18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

amerykanski fotograf

Tw...........ir • 2012-12-05, 18:37

zdjecie wywolalo sporo skandalow:D gosciu zamiast ratowac ofiare ktora psychol wrzucil pod pociag zrobil kilkanascie zdjec przed smiercia...

~Angel

2012-12-05, 19:57
Cytat:

Pener nie wszyscy maja polskie litery w kompie



i właśnie w tym celu może sobie skopiować do tagów bo tagi napisane są bez polskich liter: ą, ę, ć itp.Z tego burdel się robi i powstaje problem z wyszukiwaniem.

pr...........ry

2012-12-05, 21:06
hejcior napisał/a:

Za uratowanie człowieka nagridy by nie dostał a tak ma zapewne dobrą sumkę za zdjęcia.Mnie bardziej ciekawi czy złapali domniemanego sprawcę, bo podobno jakis "psychol" go wepchnął na tory.





Dramatyczne zdjęcie na okładce "New York Post"
nypost.com, WP.PL | dodane (13:15)

fot. http://www.nypost.com Zdjęcie z okładki "New York Post"


Na najnowszej okładce amerykańskiego tabloidu "New York Post" pojawiło się dramatyczne zdjęcie przedstawiające mężczyznę, który próbuje wydostać się z torów metra. Mężczyźnie nie udaje się wejść na platformę. Chwilę później ginie. Zdjęcie wywołało burzę. Media zastanawiają się, dlaczego autor zdjęcia nie pomógł mężczyźnie.

58-letni Ki Su Han prawdopodobnie został zepchnięty na tory metra przez chorego psychicznie mężczyznę. Przez pewien czas próbował wydostać się z tunelu torów metra. Niestety, nie udało mu się wejść na platformę. Chwilę później nadjechał pociąg, a mężczyzna został wciągnięty pod koła wagonu. Zginął na miejscu.

Sytuację obserwował i sfotografował Umar Abbas, współpracownik "New York Post". Zdjęcie trafiło na okładkę tabloidu. Publikacja wywołała burzę w amerykańskich mediach. Dziennikarze zastanawiają się, dlaczego fotograf nie pomógł mężczyźnie.

Komentatorzy porównują zdjęcie Abbasa do głośnej fotografii Kevina Cartera z 1993 roku. Zdjęcia przedstawiało wycieńczoną z głodu sudańską dziewczynkę oraz sępa czekającego na jej śmierć. Czytaj więcej na ten temat: Nad losem tej dziewczynki pochylił się cały świat.

W odpowiedzi na te zarzuty "New York Post" opublikował relację Abbasa. Fotograf broni się i twierdzi, że robiąc zdjęcia biegł w stronę mężczyzny i liczył na to, że motorniczy zauważy błysk aparatu.

Abbas podkreśla także, że "nie zdawał sobie sprawy z tego, co właśnie fotografuje, bo wszystko wydarzyło się bardzo szybko". Wyjaśnia, że był zbyt daleko, by pomóc mężczyźnie. - Gdybym mógł mu pomóc, zrobiłbym to - zapewnia.

Fotograf twierdzi, że nie wiedział, że uchwycił moment tuż przed śmiercią mężczyzny. - Nie sprawdziłem zdjęć. Nie chciałem. To był zbyt dramatyczny dzień - opowiada. Abbas otworzył zdjęcia dopiero następnego dnia. - Przeraziłem się, gdy zorientowałem się, co jest na zdjęciu. Przeżyłem to wszystko jeszcze raz. To był straszne. Tej nocy nie zmrużyłem oka - mówi.

Abbas przyznaje, że jest zdziwiony krytyczną reakcją mediów. - Ludzie myślą, że miałem czasy, by rzucić aparat i biec mężczyźnie na pomoc, ale byłem za daleko. Nie było was tam. Nie macie pojęcia, że wszystko działo się tak szybko - mówi. - Najsmutniejsze jest to, że w tuż obok mężczyzny byli ludzie, którzy mogli mu pomoc, ale nie zrobili nic. Widać to na zdjęciu - dodaje.

Dzięki nagraniom z monitoringu policja zatrzymała już mężczyznę podejrzanego o zepchnięcie 58-latka na tory metra. Mężczyzna został już przesłuchany, ale nie podstawiono mu jeszcze oficjalnych zarzutów.

vang

2012-12-05, 21:48
Mogły by się stać tak, że ten pomagający wylądował by pod pociągiem ( również zepchnięty przez psychola, bądź wciągnięty przez ofiarę - tak jak to bywa przy ratowaniu topiącej się osoby). Jak widział że nie zdąży wyjść powinien się między torami położyć, a nóż widelec by przeżył.

Pan_Doktur

2012-12-05, 21:57
Pener napisał/a:

masz, skopiuj sobie: ą ę ó ł ć ż ź ,





kocioł garncowi przygadał :mikolaj:

NE...........55

2012-12-05, 21:58
vang napisał/a:

powinien się między torami położyć, a nóż widelec by przeżył.


A o trzeciej szynie słyszał?

Pener

2012-12-05, 22:01
Mr Zakapior, ale ja nie zakładałem tematu z tym gifem ;)

Pan_Doktur

2012-12-05, 22:03
Pener napisał/a:

Mr Zakapior, ale ja nie zakładałem tematu z tym gifem ;)



polska internet polska pisownia :metalhead:

Ramsey007

2012-12-05, 22:14
A w całości nie było tego na hardzie? :D

hell.no

2012-12-05, 22:22
przemekzary napisał/a:



PS.
ja bym wyciągną kamerę i nakręcił jak metro robi z nim wirówkę a potem wrzucił na "HARDA"



No to by było wybaczone, no ale do jakiejś śmieciowej gazetki?

chinchil

2012-12-05, 22:24
widać że fotograf to jeden od nas :) zamiast pomóc wolał cykać foty by było co wrzucić na sadola ;)

hycel

2012-12-05, 22:30
Co to, k***a, za bandyta w kominiarce we tym pociągu?

Panfel

2012-12-05, 22:34
krakuSzAgh napisał/a:

skandalow :D

:homer:

ni...........ne

2012-12-05, 22:49
a grubas sam nie mógł wtoczyć się na peron?? to kara za bycie grubym.