18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

flejtuch

2016-04-27, 22:26
do BMW mózg jest wyposażeniem opcjonalnym, niestety drogim więc większość nabywców rezygnuje z tego wyposażenia

CichaWoda

2016-04-27, 22:44
ciekawe czy wieśniaki w BMW coś wyniosą z tego przekazu

gathor

2016-04-27, 22:51
mialem jedno... nie chce wiecej!!!

Autor

2016-04-27, 23:10
To już jest nudne i mało śmieszne. Mierny przekaz jakiegoś zakompleksionego padalca, który nic nowego nie wnosi. Każdy rozumny człowiek wie i zdaje sobie sprawę, iż troglodyta nie kupi sobie nowej siódemki, szóstki, a nawet piątki. Pojawi się czasem jakiś frog... Ale na litość boską, przygłupów nie brakuje w VW, Audi, Mercach, Seatach, a zwłaszcza w we wspomnianych "buuniach", ale to jeżdżące trupy w takim samym stanie technicznym jak stan i poziom umysłu ich właścicieli. Trafiają się również pseudo gangusy, którzy używają czarnych bawarek jako atrybutu bezwzględnego pierwszeństwa na drodze tak głęboko wpojonego w mentalność Polaków, ale wrzucanie ludzi do jednego wora jest takim samym ograniczeniem umysłowym jak w/w bohaterowie, często dramatyczni w dosłownym słowa tego znaczeniu.

khejit

2016-04-28, 00:37
To takie zj***ne poematy się teraz serwuje ludziom w reklamach? Dobrze że nie mam telewizora.

Cynski

2016-04-28, 00:48
Pozdrowienia z podkarpacia - miejsce gdzie wszystkie opowieści o BMW stały się rzeczywistością.

janlew

2016-04-28, 06:34
Mózg nie jest opcjonalnym wyposażeniem w Bolidzie Młodzierzy Wiejskiej. On jest wyposażeniem niedostępnym.

Dzemorek

2016-04-28, 10:15
Autor,
Autor napisał/a:

ale wrzucanie ludzi do jednego wora jest takim samym ograniczeniem umysłowym jak w/w bohaterowie

Czyli tym stwierdzeniem można powiedzieć, że imigranci, romowie, cyganie, meleanosy to nie są w cale tacy źli ludzie jak się wydaję społeczności sadola, ba nie tylko społeczności sadola ale większości Polaków? Nie bez powodu biorą się stereotypy, to ludzie je tworzą a nie rydwany w których się poruszają.

PS: Golf ma zawsze pierwszeństwo, zawsze.

Samudaripen

2016-04-28, 10:23
@up ilu "imigrantów" poznałeś osobiście? Zero, czy... zero? :amused: Na miejscu uchodźców też byś emigrował do Europy, winą obarczaj rządzących, a nie korzystających, bo im o to właśnie chodzi, żebyś miał nowego wyimaginowanego wroga w postaci imigrantów ;-)

assburger

2016-04-28, 10:53
Jeżdżę bmw i ten stereotyp jest bardzo pomocny. Zawalidrogi same zjeżdżają z lewego pasa na ekspresówkach i autostradach, widząc groźne e36 w lusterku, nie muszę nawet używać drogowych do migania. Niestety ciężko mi zrezygnować z używania kierunkowskazów, ale pracuję nad tym.

Corey_09

2016-04-28, 11:32
Nie stać mnie na BMW, więc kupiłem Mercedesa :amused:

prawda2

2016-04-28, 12:16
Autor napisał/a:

To już jest nudne i mało śmieszne. Mierny przekaz jakiegoś zakompleksionego padalca, który nic nowego nie wnosi. Każdy rozumny człowiek wie i zdaje sobie sprawę, iż troglodyta nie kupi sobie nowej siódemki, szóstki, a nawet piątki. Pojawi się czasem jakiś frog... Ale na litość boską, przygłupów nie brakuje w VW, Audi, Mercach, Seatach, a zwłaszcza w we wspomnianych "buuniach", ale to jeżdżące trupy w takim samym stanie technicznym jak stan i poziom umysłu ich właścicieli. Trafiają się również pseudo gangusy, którzy używają czarnych bawarek jako atrybutu bezwzględnego pierwszeństwa na drodze tak głęboko wpojonego w mentalność Polaków, ale wrzucanie ludzi do jednego wora jest takim samym ograniczeniem umysłowym jak w/w bohaterowie, często dramatyczni w dosłownym słowa tego znaczeniu.



niby chciales byc obiektywny a i tak musiales pojechac po bmw, wpasowales sie w profil "zakompleksionego padalca"

Dzemorek

2016-04-28, 12:22
Samudaripen,
Robiłem w UK i poznałem paru to mi wystarczyło. A to co widziałem jak większość żyje, widziałem jaki mają stosunek do innych grup etnicznych szczególnie gdy są w grupie, widziałem co wpajają młodzieży do głowy to mi wystarczyło.
Pozdrawiam

Syn_Milionera

2016-04-28, 12:30
Sam mam BMW M6 i cisnę beke z ludzi którym ściska zady z zazdrości i tworzą takie filmiki.

hehe