18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

REALLYMADBRO

2016-04-28, 13:37
Syn_Milionera napisał/a:

Sam mam BMW M6 i cisnę beke z ludzi którym ściska zady z zazdrości i tworzą takie filmiki.

hehe



Chyba k***a naklejkę na typną klapę masz od M3 z allegro... i to jeszcze chińską.
Wracając do tematu... Bmw to samochody dobrze wykonane, ze sportowym zacięciem, świetnie wytłumione, wytrzymałe, pięknie wyglądające więc nic dziwnego, że młodzi ludzie je kupują.... A to, że sporo młodych ludzi to debile to juz inna kwestia.
Sam mam 330d bo nie ma LEPSZEJ marki na naszym rynku.

Mintaj91

2016-04-28, 13:45
Zabawne, że jak coś dla kogoś ważnego, lub jego samego skrytykujesz, to zaraz od zazdrośników Cię wyzywają hahah. To taki znak, że powiedziałeś im prawdę w oczy i już innego argumentu złapać się nie mogą. Ostatnia deska ratunku.

Autor

2016-04-28, 14:33
Dzemorek napisał/a:

Autor, Czyli tym stwierdzeniem można powiedzieć, że imigranci, romowie, cyganie, meleanosy to nie są w cale tacy źli ludzie jak się wydaję społeczności sadola, ba nie tylko społeczności sadola ale większości Polaków? Nie bez powodu biorą się stereotypy, to ludzie je tworzą a nie rydwany w których się poruszają.

PS: Golf ma zawsze pierwszeństwo, zawsze.


Wiesz kim są np Kurdowie lub Pasztunowie? Nie bądź ignorantem, sięgaj po wiedzę i nie wmawiaj społeczeństwu, że kierowana jest stereotypami. Mądrzy i inteligentni ludzie nie dadzą się wmanewrować w taki prosty schemat.
Tak dla informacji oraz ludzi ciekawych; wpiszcie sobie operacja "Red Wings"

prawda2 napisał/a:



niby chciales byc obiektywny a i tak musiales pojechac po bmw, wpasowales sie w profil "zakompleksionego padalca"


A co jeździsz jak idiota zdezelowanym trupem, że tak wnioskujesz?

djted

2016-04-28, 18:13
"Sam mam 330d bo nie ma LEPSZEJ marki na naszym rynku." Volvo jest lepsze. CX90 rozpie**ala każde Twoje BMW. Ale to wozik za pół miliona

MarcinWrc

2016-04-28, 19:03
Ból dupy obrońców marki BMW ciągle się objawia. A prawda jest taka, że w ciągu ostatniego czasu tak z 7 na 10 (zwracam na to uwagę) odjebań czegoś dziwnego na drodze to właśnie BMW. Czy to wyprzedzanie na pałę sznura samochodów skacząc tak co 1-2 auta, brak kierunkowskazów, jazda na czerwonym itp. I nie mówię tu tylko o zdezelowanych starych E36 316i tylko w szczególności nowe modele serii 3, 5, 7, X3, X5 itd.
Ile to człowiek razy mógłby płynnie wyjechać z podporządkowanej czy wjechać na rondo gdyby taki beemowiec użył kierunkowskazu wcześniej niż zaczynając skręcać czy w ogóle raczył do tej wajchy sięgnąć.

Titelitury

2016-04-28, 20:33
Nie czytałem komentarzy wyżej bo mam ciekawsze rzeczy do roboty ale coś mi się zdaje że jeśli się to jeszcze nie zdarzyło to zaraz pojawią się zwolennicy BMW i Mercedesa i zrobią gównoburzę o to czyje auto, czyja firma jest lepsza.

qwerq221

2016-04-28, 20:53
mam w to wyj***ne niech sobie sebixy popie**alają starymi betami... zdarzają się naprawdę zryte czaszki za sterami tych aut, ale kogo to wina? To wina samochodów czy pojebów nimi jeżdżących.

Samudaripen

2016-04-28, 23:59
Dzemorek napisał/a:

Samudaripen,
Robiłem w UK i poznałem paru to mi wystarczyło. A to co widziałem jak większość żyje, widziałem jaki mają stosunek do innych grup etnicznych szczególnie gdy są w grupie, widziałem co wpajają młodzieży do głowy to mi wystarczyło.
Pozdrawiam


Ale to zupełnie jak polscy dresiarze i pewnie takich ludków poznałeś- śniade odpowiedniki homo prawilnusa. Swoją drogą z tego co się orientuje, to na Wyspach nie kto inny, a Polacy są number#1 w kategorii: przestępczość wśród imigrantów, więc nie rozumiem po co rozsiewać stereotypy na temat innych nacji, skoro samemu nie jest się lepszym. To trochę tak jakby cyganie zaczęli się śmiać z Polaków, że wpie**alają psy i handlują tanimi podróbami perfum ;-)

mateo2012

2016-04-29, 03:26
Pamiętam jak ostatnio podjechał do mnie passat vw w TDI 1.9...
Gościu zablokował mi wyjazd z parkingu i się pytał czy chce wpie**ol, bo jego kolega sie pyta.. xD
Patrze w srodku dwie laski siedzą ( plastik fantastic wieś )..... xDDD SERIO

Ludzie dajcie sobie siana.. Sam mam BMW ale tak sie nie zachowuje.. Widze w innych markach :P jak sie zachowuja ludzie to po prostu mentalosc.. Wasze klotnie tylko swiadczą o tym, ze niczym sie od takich k*** nie roznice D