18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ambasada

KillerLaugh • 2018-01-31, 18:47
Wojewoda mazowiecki w obawie przed prowokacją, nie wydał pozwolenia na manifestacje środowisk narodowych i pod kuratelą policji nakazał szczelnie odizolować barierkami izraelską ambasadę. Wreszcie ktoś przejrzał na oczy i przywrócił pomysł żydowskiego getta. :hitler:

Wiewór

2018-02-01, 08:03
Piotru70 napisał/a:



Cicho bo jeszcze Abraxusa obudziszi będzie miał znowu ból dupy że Polacy dbają o swój interes.


Nie bój. Cały czas czuwam.
Polacy dbają o swój interes. A to dobre. W tym skorumpowanym kraju politycy dbają tylko o swój interes a nie żaden polski. Jak wierszy, że polski polityk robi coś dla Polski to znaczy, że masz uszkodzenia neurologiczne głowy.

Zauważyłem, że u was im okazalszy debil co wymyśla niestworzone historie o ogólnoświatowym spisku żydowskim tym się cieszy większym uznaniem.

Poligon się marnuje. Chłopak ma wielki talent i nieskończoną wyobraźnie.
Tworzy takie historie spiskowo-szpiegowskie, że Ian Fleming mógłby mu ssać pałę.

martinkane

2018-02-01, 08:52
Filogyna napisał/a:



Jezus maryja... Jakim cudem z najinteligentniejszego gatunku zwierząt zrodził się taki kretyn, jakim jesteś ty :krejzi: ?


Powiedz mi, na czym opierasz swoje analizy historyczne i polityczne? Czy nie pomyślałeś, że nie warto w ogóle mówić, skoro nie masz bezpośrednich danych do wydania sądu? Kretynie.



Tylko w warszawskiej "13" było ponad 400 żydowskich etatowych konfidentów działających po aryjskiej stronie, wyłapujący tysiące Żydów i nas pomagających Żydom, Polaków. W Polsce było 38 gett i w każdym funkcjonowała taki etatowy, żydowski odział donosicieli i prowokatorów, to oddaje skalę żydowskie kolaboracji z nazistami a wspomniałem tylko o etatowych kolaborantach, więc uzupełnij swoją wiedzę filosemicki tępaku albo kłamliwy Żydzie, jak wolisz..

Wiewór

2018-02-01, 08:53
@up możesz podać źródło tych statystyk?

martinkane

2018-02-01, 09:39
[quote="Abraxus"]@up możesz podać źródło tych statystyk?[/qTo że Żydzi mają krew na rękach wiadomo nie od dzisiaj. Tak, Żydzi mają krew na rękach.Mordowali lub torturowali. Są znani z imienia i nazwiska. Np. szlomo morel, helena wolińska-brus właściwie fajga mindla danielak, lola potok, marian frenkiel, pinek mąka, jakub berman, szlomo singer, anatol fejgin, józef światło, pierwotnie izaak fleischfarb, natan grinszpan-kikiel, mojżesz bobrowicki, julia brystiger, józef czaplicki właściwie izydor kurc, michał drzewiecki, właściwie maurycy aron holzer, paweł finder, właściwie pinkus finder, hilary minc, marek fink właściwie mark finkienberg, od lat 70 witold jóźwicki, stefan michnik, zygmunt okręt właściwie nachaniasz, józef różański, właśc. józef goldberg, maria gurowska lub górowska, właściwie maria sand, emil merz, kazimierz graff, antoni alster, właściwie nachum alster, juliusz hibner, marcin dancyg, roman romkowski, józef feldman, mieczysław mietkowski, konrad świetlik, józef czaplicki, henryk studencki, berek eisenstein, adam krawiecki, adam humer. józef goldberg odpowiedzialny za torturowanie naszego bohatera Stanisława Skalskiego.

poligon6

2018-02-01, 09:45
"Jezus maryja... Jakim cudem z najinteligentniejszego gatunku zwierząt zrodził się taki kretyn, jakim jesteś ty :krejzi: ?


Powiedz mi, na czym opierasz swoje analizy historyczne i polityczne? Czy nie pomyślałeś, że nie warto w ogóle mówić, skoro nie masz bezpośrednich danych do wydania sądu? Kretynie."

Podaje źródło, specjalnie z "neutralnego" portalu, co by nie było posadzeń o nierzetelność.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/przyjacielski-interes-najwieksza-tajemnica-izraelskiej-bomby-atomowej/12w3j0

Niemcy, fundując izraelski program nuklearny, płaciły za ludobójstwo II wojny światowej. Szimon Peres, współpracownik Ben-Guriona a potem premier i prezydent Izraela, miał to zapewne na myśli, gdy stwierdził: „Niemcy w pewnym sensie dokonały zadośćuczynienia Izraelowi, chroniąc go przed niebezpieczeństwami przyszłości”. W roku 2008 kanclerz Angela Merkel zapewniała w Knesecie, że bezpieczeństwo Izraela jest częścią niemieckiej racji stanu.

A wiec tepa dzido radze poszerzyć troche wiedze. Potwierzdasz tylko ze lewusy to kretyni, a jeżeli do tego baba to do kwadratu. Zero wiedzy historycznej! Łeb wypachny sianem!,

"Poligon się marnuje. Chłopak ma wielki talent i nieskończoną wyobraźnie.
Tworzy takie historie spiskowo-szpiegowskie, że Ian Fleming mógłby mu ssać pałę."

Żródło podałem nieuku, sa to ustalenia niemieckie nie polskich prawaków. Jak na razie to tylko ujadasz bez podawania żadnych konkretów.

głest

2018-02-01, 09:57
TT4 napisał/a:

Filogyna do gazu.



To chyba pod groźby karalne podchodzi... :wisielec:

Wiewór

2018-02-01, 10:04
martinkane napisał/a:

@up możesz podać źródło tych statystyk?[/qTo że Żydzi mają krew na rękach wiadomo nie od dzisiaj. Tak, Żydzi mają krew na rękach.Mordowali lub torturowali. Są znani z imienia i nazwiska. Np. szlomo morel, helena wolińska-brus właściwie fajga mindla danielak, lola potok, marian frenkiel, pinek mąka, jakub berman, szlomo singer, anatol fejgin, józef światło, pierwotnie izaak fleischfarb, natan grinszpan-kikiel, mojżesz bobrowicki, julia brystiger, józef czaplicki właściwie izydor kurc, michał drzewiecki, właściwie maurycy aron holzer, paweł finder, właściwie pinkus finder, hilary minc, marek fink właściwie mark finkienberg, od lat 70 witold jóźwicki, stefan michnik, zygmunt okręt właściwie nachaniasz, józef różański, właśc. józef goldberg, maria gurowska lub górowska, właściwie maria sand, emil merz, kazimierz graff, antoni alster, właściwie nachum alster, juliusz hibner, marcin dancyg, roman romkowski, józef feldman, mieczysław mietkowski, konrad świetlik, józef czaplicki, henryk studencki, berek eisenstein, adam krawiecki, adam humer. józef goldberg odpowiedzialny za torturowanie naszego bohatera Stanisława Skalskiego.


Prosiłem o źródło a nie kolejną ścianę tekstu, którego nie chce mi się czytać.

poligon6 napisał/a:

"Jezus maryja... Jakim cudem z najinteligentniejszego gatunku zwierząt zrodził się taki kretyn, jakim jesteś ty :krejzi: ?


Powiedz mi, na czym opierasz swoje analizy historyczne i polityczne? Czy nie pomyślałeś, że nie warto w ogóle mówić, skoro nie masz bezpośrednich danych do wydania sądu? Kretynie."

Podaje źródło, specjalnie z "neutralnego" portalu, co by nie było posadzeń o nierzetelność.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/przyjacielski-interes-najwieksza-tajemnica-izraelskiej-bomby-atomowej/12w3j0

Niemcy, fundując izraelski program nuklearny, płaciły za ludobójstwo II wojny światowej. Szimon Peres, współpracownik Ben-Guriona a potem premier i prezydent Izraela, miał to zapewne na myśli, gdy stwierdził: „Niemcy w pewnym sensie dokonały zadośćuczynienia Izraelowi, chroniąc go przed niebezpieczeństwami przyszłości”. W roku 2008 kanclerz Angela Merkel zapewniała w Knesecie, że bezpieczeństwo Izraela jest częścią niemieckiej racji stanu.

A wiec tepa dzido radze poszerzyć troche wiedze. Potwierzdasz tylko ze lewusy to kretyni, a jeżeli do tego baba to do kwadratu. Zero wiedzy historycznej! Łeb wypachny sianem!,

"Poligon się marnuje. Chłopak ma wielki talent i nieskończoną wyobraźnie.
Tworzy takie historie spiskowo-szpiegowskie, że Ian Fleming mógłby mu ssać pałę."

Żródło podałem nieuku, sa to ustalenia niemieckie nie polskich prawaków. Jak na razie to tylko ujadasz bez podawania żadnych konkretów.


Dodawaj jeszcze więcej pomówień i znieważeń bo wtedy jesteś bardziej przekonujący.

Co jest spiskowego w tym, że Niemcy dali kasę na izraelską bombę atomową? :shock:

O co tobie k***a chodzi?
Tobie tak się już jebie w głowie o tego antysemityzmu i ogólnoświatowego spisku żydowskiego, że już tracisz kontrolę o czym piszesz.
Temat o ambasadzie Izraela w Warszawie a ten mi k***a wkleja artykuł z onetu o tym, że niemcy dali hajs na bombę i to jest spisek jak ch*j.
Amerykanie dawali kasę na broń Afgańczykom, później dawali im Rosjanie.
Taka jest polityka. Nikt nikomu nie daje kasy za nic. Jak daje to ma w tym interes i nie jest to żaden spisek.
Zacznij brać leki bo się udławisz własnym jadem i cieknącą pianą.

poligon6

2018-02-01, 10:09
"Dodawaj jeszcze więcej pomówień i znieważeń bo wtedy jesteś bardziej przekonujący.

Ale o co tobie k***a chodzi? co jest spiskowego w tym, że Niemcy dali kasę na izraelską bombę atomową? :shock:

O co tobie k***a chodzi?"


"Niemcy w pewnym sensie dokonały zadośćuczynienia Izraelowi, chroniąc go przed niebezpieczeństwami przyszłości”.

Widać umiejetność czytania cie przerasta i nie jest to żaden spisek tylko polityka. Niemcy zapłaciły kase i wypiły się w ten sposób z odpowiedzialności. Niemeicka skarbonka się skończyła, potem była szwajcarska, teraz bedzie srodkowoeuropejska dzieki ustawie przyjetej przez amerykański kongres. I nie sa to żadne spiski tylko zwykłe fakty.


"Tobie tak się już jebie w głowie o tego antysemityzmu i ogólnoświatowego spisku żydowskiego, że już tracisz kontrolę o czym piszesz. "

Na razie to tobie sie jebie, widzisz spisek w historycznych faktach.

"Zacznij brać leki bo się udławisz własnym jadem i cieknącą pianą."

Ta terapia przyda sie raczej tobie nieuku i fanatyku.

Wiewór

2018-02-01, 10:11
poligon6 napisał/a:



Na razie to tobie sie jebie, widzisz spisek w historycznych faktach.


Przecież k***a piszę, że nie ma żadnego spisku. Czytaj k***a ze zrozumieniem!

poligon6

2018-02-01, 10:14
"Odróżniasz odpowiedzialność od zadośćuczynienia?
Potrafisz czytać ze zrozumieniem czy nienawiść tak cię oślepiła, że czytasz to co chcesz przeczytać?"

Odpowiedzialność została zrzucona z Niemców na nazistów. Dlatego wszedzie się pisze Nazi death Camps, pomijajac przymiotnik niemieckie.

"Przecież k***a piszę, że nie ma żadnego spisku. Czytaj k***a ze zrozumieniem!"

Gdzie pisałem o jakims spisku, to ty wyskakujesz ze spiskiem. Żydzi za kase i pomoc pomogli Niemcom sie wybielić.

dozek

2018-02-01, 10:35


Ale się to fajnie czyta. Piszcie piszcie :gmoch:

martinkane

2018-02-01, 10:52
Abraxus napisał/a:


Prosiłem o źródło a nie kolejną ścianę tekstu, którego nie chce mi się czytać.


Dodawaj jeszcze więcej pomówień i znieważeń bo wtedy jesteś bardziej przekonujący.

Co jest spiskowego w tym, że Niemcy dali kasę na izraelską bombę atomową? :shock:

O co tobie k***a chodzi?
Tobie tak się już jebie w głowie o tego antysemityzmu i ogólnoświatowego spisku żydowskiego, że już tracisz kontrolę o czym piszesz.
Temat o ambasadzie Izraela w Warszawie a ten mi k***a wkleja artykuł z onetu o tym, że niemcy dali hajs na bombę i to jest spisek jak ch*j.
Amerykanie dawali kasę na broń Afgańczykom, później dawali im Rosjanie.
Taka jest polityka. Nikt nikomu nie daje kasy za nic. Jak daje to ma w tym interes i nie jest to żaden spisek.
Zacznij brać leki bo się udławisz własnym jadem i cieknącą pianą.




O Auschwitz i innych obozach koncentracyjnych i obozach zagłady ( wszystkie były oczywiście niemieckie lub rosyjskie ) napisano tysiące książek. W niektórych możesz znaleźć bardzo dziwne rzeczy .
Tak się złożyło , że przeczytałem kilkadziesiąt wspomnień czy opracowań naukowych . Dlatego wiem co piszę mośku.
Kończę bo to jak rozmowa ze słupem. Typowy przykład działania indoktrynacji i braku wiedzy.

Wiewór

2018-02-01, 11:02
Czyli nie doczekam się źródeł. Szkoda. Tylko wiesz, że to cię stawia w niekorzystnym świetle i twoje wypociny są mało wiarygodne?

martinkane

2018-02-01, 11:20
Abraxus napisał/a:

Czyli nie doczekam się źródeł. Szkoda. Tylko wiesz, że to cię stawia w niekorzystnym świetle i twoje wypociny są mało wiarygodne?



Choćbym ci wskazał 100 dowodów i źródeł to i tak pejsaty mośku napiszesz że to kłamstwo.Podałem ci nazwiska żydowskich zbrodniarzy to napisałeś ze nie chce ci się czytać. Coś słabo cię ta "hasbara" wyszkoliła.Jak byś dobrze znał historię, to byś wiedział że Żydzi wyhodowali sobie Hitlera i Żydzi witali jako zbawcę Stalina, a Polacy walczyli z nimi. Jesteś nieuk, do szkoły poczytać zdobyć wiedzę. A Przedsiębiorstwo Holocaust jest najbardziej dochodową firmą na świecie i tej prawdy nie zagłuszysz czosnku.

Wiewór

2018-02-01, 11:23
Ale ja nie proszę o 100! Proszę tylko o kilka!
pie**olę twoje nazwiska.
Daj mi źródła i cytaty.