18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amputacja nogi bolidem F1

hulej95 • 2021-09-08, 21:07
Podczas rozgrzewki przed imprezą na jednym z zakrętów prowadzony przez Oliviera Berettę (kierowcę F1 w sezonie 1994) bolid SF70H uderzył w stojącego obok mechanika, przygniatając go do postawionej tam bariery. Natychmiast przerwano imprezę a na miejscu pojawił się ambulans. Koledzy ze stajni Ferrari zasłonili wijącego się z bólu 45 latka. Poszkodowanego zabrano do szpitala w Baggiovara, ale lekarzom nie udało się uratować jego nogi. Podjęto decyzję o amputacji stopy.


radek225

2021-09-09, 00:55
Tuco napisał/a:

Tak tylko komunikuję, że ten nius świeży raczej nie jest



News jest z 2017 roku, ale takich rzeczy w TVPiS, czy Wybiórczej nie uświadczysz

F0LLY

2021-09-09, 01:06
Zbysław napisał/a:

Miałem przyjemność prowadzenia bolidu ferrari f1
słaby skręt ma



Opowiadaj

:shock:

Tryper

2021-09-09, 02:49
Arachnid napisał/a:

Jak się dobrze przyjżeć to widać że już w 3 sekundzie koła bolidu sa zablokowane. Kierowca próbował chamować .



Bez urazy, ale powinieneś się przyjrzeć słownikowi ortograficznemu...

Shithawk

2021-09-09, 08:00
Arachnid napisał/a:

Jak się dobrze przyjżeć to widać że już w 3 sekundzie koła bolidu sa zablokowane. Kierowca próbował chamować .



Anti-stall mu się włączył i już próbe hamowania mógł sobie na dobrą sprawe w dupe wsadzić. Nie rozumiem tylko jakim prawem ten mechanik sie znalazł na torze

andrzejrobert75

2021-09-09, 08:16
Shithawk napisał/a:

Anti-stall mu się włączył i już próbe hamowania mógł sobie na dobrą sprawe w dupe wsadzić. Nie rozumiem tylko jakim prawem ten mechanik sie znalazł na torze



Walczył z chamstwem?

pioter84

2021-09-09, 09:50
radek225 napisał/a:

Ja pie**olę, to już moja ciężarówka ma dużo mniejszy promień skrętu. Serio. Ja bym na tym zakręcie pie**olnął obera* razem z naczepą. I to ma być królowa motorsportu i szczyt techniki, gdzie pracownicy NASA i innych agencji kosmicznych tylko siedzą i kiwają głową z niedowierzaniem?
* Zrobić obera to zrobić bardzo ciasny nawrót ciągnikiem siodłowym wraz z naczepą, i pojechać w przeciwnym kierunku z którego się nadjechało. Bez naczepy sam ciągnik siodłowy zachowuje się jak samochód osobowy typu Van, bus albo SUV, i do wykonania nawrotu można wykorzystać infrastrukturę miejską.



Kierowcy ciężarówek mają średnie IQ dużo mniejsze niż średnia społeczna. Kolejny doskonały przykład.

whitenegro

2021-09-09, 10:42
pioter84 napisał/a:

Kierowcy ciężarówek mają średnie IQ dużo mniejsze niż średnia społeczna. Kolejny doskonały przykład.



Nie zapomnij przy okazji zajechać komuś lewego pasa

radek225

2021-09-09, 11:12
pioter84 napisał/a:

Kierowcy ciężarówek mają średnie IQ dużo mniejsze niż średnia społeczna. Kolejny doskonały przykład.



Dla mnie jazda ciężarówką to okres przejściowy. Na kasie w markecie czy na pracy w magazynie też elita intelektualna nie siedzi, a w pracach typu budowlanka magazynier rozwoziciel pizzy itp pracuję jakieś 70% kraju. Chcę pojeździć 5 lat skończyć studia i sp***alać z tej pracy. Tak więc nie mierz innych swoją miarką.

luxpiotr

2021-09-09, 11:34
Hmm odszkodowanie od Ferrari to nie jest taka zła opcja :)

TylerPL

2021-09-09, 18:50
Czyli to jest mechanik LVL Pro, z Le Mans:




Tryper

2021-09-09, 18:51
TylerPL napisał/a:

Czyli to jest mechanik LVL Pro, z Le Mans:



Kto to jest?