18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ambasada

KillerLaugh • 2018-01-31, 18:47
Wojewoda mazowiecki w obawie przed prowokacją, nie wydał pozwolenia na manifestacje środowisk narodowych i pod kuratelą policji nakazał szczelnie odizolować barierkami izraelską ambasadę. Wreszcie ktoś przejrzał na oczy i przywrócił pomysł żydowskiego getta. :hitler:

martinkane

2018-02-01, 11:35
Abraxus napisał/a:

Ale ja nie proszę o 100! Proszę tylko o kilka!
pie**olę twoje nazwiska.
Daj mi źródła i cytaty.



"Z poczuciem bólu i wstrętu wspominam żydowską policję, tę hańbę dla pół miliona nieszczęśliwych Żydów w warszawskim getcie (...). Żydowska policja, kierowana przez ludzi z SS i żandarmów, spadała na getto jak banda dzikich zwierząt. Każdego dnia, by uratować własną skórę, każdy policjant żydowski przyprowadzał siedem osób, by je poświęcić na ołtarzu eksterminacji. Przyprowadzał ze sobą kogokolwiek mógł schwytać - przyjaciół, krewnych, nawet członków najbliższej rodziny. Byli policjanci, którzy ofiarowywali swych własnych wiekowych rodziców z usprawiedliwieniem, że ci i tak szybko umrą"
B. Goldstein: "The Star Bear Witness", New York 1949, s. 66, 106, 129.

"Policja żydowska miała bardzo złą opinię jeszcze przed wysiedleniem. W przeciwieństwie do policji polskiej, która nie brała udziału w łapankach do obozu pracy, policja żydowska parała się tą ohydną robotą. Wyróżniała się również straszliwą korupcją i demoralizacją. Dno podłości osiągnęła ona jednak dopiero w czasie wysiedlenia. Nie padło ani jedno słowo protestu przeciwko odrażającej funkcji, polegającej na prowadzeniu swych braci na rzeź. Policja była duchowo przygotowana do tej brudnej roboty i dlatego gorliwie ją wykonała. Obecnie mózg sili się nad rozwiązaniem zagadki: jak to się stało, że Żydzi - przeważnie inteligenci, byli adwokaci (większość oficerów była przed wojną adwokatami) - sami przykładali rękę do zagłady swych braci. Jak doszło do tego, że Żydzi wlekli na wozach dzieci i kobiety, starców i chorych, wiedząc, że wszyscy idą na rzeź (...). Okrucieństwo policji żydowskiej było bardzo często większe niż Niemców, Ukraińców, Łotyszy [podkr. - J.R.N.]. Niejedna kryjówka została 'nakryta' przez policję żydowską, która zawsze chciała być plus catholique que le pape, by przypodobać się okupantowi. Ofiary, które znikły z oczu Niemca, wyłapywał policjant żydowski (...). Policja żydowska dała w ogóle dowody niezrozumiałej, dzikiej brutalności. Skąd taka wściekłość u naszych Żydów? Kiedy wyhodowaliśmy tyle setek zabójców, którzy na ulicach łapią dzieci, ciskają je na wozy i ciągną na Umschlag? Do powszechnych po prostu zjawisk należało, że ci zbójcy za ręce i nogi wrzucali kobiety na wozy (...). Każdy Żyd warszawski, każda kobieta i dziecko mogą przytoczyć tysiące faktów nieludzkiego okrucieństwa i wściekłości policji żydowskiej"
E. Ringelblum: "Kronika getta warszawskiego wrzesień 1939 - styczeń 1943", Warszawa 1988, s. 426, 427, 428


Wystarczy mośku???

Płatek

2018-02-01, 11:37
Nic tak nie cieszy jak czytanie wypocin o żydowskich spiskach! No może jeszcze równie ciekawe jest niezrozumienie tego co nie podoba się Żydom w ustawie pchanej przez obóz rządzący.... Wszystko to i jeszcze więcej "dumnych polaków" wyrywających się z wyimaginowanego ucisku światowego spisku - tylko na portalu Sadistic.

Wiewór

2018-02-01, 11:37
Brawo. Musiałem prosić tylko 5 razy :D

martinkane

2018-02-01, 11:45
Abraxus napisał/a:

Brawo. Musiałem prosić tylko 5 razy :D



"Syn przewodniczącego Judenratu jednego z gett został skazany przez Niemców na śmierć. Przyprowadził go na egzekucję jego ojciec. On miał go powiesić w ciągu kilku minut. Gdyby tego nie uczynił, miał sam zostać powieszony. Taki niesamowity żart wymyślili Niemcy. Ojciec, któremu chęć pozostania przy życiu przysłoniła wszelkie uczucia miłości rodzicielskiej, zaczął poganiać syna. Czynił to na oczach rozbawionych Niemców i stojących w milczeniu przy tej scenie Żydów: 'No, prędko rozbieraj buty! No, pośpiesz się, i tak ci nic nie pomoże'" (Wg K. Mirska: "W cieniu wielkiego strachu", Paryż 1980, s. 447). W sierpniu 1942 r. żydowski policjant Calel Perechodnik w getcie w Otwocku wyciągnął z bezpiecznej kryjówki swoją żonę i córeczkę i odprowadził je do transportu śmierci.


Chcesz więcej dowodów i źródeł ??

Abraxus napisał/a:

Brawo. Musiałem prosić tylko 5 razy :D




"Żydowska policja, której okrucieństwo jest nie mniejsze od nazistów, dostarczała do punktu przenosin na ulicy Stawki więcej [osób - przyp. J.R.N.] niż było w normie, do której zobowiązała się Rada Żydowska (...). Naziści są zadowoleni, że eksterminacja Żydów jest realizowana z całą niezbędną efektywnością. Czyn ten jest dokonywany przez żydowskich siepaczy (Jewish slaughterers) (...). To żydowska policja jest najokrutniejszą wobec skazanych (...). Naziści są usatysfakcjonowani robotą żydowskiej policji, tej plagi żydowskiego organizmu (...). Wczoraj, trzeciego sierpnia, oni wyrżnęli ulice Zamenhofa i Pawią (...). SS-owscy mordercy stali na straży, podczas gdy żydowska policja pracowała na dziedzińcach. To była rzeź w odpowiednim stylu - oni nie mieli litości nawet dla dzieci i niemowląt [podkr. J.R.N.]. Wszystkich z nich, bez wyjątku, zabrano do wrót śmierci" (Por. "Scroll of Agony. The Warsaw Diary of Chaim A. Kaplan", New York 1973, s. 384, 386, 389, 399). Na s. 231 swej książki Kaplan cytuje jakże gorzki ówczesny dowcip żydowski. Miał on formę krótkiej modlitwy: "Pozwól nam wpaść w ręce agentów gojów, tylko nie pozwól nam wpaść w ręce żydowskiego agenta"
J.R. Nowak - "Niewiniątka" z Judenratów

Abraxus napisał/a:

Brawo. Musiałem prosić tylko 5 razy :D



ajwiększym postrachem Żydów ukrywających się przed Niemcami podczas II wojny światowej byli ludzie, którzy w zamian za pieniądze zajmowali się ich tropieniem i wydawaniem na pewną śmierć. W Berlinie najbardziej osławionym Greiferem ("łapaczem") wcale nie był fanatyczny nazista ani nawet Niemiec, lecz... Żydówka - Stella Kübler.
Stella Goldschlag - bo tak brzmiało jej panieńskie nazwisko - urodziła się w lipcu 1922 r. w rodzinnie zasymilowanych berlińskich Żydów. Miała to szczęście, że natura obdarowała ją wybitnie "aryjskim" wyglądem. Była wysoką, szczupłą blondynką o niebieskich oczach, co w żadnym razie nie wskazywało na jej semickie korzenie. Jednak i ją w nazistowskich Niemczech dotknęły szykany związane z coraz bardziej restrykcyjnym prawem antyżydowskim. Żydówka jak każda inna?
Początkowo historia Stelli nie różniła się niczym od losów tysięcy niemieckich Żydów zmuszonych do noszenia hańbiącej żółtej gwiazdy Dawida i niemal niewolniczej pracy dla dobra "tysiącletniej Rzeszy". Stella znalazła zatrudnienie w jednej z berlińskich fabryk zbrojeniowych, a w 1940 r. wzięła ślub z muzykiem Manfredem Küblerem.
Sytuacja uległa zmianie w wyniku tak zwanej Fabrikaktion (akcja "fabryka") z 27 lutego 1943 r., będącej ostateczną łapanką berlińskich Żydów. W jej wyniku - jak pisze w swej książce "Stolica Hitlera. Życie i śmierć w wojennym Berlinie" Roger Moorhouse - funkcjonariusze Gestapo i SS przeprowadzili naloty na wiele stołecznych zakładów przemysłowych i zatrzymali tamtejszych żydowskich robotników. Co prawda Stelli i jej rodzinie udało się chwilowo uniknąć schwytania, jednak musieli oni rozpocząć życie w ukryciu i ciągłym strachu. Zostali tak zwanymi "U-Bootami", określanymi również mianem "nurków" (Taucher). Z początku wszystko układało się dobrze. "Aryjski" wygląd Stelli oraz "papiery" załatwione u świetnego fałszerza Guenthera Rogoffa, pozwalały spoglądać z optymizmem w przyszłość. Wszelako były to tylko pozory, bowiem Stella znalazła się na celowniku jednego z "łapaczy". Zaowocowało to jej aresztowaniem 2 lipca 1943 r. Kilka tygodni później w łapy oprawców z Gestapo wpadli również jej rodzice (jej mąż już wiosną trafił do Auschwitz, skąd nigdy nie wrócił). Podczas przesłuchań poddano ją brutalnym torturom. Liczono przede wszystkim na to, że uda się z niej wyciągnąć informacje na temat miejsca pobytu Rogoffa. W tym wypadku gestapowcy jednak się przeliczyli; Stella po prostu nie wiedziała gdzie przebywa interesujący ich fałszerz. Jednocześnie dotkliwe bicie oraz dwie nieudane próby ucieczki w ostateczności ją złamały i zgodziła się na propozycję zostania "łapaczem". Nie bez znaczenia była również obietnica, że dzięki współpracy z Gestapo Stella uratuje życie rodzicom.
"Blond trutka"
Jak opowiada w swojej książce Roger Moorhouse: Stella szybko stała się wzorowym "łapaczem". Funkcjonariusze byli już wcześniej pod wrażeniem jej pomysłowości [...]. Kiedy już zaczęła dla nich pracować, absolutnie nie zawiodła - miała doskonałą pamięć do nazwisk, dat i adresów, a jej niewymuszona kokieteria stanowiła prawdziwą broń masowego rażenia.
Dzięki nieprzeciętnej "skuteczności" bardzo szybko zyskała sobie w środowisku berlińskich "nurków" miano "blond trutki", stając się ich prawdziwym postrachem. Doszło do tego, że jej zdjęcie krążyło wśród zbiegów jako forma ostrzeżenia. Kiedy tylko wchodziła do jakiejś restauracji czy kawiarni, każdy Żyd rzucał się do ucieczki. Podobno była w stanie w ciągu jednego weekendu schwytać nawet ponad 60 Żydów. Za każdego dostawała 200 marek. Dokładnej liczby jej ofiar zapewne już nigdy nie poznamy, ale szacuje się, że skazała na pewną śmierć od kilkuset do nawet kilku tysięcy osób! Mimo przejawianej gorliwości Stelli nie udało się uratować rodziców, którzy trafili do Auschwitz, gdzie zginęli. Kobieta i tak pozostała aktywnym "łapaczem" do końca wojny. W 1945 roku została aresztowana przez Sowietów i skazana na 10 lat ciężkich robót. Później wyszła jednak na wolność i tak naprawdę nigdy nie odpowiedziała za swoje zbrodnie. W 1994 roku popełniła samobójstwo w wieku siedemdziesięciu dwóch lat. Czyżby to ciężar popełnionych czynów prześladował ja do ostatnich dni życia? Jeśli tak to dlaczego zabiła się dopiero po 50 latach?
źródła: podstawowe: Roger Moorhouse, Stolica Hitlera. Życie i śmierć w wojennym Berlinie, Znak, 2011 (więcej informacji na stronie wydawcy).
Uzupełniające: Diana Tovar, Stella: The Story of Stella Goldschlag (streszczenie).

poligon6

2018-02-01, 11:58
@Up

Po co edukujesz tego głąba i tak nie zakoduje. Równie dobrze mogłbyś psu tłumaczyc teorie wzglednośći, no ale pies przynajmniej robi mądra mine jak słucha.

Puncherfaust

2018-02-01, 12:09
Normalnie aż mi się przypomniała dyskusja fantastico z sabajone :D

Filogyna

2018-02-01, 14:38
martinkane napisał/a:



Tylko w warszawskiej "13" było ponad 400 żydowskich etatowych konfidentów działających po aryjskiej stronie, wyłapujący tysiące Żydów i nas pomagających Żydom, Polaków. W Polsce było 38 gett i w każdym funkcjonowała taki etatowy, żydowski odział donosicieli i prowokatorów, to oddaje skalę żydowskie kolaboracji z nazistami a wspomniałem tylko o etatowych kolaborantach, więc uzupełnij swoją wiedzę filosemicki tępaku albo kłamliwy Żydzie, jak wolisz..



Kolejny idiota... Wy, kretyni, myślicie, że 'wydawanie' zależne jest od tego, czy ktoś jest żydem, Niemcem, czy Polakiem.


Skoro nie ma czegoś takiego, jak wspólna żydowska, niemiecka, czy polska pula genowa, jak w ogóle można wpaść na tak kretyński pomysł, by przypisywać 'zło' do paszportu? Czy wy zdajecie sobie sprawę z faktu, że tylko hiszpańscy żydzi z Europy byli Semitami? Polscy czy niemieccy żydzi więcej wspólnego mieli z Mongołami i Rosjanami.


I jak wytłumaczysz fakt, że wśród Polaków było najwięcej tych, którzy pomagali i przy tym najwięcej tych, którzy denuncjowali (i pierwszych, i drugich była w istocie garstka). Polacy mieli masową schizofrenię, czy może obywatelstwo kraju ma tyle wspólnego z cechami charakteru, ile ty z myślącym człowiekiem?

poligon6 napisał/a:

"Jezus maryja... Jakim cudem z najinteligentniejszego gatunku zwierząt zrodził się taki kretyn, jakim jesteś ty :krejzi: ?


Powiedz mi, na czym opierasz swoje analizy historyczne i polityczne? Czy nie pomyślałeś, że nie warto w ogóle mówić, skoro nie masz bezpośrednich danych do wydania sądu? Kretynie."

Podaje źródło, specjalnie z "neutralnego" portalu, co by nie było posadzeń o nierzetelność.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/przyjacielski-interes-najwieksza-tajemnica-izraelskiej-bomby-atomowej/12w3j0

Niemcy, fundując izraelski program nuklearny, płaciły za ludobójstwo II wojny światowej. Szimon Peres, współpracownik Ben-Guriona a potem premier i prezydent Izraela, miał to zapewne na myśli, gdy stwierdził: „Niemcy w pewnym sensie dokonały zadośćuczynienia Izraelowi, chroniąc go przed niebezpieczeństwami przyszłości”. W roku 2008 kanclerz Angela Merkel zapewniała w Knesecie, że bezpieczeństwo Izraela jest częścią niemieckiej racji stanu.

A wiec tepa dzido radze poszerzyć troche wiedze. Potwierzdasz tylko ze lewusy to kretyni, a jeżeli do tego baba to do kwadratu. Zero wiedzy historycznej! Łeb wypachny sianem!,

"Poligon się marnuje. Chłopak ma wielki talent i nieskończoną wyobraźnie.
Tworzy takie historie spiskowo-szpiegowskie, że Ian Fleming mógłby mu ssać pałę."

Żródło podałem nieuku, sa to ustalenia niemieckie nie polskich prawaków. Jak na razie to tylko ujadasz bez podawania żadnych konkretów.



Ty jesteś największym kretynem, jakiego zdarzyło mi się czytać. Czy ty masz pojęcie, imbecylu, co się działo w 68' w Niemczech? Czy ty nie rozumiesz, że w RFNie rozliczali swoich rodziców z nazistowskiej przeszłości o wiele skrupulatniej niż Polacy komuchów? Czy ty, przy całej swojej miałkości intelektualnej, wciąż nie rozumiesz, że powojenne pokolenie Niemców wychowane na filmach z wyzwolenia Auschwitz, próbowało za wszelką cenę 'spłacić winy'? Czy ty wreszcie nie rozumiesz, królu debili, że z podobnego powodu podczas stanu wojennego RFN udzielało wiz uchodźczych wszystkim Polakom, którzy się o nie starali (nie było nawet jednej odmowy, bezmózgu).


Btw, popieram stanowisko premiera, zgodnie z którym nadużyciem jest przekonanie, że naród polski jest współodpowiedzialny za holokaust. Nie, te imbecyle pokroju poligona są współodpowiedzialni za holokaust! Zdecydowana większość Polaków brzydziła się postępowaniem takich odrażających kreatur jak poligon i jego ziomowie. Polacy jako naród nigdy nie organizowali żadnego rodzaju pogromów.

(jeszcze bardziej odrażający jest komentarz tego imbecyla na temat wieszania i karania psów jak dzieci na filmiku. Zaproponował jeszcze, by żydowskie dzieci tak traktować... No k***a mać, mam nadzieję, że dojebie cię policja, Poligonie, i zamknie w najpiękniejszym domu bez klamek, byś nie wyrządzał swoim prymitywizmem uszczerbku na psychice zdrowych ludzi)

Wiewór

2018-02-01, 14:50
Filogyna napisał/a:

Ty jesteś największym kretynem, jakiego zdarzyło mi się czytać.

Filogyna napisał/a:

miałkości intelektualnej

Filogyna napisał/a:

królu debili


To... piękne.
Przednio się ubawiłem.
Brawo :D

Chociaż po tym kabotynie spłynie to jak woda z kaczki.

poligon6

2018-02-01, 14:53
"Ty jesteś największym kretynem, jakiego zdarzyło mi się czytać. Czy ty masz pojęcie, imbecylu, co się działo w 68' w Niemczech? Czy ty nie rozumiesz, że w RFNie rozliczali swoich rodziców z nazistowskiej przeszłości o wiele skrupulatniej niż Polacy komuchów?"

Kolejne wybroczyny tępej dzidy. tak rozliczano że wielu SS-manów zajmowało stanowiska na swiczniku, byli burmistrzami, rzednikami, lub wiedli spokojne życie za zrabowane po całej europie dzieła sztuki. Oczytałas się dziecino bzdetów i znów pierdy intelektualne puszczasz.

Heinz Reinefarth został w 1951 roku burmistrzem na wyspie Sylt. Claus Barbie pracował dla wywiadu przypadków jest multum.

Czy ty, przy całej swojej miałkości intelektualnej, wciąż nie rozumiesz, że powojenne pokolenie Niemców wychowane na filmach z wyzwolenia Auschwitz, próbowało za wszelką cenę 'spłacić winy'?

Oj spłacali, spłacali tylko skad tyle organizacji neonazistowskich w Niemczech. Po wojnie powstały zrzeszenia byłych nazistów. Później do głosu doszło nowe pokolenie. W ostatnim roku było 466 incydentów z neonazistami. Musisz się trochę douczyc tepa dzido.


"Czy ty wreszcie nie rozumiesz, królu debili, że z podobnego powodu podczas stanu wojennego RFN udzielało wiz uchodźczych wszystkim Polakom, którzy się o nie starali (nie było nawet jednej odmowy, bezmózgu)."

Brak związku z tematem, ale ch*j, dla tepej dzidy to nie problem.

"(jeszcze bardziej odrażający jest komentarz tego imbecyla na temat wieszania i karania psów jak dzieci na filmiku. Zaproponował jeszcze, by żydowskie dzieci tak traktować... No k***a mać, mam nadzieję, że dojebie cię policja, Poligonie, i zamknie w najpiękniejszym domu bez klamek, byś nie wyrządzał swoim prymitywizmem uszczerbku na psychice zdrowych ludzi)"

A gdzie tepa dzido pisałem o żydowskich dzeciach, coś ci się uroiło! Może tak sie podnieciałs że psiocha ci padła na mózg z tego zacietrzewienia . I nie rozumiem po co sie tu szwendasz jak to portal o czarnym humorze.

"Nie, te imbecyle pokroju poligona są współodpowiedzialni za holokaust! Zdecydowana większość Polaków brzydziła się postępowaniem takich odrażających kreatur jak poligon i jego ziomowie. Polacy jako naród nigdy nie organizowali żadnego rodzaju pogromów. "

Gdzie ty tepa dzido wyczytałaś coś o tym ze popierałem pogromy, holocaust. Znowu ci sie coś ulało w mózgu.


"To... piękne.
Przednio się ubawiłem.
Brawo :D "

Idiotom i lewakom nie wiele potrzeba do szczescia. Jak tam wypaczenia w komuniźmie towarzyszu abraxus.

Filogyna

2018-02-01, 15:10
poligon6 napisał/a:

"Ty jesteś największym kretynem, jakiego zdarzyło mi się czytać. Czy ty masz pojęcie, imbecylu, co się działo w 68' w Niemczech? Czy ty nie rozumiesz, że w RFNie rozliczali swoich rodziców z nazistowskiej przeszłości o wiele skrupulatniej niż Polacy komuchów?"

Kolejne wybroczyny tępej dzidy. tak rozliczano że wielu SS-manów zajmowało stanowiska na swiczniku, byli burmistrzami, rzednikami, lub wiedli spokojne życie za zrabowane po całej europie dzieła sztuki. Oczytałas się dziecino bzdetów i znów pierdy intelektualne puszczasz.

Heinz Reinefarth został w 1951 roku burmistrzem na wyspie Sylt. Claus Barbie pracował dla wywiadu przypadków jest multum.

Czy ty, przy całej swojej miałkości intelektualnej, wciąż nie rozumiesz, że powojenne pokolenie Niemców wychowane na filmach z wyzwolenia Auschwitz, próbowało za wszelką cenę 'spłacić winy'?

Oj spłacali, spłacali tylko skad tyle organizacji neonazistowskich w Niemczech. Po wojnie powstały zrzeszenia byłych nazistów. Później do głosu doszło nowe pokolenie. W ostatnim roku było 466 incydentów z neonazistami. Musisz się trochę douczyc tepa dzido.


"Czy ty wreszcie nie rozumiesz, królu debili, że z podobnego powodu podczas stanu wojennego RFN udzielało wiz uchodźczych wszystkim Polakom, którzy się o nie starali (nie było nawet jednej odmowy, bezmózgu)."

Brak związku z tematem, ale ch*j, dla tepej dzidy to nie problem.

"(jeszcze bardziej odrażający jest komentarz tego imbecyla na temat wieszania i karania psów jak dzieci na filmiku. Zaproponował jeszcze, by żydowskie dzieci tak traktować... No k***a mać, mam nadzieję, że dojebie cię policja, Poligonie, i zamknie w najpiękniejszym domu bez klamek, byś nie wyrządzał swoim prymitywizmem uszczerbku na psychice zdrowych ludzi)"

A gdzie tepa dzido pisałem o żydowskich dzeciach, coś ci się uroiło! Może tak sie podnieciałs że psiocha ci padła na mózg z tego zacietrzewienia . I nie rozumiem po co sie tu szwendasz jak to portal o czarnym humorze.




Kretyński pomiocie, jak nowe pokolenie Niemców miało rozliczyć nazizm w 51, skoro, matole, mieli oni wtedy po kilka lat? Nie proszę o wiele: nawet tak tępemu prymitywowi przypisuję umiejętność liczenia na palcach do stu.


No, rzeczywiście, czarny humor w pełnej krasie. W ch*j zabawne:

"Fajny sposób wieszania nigdy o tym nie myslałem wieszając psy, zawsze tradycyjnie za szyje(zawsze przy tym srały nawet jak były wychudzone jak bywalec Dachau), gdy mozna było pod łapy i jeszcze troche wpie**olic przy okazji, jak taki dobrał sie do kur, królików lub innego inwentarza. "


Jak można cię inaczej nazwać, jak nie tylko sadystą? Teraz będziesz k***a dumny, bo dostosowujesz się tematycznie do nazwy strony :krejzi: . j***ny dzieciak.

No i oczywiście poj***ły mi się trochę komentarze - cóż, moje oko tylko ześlizgnęło się z jednego komentarza na drugi, nie przykładając zbytnio wagi do "powagi treści".

Abraxus napisał/a:


To... piękne.
Przednio się ubawiłem.
Brawo :D

Chociaż po tym kabotynie spłynie to jak woda z kaczki.



:*


Ah, jeszcze jedno... Gdzie można przeczytać, że popierasz pogromy? Czy ty sobie żartujesz, idioto? Ty wszędzie węszysz żyda, ty żydem wręcz żyjesz... Nie chcesz mi chyba powiedzieć, durniu, że żydzi przy tym wszystkim są ci obojętni?

Holokaust zaczął się od getta ławkowego. Przecież naziści mogli zwyczajnie ich wszystkich wysłać w p*zdu poza granice swojego kraju...

poligon6

2018-02-01, 15:14
"Jak można cię inaczej nazwać, jak nie tylko sadystą? Teraz będziesz k***a dumny, bo dostosowujesz się tematycznie do nazwy strony :krejzi: . j***ny dzieciak. "

Czego tu szukasz, filmików z bawiącymi sie kotkami, ludzi którzy sie wzruszali nad filmikiem jak komus obcinają na zywca ręce, albo wyjadaja serce zywej jeszcze ofiarze? Zabawne płaczliwe p*zdy!

Filogyna

2018-02-01, 15:17
poligon6 napisał/a:

"Jak można cię inaczej nazwać, jak nie tylko sadystą? Teraz będziesz k***a dumny, bo dostosowujesz się tematycznie do nazwy strony :krejzi: . j***ny dzieciak. "

Czego tu szukasz, filmików z bawiącymi sie kotkami, ludzi którzy sie wzruszali nad filmikiem jak komus obcinają na zywca ręce, albo wyjadaja serce zywej jeszcze ofiarze? Zabawne płaczliwe p*zdy!



No debli. No brak mi słów.

poligon6

2018-02-01, 15:22
"No debli. No brak mi słów."

Nie posraj sie z tego przejecia.

Ba...........yk

2018-02-01, 17:37
Cytat:

Józef Hammer-Baczewski
Hammer już podczas I wojny światowej był agentem niemieckim[2]. W okresie II wojny światowej początkowo prowadził próby rozpracowania Komendy Głównej ZWZ, mocno interesował się osobą gen. Stefana Roweckiego Grota[1]. Najbardziej znany jest z późniejszej działalności. Hammer zorganizował z inspiracji Gestapo i Abwehry komórkę Nadwywiadu, która według jej legendy miała powstać jako ściśle zakonspirowana i powołana do kontroli nad polskim podziemiem. Hammer posługiwał się sfałszowanym pełnomocnictwem wystawionym rzekomo przez Władysława Sikorskiego[2] i stopniem pułkownika[1]. W 1942 roku Hammer skupił się na infiltracji komórek wywiadowczych AK odpowiedzialnych za kontakt z więźniami Pawiaka. Efektem jego działań było poznanie przez Niemców kanałów komunikacji oraz pracowników więzienia związanych z konspiracją. Jego działalność skutkowała serią aresztowań wśród tych osób wiosną 1942 roku[2].

Rozpracowany, skazany przez sąd podziemny na śmierć. Wykonanie wyroku powierzono zespołowi ppor. Leszka Kowalewskiego („Tomaszowi”, „Twardemu”)[3]. Wyrok wykonano 1 sierpnia 1942 roku na ul. Tamka[1][3]. Hammera postrzelono, zmarł po przewiezieniu do szpitala. Jego następcą w Nadwywiadzie został Edward Zajączkowski[2], którego stracono wyrokiem sądu podziemnego już 13 września[3]. AK przewerbowała większość nieświadomych pracy na rzecz okupanta polskich członków organizacji[2].



Tego psiego żydowskiego tchórzliwego gudłajstwa było od groma.
Tylko umysłowa parówa będzie temu zaprzeczać.

Źródło

krasnal_hałabała

2018-02-01, 20:30
Żyjemy w najgorszych czasach w jakich mogliśmy tylko się pojawić, nawet Średniowiecze przy tym co się teraz dzieje to bajka.