18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ale mu się upiekło...

darex99 • 2019-08-21, 10:17
mandatu dziś nie będzie :mrgreen:



utrOne

2019-08-21, 21:13
fazi568 napisał/a:

I co za każdym razem żona się na to nabiera ?


Chyba ręka...

ge...........77

2019-08-21, 21:16
Smokw napisał/a:

Ciekawy z Ciebie przykład człowieka co żyje na schematach. Strasznie życie Cię skrzywdziło. Współczuję Tobie i Twoim bliskim.



Odwrotnie. Widocznie Ty trafiłeś na tego jednego dobrego. Prawda jest taka jak mówi kolega wcześniej.. u nas policja jest tylko po to żeby dopie**olić Ci przy najbliższej możliwej okazji.

TWradek

2019-08-21, 22:42
Ogólnie dobry kanał na yt Jedź bezpiecznie HD TVP

eliveruss

2019-08-21, 23:14
Tak psioczycie na tę policję, a gościu prawie po palcach przejechał pieszym, wyprzedzając samochody przed przejściem i omijając samochód przepuszczający pieszych na przejściu dla pieszych. Popełnił jedno z najgorszych wykroczeń, a do tego wnioskując po jego gadce, zapewne nawet nie dotarło do jego łba, co zrobił i że o mały włos nie potrącił pieszych. Bardzo dobrze, że zatrzymali mu prawko. Mam nadzieję, że sąd dosra mu co najmniej tysiąc złotych grzywny. To mu na pewno utrwali, jak powinien zachowywać się, zbliżając się do przejścia dla pieszych.

mieszał

2019-08-22, 01:44
Szkoda hama .

Swirek86

2019-08-22, 14:37


garota napisał/a:

Haha ale go podpuścił. Tak zwane na ostro po delikatności. Czyli pierwszy raz wkładasz powoli i delikatnie na tyle ile pozwoli, myśląc sobie że z ciebie gentleman, a drugi raz wbijasz go po jajca na ostro aż jej gały wyjdą. Taka moja analogia.




fazi568 napisał/a:

I co za każdym razem żona się na to nabiera ?



Popłakałem się ze śmiechu :D Dzięki :D