynom którzy nas dobijają po wojnach i komunie.

Tylko, że oni jeszcze nie wiedzą, że MY przetrwamy wszystko :mrgreen: :wodka:

POW667

2013-06-10, 21:50
Będzie jak w filmie Children of Men - wywózka imigrantów, niski wskaźnik urodzin (w filmie zerowy) i zamieszki ;].
Poza tym polecam film (jak ktoś jeszcze nie widział :) ).

gorbaczow7

2013-06-10, 22:15
dawno nie słyszałem tak trafnego komentarzu z filmikiem nawet max kolonko mu nie dorównuje . Świetna robota !

Zaethrael

2013-06-10, 22:26
torento napisał/a:



A ty k***a co, wygodny lewaczku, nie sądzisz, że jakby brudasy zaczęły się rządzić w naszym kraju to każdemu normalnemu Polakowi każda namiastka tolerancji się skończyła? Myślę, że było by na co popatrzeć na ulicach, jeśli tego nie czujesz to chyba jesteś jakimś bękartem poniemieckim jeszcze.



Tu się trochę zgadzam. Jedyna właściwa prawicowa siła zbudowana na lewicowych standardach nie ma dość honoru aby być tolerancyjna wobec Polaka - a co dopiero jeżeli chodzi o muslima.

Ale zgadzam się bardziej z "lewaczkiem". Ledwo odkryłeś internet i youtuba a już jesteś "wolnomyślicielem", "prawdziwym patriotą", "obrońcą narodu", "wieszczem". Niezły postęp. Wy tam jesteście tak samo poj***ni jak muslimy tylko macie inny pretekst to wszystko. No i może fakt, że nabyte upośledzenie ruchowo-myślowe związana z ciągłym siedzeniem na kompie nie pozwoliłoby tobie podnieść nawet plastikowego noża.

Kirk666

2013-06-10, 22:43
taki kanadyjski Max Kolonko :D

vladislav

2013-06-11, 13:08
W Polsce mamy 7 meczetów w tym dwa w budowie. Sprawę można by załatwić w trakcie 24h objazdówki po naszym piękny kraju.
I o ile budowy kolejnych będą wstrzymywane to nie mamy się czego obawiać, puki co.

Gorzej mają we Francji(2125 meczetów) i w UK(ponad 1500 meczetów).

TJ1991ELO

2013-06-11, 14:19
vladislav napisał/a:

@up

Jakby w Polsce muslim upie**olił głowę polakowi(nawet lewakowi) to by wszystkie krajowe meczety z dymem poszły.


tak tak, było by tylko pie**olenie w internecie a nikt by z tym nic nie zrobił. Rząd r*cha nas w dupę że aż strach a umiemy się spinać tylko za pomocą komentarzy.

mati7575

2013-06-12, 08:24
Murzyn wyraźnie gada, że zabił dlatego, że pchają się do jego (ich) krajów i mordują niewinnych ludzi a ten prezenter wkłada mu do gęby słowa i interpretuje wszystko tak, żeby pokazać tylko i wyłącznie winę tej drugiej strony. Jak dla mnie to jest bełkot i pie**olenie i nie wiem czy celowa nadinterpretacja jeśli tak to mogę w ogóle nazwać. Nie przyjmujcie wszystkiego tak jak wam podano, na tacy... Czasem wypadałoby ruszyć makówką.