18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alkohol szkodzi zdrowiu.

~_Yarko_ • 2019-07-08, 19:17

Jednym mniej, innym bardziej.

kuba6969masochista

2019-07-09, 00:59
polakwrocek napisał/a:

Faceta raczej zabiło na miejscu. Babeczka jeszcze do odratowania może.
Operator nie poruszył się przód/tył ale miał skręcone koło. (w głąb magazynu) a regulamin BHP jasno mówi iż podnosimy i opuszczamy ciężar na prostym ustawieniu w takich podnośnikach.. Widać także iż regały magazynowe są umieszczone za blisko siebie, operator NIE mógł zmieścić się w poprawnej pozycji.
Sam pracując w Casto wiem że TEN rodzaj podnośnika chłopaki używali wyłącznie do 2 półki na magazynie.
Do towarów wyżej brali cięższą wersję (taki co chyba z 1 tonę więcej ważył)
Koniec końców cała wina zostanie zrzucona na operatora. Bo jeśli nie mógł wykonać zadania poprawnie , nie powinien zabierać się za nie w ogóle.



Sadistic jest o tyle super, że nie tylko rozśmieszy ale i nauczy.... dziękuje ci sensei

HiSpect

2019-07-09, 06:18
No i po premii :kupa:

Tony28

2019-07-10, 15:05
polakwrocek napisał/a:

Faceta raczej zabiło na miejscu. Babeczka jeszcze do odratowania może.
Operator nie poruszył się przód/tył ale miał skręcone koło. (w głąb magazynu) a regulamin BHP jasno mówi iż podnosimy i opuszczamy ciężar na prostym ustawieniu w takich podnośnikach.. Widać także iż regały magazynowe są umieszczone za blisko siebie, operator NIE mógł zmieścić się w poprawnej pozycji.
Sam pracując w Casto wiem że TEN rodzaj podnośnika chłopaki używali wyłącznie do 2 półki na magazynie.
Do towarów wyżej brali cięższą wersję (taki co chyba z 1 tonę więcej ważył)
Koniec końców cała wina zostanie zrzucona na operatora. Bo jeśli nie mógł wykonać zadania poprawnie , nie powinien zabierać się za nie w ogóle.



U mnie w firmie było tak że jak sie podnosi maszt to nikt inny nie ma prawa być w odległości 10 albo 12 metrów od ciebie a jeżeli by cos sie stało to jest automatycznie z jego wina.Z racji tego że pracowałem na magazynie z ukraincami to taki debil potrafił za mną preparatorem śmignąć a ja w tym czasie z 5 pietra regału sciągałem palate z 600kg wagi

:shock: