18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Amerykański Kongres przegłosował ustawę 447

poligon6 • 2018-04-25, 08:21
Amerykański Kongres przegłosował ustawę 447

Daje ona Departamentowi Stanu USA prawo do wspomagania organizacji międzynarodowych zrzeszających ofiary Holokaustu oraz wspierania ich poprzez swoje kanały dyplomatyczne w odzyskaniu żydowskich majątków, które nie mają spadkobierców. Ustawa czeka teraz na podpis prezydenta Donalda Trumpa.

Potocznie mówiąc zwykły skok na kase zorganizowany przez kilku cwanych Żydków na mienie nie posiadające spadkobierców.

Jednak o ile media pokrokju GW i innych szmatławców krytykowały nierealne pomysły PiS na odszkodowania ze strony Niemiec tak teraz siedza cicho, a później pewnie wyrazą głos poparcia.

100Burned

2018-04-26, 17:35
poligon6 użył 7 razy słowa ,,debilu" a lesiot 6.

poligon dotąd wygrywa.

P.S gdyby ktoś miał wątpliwości to poligon dodatkowo 4-krotnie użył dodatkowo określenia ,,mongoł" i raz słowa ,,tłuczek" podczas gdy lesiot kilkukrotnie lekkie ,,kłamco".


W trakcie gównoburzy pojawiają się dwaj dodatkowi zawodnicy, Velture vel Weltóś oraz Abraxus vel Żydogej lub Gejożyd, jednak nie podejmują konfrontacji.

Cóż za emocje!

Tak poza tym to poligon ma racje a lesiot ma downa.

He he he.

Koksu dwie kreski, zioła pół uncji, Abraksiu kupił dildosa, ma 36 funkcji :amused:

Wiewór

2018-04-26, 17:38
Nie mam tyle prochow uspokajających, żeby wydawać się w dyskusję z poligonem.
Także ja dziś postoje i popatrzę.

poligon6

2018-04-26, 19:01
Abraxus napisał/a:

Poligon jesteś debilem, aferzysta, manipulantem i chronicznym klamca.
Nie mogę napisać wprost więc napiszę idź sobie pobiegaj w podskokach.
Powinni cię zbanowac.



Ssij pyte kryptogeju przymujacy ku*asa do połowy i mówiacy ze to nie pedalstwo

"A rząd zamiast robić głupie komisje śledcze powinien przygotować bardzo dobrą ustawę o reprywatyzacji, która chroniła by choć trochę interes Polski - pisałem o tym debilu od samego początku.
Naucz się czytać i myśleć.
Nasz rząd (najgorszy jaki do tej pory mieliśmy) jak na razie po za durnymi szopkami pod słupki wyborcze nie robi nic. "

Czyli tu cię boli, tylko co to ma do tematu tej ustawy jakby był rzad PO tak samo bym pisał.

"Pomijam bo przecież to nic nowego, że o żydów (holocasutem określa się ofiary żydowskie) chodzi... nie wiem na co liczyłeś. "

Czyli przyznajesz że ustawa to żydowski humbuk.
"

A jak chcesz kopać się z PiSem to idx na omlet, wŚmieci i tam się wyżywaj.

Dyskusja jest o ustawie 477 nie o PiS-ie i ich rzadach. O Żydowskich wałkach ewentualnie. Stanowisko naszego rzadu jest tak samo beznadziejne jak przez 25 lat kiedy nie zrobiono nic w tej kwesti.

lesiot

2018-04-26, 21:23
poligon6 napisał/a:

Czyli tu cię boli, tylko co to ma do tematu tej ustawy jakby był rzad PO tak samo bym pisał.


Teraz dopiero to zauważyłeś... pisałem o tym od początku.
Tak PO też jest winna... ale PO przynajmniej siedzieli cicho i nie prowokowali na lewo i prawo żydów i nie przez PO amerykańscy żydzi zagięli parol na Polskę.

poligon6 napisał/a:

Czyli przyznajesz że ustawa to żydowski humbuk


Nie ma co przyznawać... nie ma co zaprzeczać, jest prosta w treści i służy żydom... nie wiem co próbujesz odkryć - to wszytko wiadomo od dawna.

poligon6 napisał/a:

Dyskusja jest o ustawie 477 nie o PiS-ie i ich rzadach


Gdyby nie idiotyczne zagrywki PiSu to pewnie USA by tej ustawy nie głosowało jeszcze.

poligon6 napisał/a:

Stanowisko naszego rzadu jest tak samo beznadziejne jak przez 25 lat kiedy nie zrobiono nic w tej kwesti.


Tylko przez 25 lat wcześniej wszyscy siedzieli cicho i "respektowali" powojenne status quo - nikt nie był zadowolony (poza Niemcami), ale nikt nie wywoływał niewygodnego tematu. PiS zaczął...a kto mieczem wojuje...

poligon6 napisał/a:

Dyskusja jest o ustawie 477 nie o PiS-ie i ich rzadach.


No właśnie...
Nadal nigdzie nie wskazałeś, który fragment ustawy ( https://www.congress.gov/bill/115th-congress/senate-bill/447/text ) mówi, że ktoś może się starać o majątek, który nie ma spadkobiercy (prawowitego właściciela) i na podstawie którego, wyciągnąłeś swoje chore wnioski.
Tak samo nigdzie nie potwierdziłeś swoich rewelacji o sprzeciwach senatorów, że sprawy mają być rozpatrywane w amerykańskich sądach, według amerykańskiego prawa.
Czekam... potwierdź swoje wymysły skoro na nie się powoływałeś.

freaky

2018-04-27, 22:34
Pewnie zignorujecie mój temat, zbagatelizujecie, wykpicie i zrobicie wszytko to, do czego zdążyłem przywyknąć w czasie moich licznych konsultacji medycznych, kiedy próbowałem zrozumieć mechanizmy kryjące się za pewnym fenomenem i spędzające mi dosłownie sen z powiek. Mianowicie podejrzewam u siebie zdolności profetyczne. Nie potrafię przewidzieć liczb, które padną w kulminacyjnym losowaniu dużego lotka, nie wiem kiedy dojdzie do kolejnego zamachu terrorystycznego. Wizje mają charakter losowy i wydają się nie mieć szczególnego znaczenia dla losów świata, ale nie wszystkie... Różnią się one od innych snów tym, że po przebudzeniu towarzyszy mi dziwne oraz nieprzyjemne uczucie odrealnienia i depersonalizacji. Czuję oderwanie od swojego ciała, mogę obserwować je "z góry". Brzmi nieprawdopodobnie? Wobec tego spróbuję podzielić się najnowszymi objawieniami. Temat nie jest przypadkowy. Wedle mojego "objawienia" prezydent Trump ostatecznie podpiszę niekorzystną dla Polski ustawę. Inicjatywa amerykańskiej Polonii nie zdoła jej zawetować, bo jej czujność zostanie uśpiona przez prowokację związaną z jakimś pomnikiem. Nie jestem pewny o co chodziło, ponieważ wizja została przerwana i "storpedowana" migawkami innej, dotyczącej kopalni i potężnego wybuchu. Myślę, że będą ofiary śmiertelne :-|

werther

2018-04-27, 22:36
Polak został twarzą RAFu to co to jest 100k podpisów pod petycją.

poligon6

2018-04-28, 12:06
Cytat:

Nie ma co przyznawać... nie ma co zaprzeczać, jest prosta w treści i służy żydom... nie wiem co próbujesz odkryć - to wszytko wiadomo od dawna.



I na tym zkończe dyskusje, pisałem o tym od poczatku nie o rzadzących zjebach. A na przyszłość zluzuj gatki.

lesiot

2018-04-28, 12:45
poligon6 napisał/a:

I na tym zkończe dyskusje, pisałem o tym od poczatku nie o rzadzących zjebach. A na przyszłość zluzuj gatki.



Czy Ty normalny jesteś? Przecież to akurat clou tej ustawy (każdy o tym wiedział, nikt nie zaprzeczał), że dotyczy żydów... nic nie udowodniłeś, nic nie odkryłeś.
No chyba, że dla Ciebie to coś nadzwyczajnego, że ustawa o żydach, jest o żydach.

Nadal jednak masz do udowodnienia, że w tej ustawie zawarte jest coś na temat i że ta ustawa daje otwarte pole do:
poligon6 napisał/a:

w odzyskaniu żydowskich majątków, które nie mają spadkobierców


Dawaj... ustawa jest naprawdę krótka i prosta. Szukaj pędzikiem!
https://www.congress.gov/bill/115th-congress/senate-bill/447/text

Oczywiście jednocześnie dobrze byłoby, żebyś udowodnił, że przed tą ustawą w Polsce nigdy nie dochodziło do nadużyć i wyłudzeń majątków i dopiero tylko i wyłącznie dzięki ustawie S.447 to stanie się możliwe.
Dawaj, dawaj...

lesiot

2018-04-28, 14:02
Czyli jak zwykle... bredzisz i łżesz - nie jesteś w stanie w żaden sposób potwierdzić tego co napisałes.

mofos

2018-05-17, 00:31
Ten typ pare postow wyzej pisze o wypadku w kopalni, ktory mial miejsce tydzien po tym jak on o tym napisal :shock: