18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykański kawał o Polaku

ur...........al • 2013-08-23, 12:13
Znajomy amerykaniec z roboty wysłał mi ten kawał. Trzeba ogarniać trochę angielski, żeby zrozumieć całość, ale pointa na poziomie cygańskiej podstawówki.

Cytat:

POLISH DIVORCE: A Polish man moved to the USA and married an American girl. Although his English was far from perfect, they got along very well. One day he rushed into a lawyer's office and asked him if he could arrange a divorce for him. The lawyer said that getting a divorce would depend on the circumstances, and asked him the following questions:
Have you any grounds? Yes, an acre and half and nice little home.
No, I mean what is the foundation of this case? It made of concrete.
I don't think you understand. Does either of you have a real grudge? No, we have carport, and not need one. I mean what are your relations like? All my relations still in Poland.
Is there any infidelity in your marriage? We have hi-fidelity stereo and good DVD player.
Does your wife beat you up? No, I always up before her. Is your wife a nagger? No, she white.
Why do you want this divorce? She going to kill me.
What makes you think that? I got proof.
What kind of proof? She going to poison me. She buy a bottle at drugstore and put on shelf in bathroom. I can read English pretty good, and it says:



Moje pierwsze gówno tutaj. Mam nadzieję, ze jest chociaż ciepłe

Bialix

2013-08-23, 12:19
Nie będziesz mi mówił co mam robić, a tym bardziej anglo-saski ogarniać!

bz...........ue

2013-08-23, 13:05
urpal napisał/a:


Moje pierwsze gówno tutaj. Mam nadzieję, ze jest chociaż ciepłe



Trochę suche.

Hrodgar

2013-08-23, 14:16
Tyle tylko że Polacy, którzy mieszkają i pracują w USA legalnie, mówią płynniej po angielsku niż "rodowici" mieszkańcy. Natomiast każdy hamerykaniec, za ch*ja nie nauczy się mówić płynnie w j. polskim.

MateuszMmz

2013-08-23, 15:14
Captain Obvious:

Dla tych którzy w dupie mają naukę języków: Mąż Polak chce się rozwieść z żoną, bo uważa że ta chce go otruć. Stwierdził to po tym jak zobaczył na półce butelkę "Polish Remover" (Zmywacz do paznokci/dosł. Usuwacz Polaków).


le...........65

2013-08-23, 15:57
pie**olicie, zajebisty dowc**as :amused:

Chleb razowy

2013-08-24, 12:27
A ja postawię piwa, żeby pokazać jaki to jestem zdystansowany i że potrafię śmiać sie z siebie (tym bardziej, że kawał nie jest zbyt chamski) :kawa:

hajtkol

2013-08-24, 18:53
Był kiedyś taki obrazek z Putinem i rozwalonym samolotem a na przodzie "Polish Remover" :D

PTX

2013-08-24, 18:56
kolejne tlumaczenia dla tych co nie ogarniaja agnielskiego

Cytat:

POLSKA ROZWÓD: Polski mężczyzna przeniósł się do USA i ożenił amerykańską dziewczynę. Mimo, że jego angielski był daleki od doskonałości, dostali się bardzo dobrze. Pewnego dnia wpadł do kancelarii adwokackiej i zapytał go, czy mógłby zorganizować rozwód dla niego.Adwokat powiedział, że rozwód będzie zależeć od okoliczności, i zadał mu następujące pytania:
Jeżeli masz jakiekolwiek podstawy? Tak, akr i pół i ładny, mały dom.
Nie, mam na myśli to, co jest podstawą tej sprawie? Jest wykonany z betonu.
Nie sądzę, że rozumiesz. Czy któryś z was ma prawdziwy żal? Nie mamy zadaszenie, a nie potrzebujesz. Chodzi mi o to jakie są wasze relacje się nie podoba? Wszystkie moje stosunki jeszcze w Polsce.
Czy istnieje niewierność w małżeństwie? Mamy Hi-Fi stereo i dobry odtwarzacz DVD.
Czy twoja żona cię pobił? Nie, ja zawsze się przed nią. Czy twoja żona nagger? Nie, ona biała.
Dlaczego chcesz tego rozwodu? Ona mnie zabije.
Co sprawia, że ​​myślisz, że? Mam dowód.
Jakie dowody? Ona będzie mnie otruć. Ona kupić butelkę w aptece i umieścić na półce w łazience. Czytam angielski bardzo dobry, i mówi: polski spedytor


p0rucznik

2013-08-24, 18:59
to jest gorące gówno! bierz je na równo!


Maniutek7

2013-08-24, 19:01
Oczywistym bylo ze znajda sie osoby ktore maja bol analny,a za dowcip piwo ;)

bigosik

2013-08-24, 19:08
Cieplutkie aż parzy.

matii914

2013-08-24, 19:12
@PTX
Toś k***a wstawił tłumaczenie... :homer:

Cornys

2013-08-24, 19:25
Za te tłumaczenie to się beczka piwa należy ha !

Quireth

2013-08-24, 19:26
po ch*j pisac te historyjki na koniec typu "Moje pierwsze gówno tutaj. Mam nadzieję, ze jest chociaż ciepłe". kogo to k***a obchodzi, ze to pierwszy temat?