18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Analiza ataku w Londynie czyli jak widzą to Kanadyjczycy

Tomaszu • 2013-06-10, 17:57


Polecam, świetny materiał.
Kanał na YT: gotkoran.

Lordzik92

2013-06-10, 19:45
Dalej niech idioci popieraja partie ktore daja pozwolenie mediom na promowanie poprawnosci politycznej...

Polnischefuhrer

2013-06-10, 19:49
Największy problem tolerancji na świecie jest taki że to my(większość) mamy tolerować mniejszość a nie ona nas

!Timon

2013-06-10, 19:54
Wszystko fajnie pięknie ale to jest BRYTYJSKI obywatel który po przejściu na islam utożsamia się ze swoimi ciapatymi w wierze. To nie był Irakijczyk czy Afgańczyk który przyjechał w odwecie na wyspy. To był brytol któremu odj***ło pod wpływem światłej religii.

edit: Jeszcze tak dodam: jestem zszokowany tym jak reporter może rzetelnie tłumaczyć swoje stanowisko w jakiejś sprawie. Jak słowo daję ale ten typ dał cały wykład z RZETELNYMI argumentami dlaczego tak a tak uważa. No szok, że tak można.

abdul

2013-06-10, 19:55
@Polnischefuhrer nie. problemem jest to, ze toleruje sie jakiekolwiek wynaturzenia o podlozu religijnym. w domu sie k***a modlic! a jak ciaparuchy rozrabiaja, to wprowadzic wizy.

WojtkU

2013-06-10, 20:18
Sadole, kto by sie wybral do Puław na wakacyjny zlot ciapatych i pokazał im polską gościnność?

kinko

2013-06-10, 20:24
ja tylko czekam, żeby nabić łeb świni na gdański meczet

Imper3838

2013-06-10, 20:24
Problemem jest to że za dużo tego wpuścili. Jest pewna granica asymilacji, jeśli ją przekroczymy to następuje przesycenie asymilacyjne, zaczynają się wydzielać grupy, które nie chcą się zasymilować z miejscową ludnością. Kiedy następuje przekroczenie tego progu powinno się zamknąć dopływ nowych imigrantów, a w skrajnych sytuacjach nawet deportować nadmiar. Ale tego się nie robi, bo w państwach opiekuńczych musi być stały dopływ imigrantów, siły roboczej, czy jak kto woli niewolników, żeby pracować na "dobra socjalizmu". Sytuacja podobna jak w starożytnym Rzymie. Historia lubi się powtarzać, prawda?

HariDee

2013-06-10, 20:28
vladislav napisał/a:

@up

Jakby w Polsce muslim upie**olił głowę polakowi(nawet lewakowi) to by wszystkie krajowe meczety z dymem poszły.



Gowno by z dymem poszlo, ty i tobie podobni jestescie mocni tylko w necie, taka prawda.

kaczakaka

2013-06-10, 20:32
HariDee napisał/a:



Gowno by z dymem poszlo, ty i tobie podobni jestescie mocni tylko w necie, taka prawda.



Dokładnie tak. Nikt nie rusza dupy jak jacyś dresiarze zajebują czlowieka nożem na przystanku w biały dzień, a Wy pie**olicie, że coś by z dymem poszło.

ritu4l

2013-06-10, 20:34
HariDee napisał/a:



Gowno by z dymem poszlo, ty i tobie podobni jestescie mocni tylko w necie, taka prawda.



A ty k***a co, wygodny lewaczku, nie sądzisz, że jakby brudasy zaczęły się rządzić w naszym kraju to każdemu normalnemu Polakowi każda namiastka tolerancji się skończyła? Myślę, że było by na co popatrzeć na ulicach, jeśli tego nie czujesz to chyba jesteś jakimś bękartem poniemieckim jeszcze.

rexopl

2013-06-10, 20:49
HariDee, kaczakaka na szczęście w tym kraju nie tylko lewacy żyją.
Tacy jak wy cwaniakować potrafią z za monitora.

Mimo tego, że w tym kraju zarabiamy ledwo na chleb, służba zdrowia to żart, a emerytur możemy nie zobaczyć ja zamierzam zostać w tym kraju i walczyć o niego.

Wam proponuję zawinąć kiecki i wyjechać gdzieś daleko, nie będziecie narzekać na wszystko, a my nie będziemy musieli słuchać waszego pie**olenia.
Jest wielu patriotów, w tym młodych ludzi, znacznie młodszych ode mnie i tylko to mnie napawa nadzieją.
Już kilka razy widzieliśmy że Polacy potrafią się zmobilizować.

Wystarczy mała iskra, a zapłonie duch naszego patriotyzmu i choćbyśmy mieli zejść z tego świata nie oddamy brudasom Polski.

Tomaszu

2013-06-10, 20:56
Najgorsze jest to, że ponad 90% społeczeństwa jest przeciw budowania meczetów w kraju a jednak są one bodowane! Dlaczego? Bo ktoś dostaje z brudnych krajów grubą kasę i budowa idzie na lewo.
TAKIE CZASY PANIE.

zielak300

2013-06-10, 21:07
Krematoria w Oświęcimiu jeszcze sprawne i gotowe na transporty z całej Europy.



he he

raataj1

2013-06-10, 21:08
Na szczęście jeszcze żyją starzy Niemcy którzy wiedzą jak wybudować wydajny obóz zagłady