18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykańska szkoła vol.7

GeorgeHarvey1 • 2023-01-27, 13:35

Fakt że ciota nawet nie próbuje się bronić.

goral__

2023-01-27, 18:19
ten obijany to pewnie któryś z naszych sadoli. Nabroił przed kompem a teraz już nie jest taki cwany :kawa: :kawa: :kawa:

Payan

2023-01-27, 18:36
Biały, ale małpie korzenie zdradziły go.

wojciech1234

2023-01-27, 18:38
Koksssss645 napisał/a:

Ciota to jest ten co okłada typa który się nawet nie broni



Nie znam sytuacji więc nie oceniam. Kiedyś jeden leszcz mnie wyzywał więc kiedy były już oceny z zachowania wystawione na koniec roku to postanowiłem podejść i w końcu wyrównać rachunki. Skończyło się na kilku ciosach ode mnie. Myślałem, że on też będzie się bronił, ale okazało się że był mądry tylko w gębie.

PentagramOdDiabła

2023-01-27, 18:57
Elo. Popieram przedmówców którzy mówią, że trzeba się postawić. Trzeba i ch*j! Ja jestem rocznik 88'. Więc kiedy byłem w 4kl. Podstawowej były w szkole ostatnie siódme i ósme klasy. Było takich dwóch patusów, nie pamiętam czy w której 7 czy 8... Rożek i Kobiałko Tak czy siak starsi o te 3,4lata. I się k***a uwzięli na mnie. Plucie, popychanki, liście przy moichch rówieśnikach. Nie miałem w zwyczaju się skarżyć.. zresztą to rok około 1999 więc poszli by do dyrektora czy pedagog na rozmowę a później pewnie jeszcze bardziej by cisnęli. Któregoś razu w szkolnym kiblu mnie przycieli jak butelki napelnialem woda. No to jeb, oblali mnie, dostałem z liścia i .... Coś we mnie pękło. Złapałem za butelkę pół litrowa, otwartą,napełnioną wodą, zaj***łem najmocniej jak potrafiłem temu Rożkowi, drugiego cwe*a odepchnąłem na ścianę i uciekłem. xD. Coś tam pie**olili do mnie później ale już przestali się znęcać. Wygrałem z tymi k***ami!!

Budrys2000

2023-01-27, 19:01
PentagramOdDiabła napisał/a:

Elo. Popieram przedmówców którzy mówią, że trzeba się postawić. Trzeba i ch*j! Ja jestem rocznik 88'. Więc kiedy byłem w 4kl. Podstawowej były w szkole ostatnie siódme i ósme klasy. Było takich dwóch patusów, nie pamiętam czy w której 7 czy 8... Rożek i Kobiałko Tak czy siak starsi o te 3,4lata. I się k***a uwzięli na mnie. Plucie, popychanki, liście przy moichch rówieśnikach. Nie miałem w zwyczaju się skarżyć.. zresztą to rok około 1999 więc poszli by do dyrektora czy pedagog na rozmowę a później pewnie jeszcze bardziej by cisnęli. Któregoś razu w szkolnym kiblu mnie przycieli jak butelki napelnialem woda. No to jeb, oblali mnie, dostałem z liścia i .... Coś we mnie pękło. Złapałem za butelkę pół litrowa, otwartą,napełnioną wodą, zaj***łem najmocniej jak potrafiłem temu Rożkowi, drugiego cwe*a odepchnąłem na ścianę i uciekłem. xD. Coś tam pie**olili do mnie później ale już przestali się znęcać. Wygrałem z tymi k***ami!!



Rożek ch*j, Kobiałko k***a, cóż mogę więcej napisać

;-)

kubol

2023-01-27, 19:24
Polacco Sivusco napisał/a:

Ciota , to ten teacher w czerwonej koszulce - powinien go rzucić na glebę



Dokladnie, powinien sie cieszyc, ze i on nie dostal po mordzie

laska - mosquito

2023-01-27, 20:17
Ale powinien dostać lepe na ogar xD A tatuś dumny będzie bo synek się nie dał xD

Brąchacz

2023-01-27, 21:04
Koksssss645 napisał/a:

Ciota to jest ten co okłada typa który się nawet nie broni



Tak po prawdzie ciota to pedzio, który pompuje cwe*i w pierdlu.

Genius510

2023-01-27, 21:10
To jest normalny proces społeczny zwany budowanie pozycji i nie ma w tym nic złego...

kuki7051

2023-01-28, 00:48
Koksssss645 napisał/a:

Ciota to jest ten co okłada typa który się nawet nie broni



Też byś przestał okładać czarnego jakby się nie bronił?

78sivy

2023-01-28, 01:00
Leatherface napisał/a:

Słabi giną. W życiu nie moźna być p*zdą.
Co nie oznacza że taka patola powinna mieć miejsce...



Takich jak ten w niebieskim to żeśmy wyławiali z tłumu,a potem mieli przepie**olone , bo to są dopiero p*zdy. Niektórzy to przypuszczam do dzisiaj chodzą nie podnosząc wzroku, c**y zaj***ne co się nad bezbronnymi znęcały. A minęło już że 20 lat

:mrgreen:



:mrgreen:



:mrgreen:

opółnocyuciebie

2023-01-31, 02:08
Kiedyś w Polsce za takie coś można było wylecieć ze szkoły, a dzisiaj zgaduję, że grozi ci co najwyżej uwaga od nauczyciela