18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykańska szkoła vol.7

GeorgeHarvey1 • 2023-01-27, 13:35

Fakt że ciota nawet nie próbuje się bronić.

Koksssss645

2023-01-27, 13:38
Ciota to jest ten co okłada typa który się nawet nie broni

DarioLee

2023-01-27, 13:57
Niby biały a murzyn.

Leatherface

2023-01-27, 14:03
Słabi giną. W życiu nie moźna być p*zdą.

Co nie oznacza że taka patola powinna mieć miejsce...

brylant1412

2023-01-27, 14:19
to nie jest tak do końca ,nie będę pisał które to lata byłem na kolonii w Jagniątkowie i byłem małolat i w grupie starszy ode mnie i wyrośnięty cały czas mnie gnębił . po pięciu dniach nie wytrzymałem i wyk***iłem mu blaszanym wiadrem w łep .I skończyło się na tym że mnie z kolonii odesłali do domu .

puchacz102

2023-01-27, 14:21
Prawdziwy bohater, pobił pewnie ze dwa razy słabszego chłopaczka i ura bura. Nie wiem który jest większą p*zdą życiową

brylant1412 napisał/a:

to nie jest tak do końca ,nie będę pisał które to lata byłem na kolonii w Jagniątkowie i byłem małolat i w grupie starszy ode mnie i wyrośnięty cały czas mnie gnębił . po pięciu dniach nie wytrzymałem i wyk***iłem mu blaszanym wiadrem w łep .I skończyło się na tym że mnie z kolonii odesłali do domu .



i tak zyskuje się mój szacunek :D pozdrawiam kolegę

BambiPMT

2023-01-27, 14:58
To w chłopaku dojrzewa. Niedługo odjebie frajera i cała ta pedalską klasę z automatu.

onucek

2023-01-27, 16:02
niby biały a małpa

wojtekpwse

2023-01-27, 17:01
Kiedyś/ niebawem ten atakujący niedorozwój obskoczy od losu za to zachowanie. Karma wraca w najmniej oczekiwanym momencie.

smc

2023-01-27, 17:07
Trafi na kozaka i zmądrzeje.

Syriush79

2023-01-27, 17:20
Potem dziwią się, że taki nastolatek przyjdzie do szkoły z automatem i zapie**oli losowo kilkanaście osób.
Takiego sk***ysynka, klepiącego bez powodu, odj***łbym dla przykładu, widać, że nawet dorosły nie był w stanie go uspokoić.

Dzikie małpy zamyka się w klatkach.

GeorgeHarvey1

2023-01-27, 17:27
onucek napisał/a:

niby biały a małpa



To pie**olony mieszaniec , kundel , żaden biały

Emilian89

2023-01-27, 17:30
Kiedyś jak mnie gnębiono w szkole (miałem zakaz od ojca używania przemocy) podstawówka 6 klasa jakoś tak, typ zwyzywał mi Matke od k***ew szmat itp. wpadłem w furie i rozj***łem mu głowę o ścianę miał rozwalony łuk brwiowy , nos i zgubił dwa zęby. Wuefista powiedział ze będę bandyta w przyszłości i nic ze mnie nie wyrośnie (ch*j mu w grób typ nie żyje bo go córka zaj***ła za molestowanie) . Dzisiaj ja mam żonę, dziecko i spoko firme. Typa co pobiłem siedzi w pace za handel i rozboje. Sprawa sie skończyła tak że dostałem naganę za obronę honoru rodziny i wydalenie ze szkoły, następnego dnia jak Matka przyszła z adwokatem do szkoły, zostałem przywrócony do szkoły a tamten typ został wydalony. Od tamtej pory nie miałem już żadnych problemów w szkole. Czasami życiowa p*zda musi się postawić nie ma zmiłuj.

Pozdrawiam Ciule

radek225

2023-01-27, 17:33
brylant1412 napisał/a:

to nie jest tak do końca ,nie będę pisał które to lata byłem na kolonii w Jagniątkowie i byłem małolat i w grupie starszy ode mnie i wyrośnięty cały czas mnie gnębił . po pięciu dniach nie wytrzymałem i wyk***iłem mu blaszanym wiadrem w łep .I skończyło się na tym że mnie z kolonii odesłali do domu .



Za to kocham ten sk***iały, opresyjny system - typ cię gnębił cały obóz - spoko. Na pewno ktoś to widział, ale miał to w dupie. Odszczeknąłeś się - Hurr, durr! Wyk***iaj do domu śmieciu, demoralizujesz nam tu dzieci...

Polacco Sivusco

2023-01-27, 17:35
Ciota , to ten teacher w czerwonej koszulce - powinien go rzucić na glebę