18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alex Jones - Genetyczne hybrydy

Nołlajf • 2013-11-01, 17:47
Tak wiem, gimby się będą pluć żem spiskowiec, że to wszystko ściema itp. Alex Jones fajny ziomek, dobrze gada, porusza nawet kwestie broni chemicznej działającej tylko na wybrane rasy ludzkie(to o czym mówił niedawno pan Mariusz).




Nie widziałem tu więc nie było i ch*j.

wafel28

2013-11-05, 03:04
Monsanto to jedna z tych firm.

Za 100lat nie będzie śladu po jakimkolwiek poście na tym forum. Opowieści będą tylko baśniami jak to było kiedyś i jeszcze pod groźbą kary.

Nasze dzieci będą zdemoralizowanymi gimbazami, nienawidzącymi innych ras. Będą się pruć w wieku 11-12lat. A to dzięki tv i sieci.
Nie wspominając już o tym, że celowo wywoływana jest nienawiść rasowa na wielu portalach, po to, aby prędzej doszło do konfliktu, zamieszek. Ten portal też umacnia nienawiść rasową.

Następnie h*jowe jedzenia, brak witamin, brak leków lub leki, które nie działają. Bieda, ciągłe konflikty, strach. Wtedy powiemy dość k***a tego, chcemy czegoś innego i pojawi się Józek, taki Wałęsa dla całego świata. Obieca, że wszystko zmieni, ale trzeba będzie się poświęcić. Rfid itd itp.
Na końcu zostanie elita i parę milionów roboli.
Ludzie sami będą dążyć do zmian i sami pozwolą bez jakiegokolwiek buntu na wprowadzenie wielu ograniczeń, zakazów.