18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

amerykanski fotograf

Tw...........ir • 2012-12-05, 18:37

zdjecie wywolalo sporo skandalow:D gosciu zamiast ratowac ofiare ktora psychol wrzucil pod pociag zrobil kilkanascie zdjec przed smiercia...

midnightc

2012-12-05, 22:52
Sllipp napisał/a:

Gdyby był obowiązek ratowania każdego idioty, co byśmy innego (poza tym) robili? :roll:



art. 162
§ 1. Kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić bez narażenia siebie lub innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu,

podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.


Jest taki obowiązek idioto!

Ratilt

2012-12-05, 22:55
midnightc napisał/a:



art. 162
§ 1. Kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić bez narażenia siebie lub innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu,

podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.


Jest taki obowiązek idioto!




Mógł w strachu i mnie wciągnąć pod to metro, a więc ratując go moje życie było by narażone...
...idioto

Dla tego też jeśli nie umiesz pływać (albo nawet nie czujesz się na siłach czy cokolwiek), nie musisz ratować topielca bo sam możesz się utopić. Jeśli przed tobą stracił tętno zapluty krwią ćpun, nie musisz mu robić reanimacji usta-usta, bo możesz się czymś zakazić.
Lepiej mieć jednego trupa niż dwa. Smutne ale prawdziwe

zielak300

2012-12-05, 22:58
krakuSzAgh napisał/a:


zdjecie wywolalo sporo skandalow:D gosciu zamiast ratowac ofiare ktora psychol wrzucil pod pociag zrobil kilkanascie zdjec przed smiercia...



Sporo skandalów? Jak już to sporo kontrowersji. Skandal wywołał jeden.

GYVER

2012-12-05, 23:09
dla mnie człowiek który nie pomógł lub chociaż nie próbował pomóc drugiemu człowiekowi w takiej sytuacji jest skończoną k***ą po stokroć chorą na AIDS i ch*j takim w dupę...zero szacunku dla takich...a pie**olenie o tym że ktoś wolałby robić zdjęcia i dostać za nie kasę niż uratować komuś życie... no comment... chyba k***a za dużo GTA i flesz lampy błyskowej wypalił wszystkie neurony w mózgu....

StaraSzafa

2012-12-05, 23:24
czy ja jestem jakiś głupi czy ten kolo co zginął był debilem???? ? ? ?

jeśli nadjeżdżało to metro/pociąg na stację (na której się zatrzymywał) to nie łatwiej po prostu sp***alać w przeciwnym kierunku? w str. tunelu????

Tw...........ir

2012-12-05, 23:41
to ze murzyn to zrobil to od strzalu widzialem:D nie lubie polskich znakow robic wiec wklejcie mi karne kutachy:D

zielak300 napisał/a:



Sporo skandalów? Jak już to sporo kontrowersji. Skandal wywołał jeden.



jak dla mnie sporo:
1. facet przejechany przez metro
2. fotograf nie pomaga
3. koles zarabia na smierci.
4. murzyn przejechal bialego

Bladess

2012-12-05, 23:46
ej spójrzcie ze pociąg prowadzi murzyn

redwoo

2012-12-06, 01:26
Hmmm oczywiście ciężko powiedzieć jak ja bym się zachował w takiej sytuacji, ale prawdopodobnie adrenalina zrobiła by swoje i jakoś bym się podciągnął na peron... albo pobiegł bym wzdłuż peronu jeżeli ma tu przystanek :P

karoldeicide

2012-12-06, 02:11
skandalów jak mrówków japków papierófkuf

hejcior

2012-12-06, 04:01
przemekzary napisał/a:


Dzięki nagraniom z monitoringu policja zatrzymała już mężczyznę podejrzanego o zepchnięcie 58-latka na tory metra. Mężczyzna został już przesłuchany, ale nie podstawiono mu jeszcze oficjalnych zarzutów.



Piwko za info. Dzięki

ellsworth

2012-12-06, 12:14
Gdy byłem mały i oglądałem jakiś film przyrodniczy, w którym np. lew polował na antylopę zawsze myślałem, że to jest tylko tak zmontowane, że zwierzęciu nic się nie stanie, a ekipa filmowa w odpowiednim momencie wkracza i ratuje tą antylopę, a np. uwalony krwią niedźwiedź polarny jest tylko pomalowany farbą na potrzeby kręcenia. No cóż, trzeba dorosnąć by zrozumieć, że taka jest naturalna kolej rzeczy. Nie mówię tu nawet konkretnie o tym przypadku. To słynne zdjęcie dziecka w Afryce i sępa, przywołane w jednej z wypowiedzi nawet bardziej pasuje. Ktoś ginie, by ktoś inny mógł żyć. Po prostu taki jest świat.

MuchaZ

2012-12-09, 00:28
Yyy, mówicie o kładzeniu się między tory, wyciąganiu na peron, Supermenach i Kubusiach Puchatkach, a nie pomyśleliście, że pociąg zatrzymuje się na stacji, więc wystarczy, że koleś wziął by nogi za pas i pobiegł zgodnie z kierunkiem jazdy? Wyglądałoby to komicznie, no ale by przeżył.