18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykańskie piwo (dowcip)

mesiash • 2014-07-27, 23:50
Przypomniałem sobie taki dowcip, który opowiedział mi szef. Niestety gra językowa, średnio przetłumaczalna (wybaczcie też błędy, piszę z pamięci).

An Englishman from York went to visit his friend in the States. Host knew that his friend likes beer a lot, so he invited him to one of the finest breweries to let him taste best american ale. After degustation, he asked his friend:
-How do you like our beer, eh?
-Well, it's like having sex on a boat.
-Excuse me?
-It's fucking close to water.

Ziaba

2014-07-28, 14:28
Gdzie tu niby ta 'gra jezykowa' ? Leciutka różnica jest tylko z tym 'pie**oleniem blisko wody'... Ale po angielsku, i po Polsku ma takie samo znaczenie ;o

Chciałes być bardziej fajny i wstawić dowcip po angielsku nie? :D

cola1111

2014-07-28, 14:52
Humor humorem, ale co do amerykańskiego piwa to oni mają najlepsze na świecie. Ale nie dla tego, że produkują jakąś jedną zajebistą markę, tylko dla tego, że w USA może kupić WSZYSTKIE typy piw z całego świata i wszystkie są w miarę ok. A u nas w Polsce, Czechach czy Niemczech co kupisz? 90% rynku to pilsy, bezsmakowe sikacze. Angielskie piwo to dopiero masakra, zresztą ich żarcie też jest do dupy. Angielskie dziewczyny też są okropne.

Thanatophiliac

2014-07-28, 15:43
Ja bym przetłumaczył, "Jest jebańsko blisko wody"-totalnie na siłe, ale najbliżej do oryginału

MrRobaczek

2014-07-28, 15:51
O k***a, ale żyleta...

Samudaripen

2014-07-28, 15:51
W sumie nie dam piwa bo nigdy nie piłem amerykańskiego bronka i nie wiem jak smakuje.

Blgn

2014-07-28, 17:37
Dowcip w trochę innej wersji opowiedziany przez Monty Pythonów (od 1 min.), co nie znaczy oczywiście, że są autorami...



Radysh

2014-07-28, 19:30
up@ Przewijam i jestem pewien, że ktoś dodał MP. :D

gigaherc

2014-07-28, 22:14
Piwo w stanach jest tak blisko podobne wodzie jak sex w łódce.