18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ale zwierzęta to ty szanuj!

krzyks_10.0 • 2018-06-08, 10:54
Co to za jeżdżenie po zebrze? ;-)



Tak, był znak, że jest też przejazd dla rowerów, ale wina rowerzystki jak dla mnie oczywista, ale podyskutujcie ;-)

brolly_templar

2018-06-09, 16:24
Jedyna wina rowerzystki polega na tym, że słabo ją widać na nagraniu. Na pewno zrobiła z jeden trik więcej.

Shill666

2018-06-09, 23:00
Czy to ważne czyja wina? Ważne, że dobrze się skończyło... :mrgreen:

nano50

2018-06-10, 15:38
ellsworth napisał/a:


Taka głupia, że aż żadnych kontrargumentów nie potrafiłeś znależć. Brawo!



Chcesz, żeby było bezpieczniej? 1000 zł mandatu za brak odblasku w terenie niezabudowanym,
za chodzenie po złej stronie drogi. Tak samo z przejściem na czerwonym. Przechodzisz? 2000 kary.
I to egzekwować. Nie patrzeć tylko na kierowców. Jeździsz 8-12 godzin dziennie, głównie po mieście,
zebra średnio co 200 metrów, a Ty jeszcze uważaj, bo co chwila włazi jakaś nastolatka z mordą w telefonie i bez patrzenia
przez niesygnalizowane przejście na 2 pasmowej drodze.

Nert

2018-06-11, 01:13
Ja problem z brakiem przepuszczania pieszych szybko bym rozwiązał. Co 200m światła, byście sobie postali, to byście się nauczyli. Sam zawsze przepuszczam ludzi na pasach, bo wiem jak wk***ia stanie i czekanie aż ktoś łaskawie się zatrzyma żeby można było przejść. Mentalna dzicz, po przeczytaniu komentarzy to faktycznie powinniśmy sobie darować jakiekolwiek kontakty z zachodem i wiązać się z Rosją bo poziom mentalności ten sam.