18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ale jebnie

SirMajkel • 2020-05-14, 20:18
wielka jebutna szyba leci trącona celowo człowiekiem


Pawehan

2020-05-15, 21:04
Juzwa napisał/a:

Zapewne znasz się bardziej. Kiedy ostatnio pytałeś o cenę szkła? JEDNA taka tafla 12mm kosztuje ponad 1300zł w hurcie. Tanio no nie? Krezus się znalazł.



To co ty podajesz to cena szkła hartowanego, około 250 zł za metr. To jest tafla tzw szkła 1/2 Jumbo czyli połowa arkusza sześciometrowego, Wymiar to 3210×2550 w cenie
około 90 zł za metr brutto czyli taki arkusz kosztuje z 700 zł. Napewno nie jest hartowany tylko surowy, bo hart to ostatni etap produkcji szkła. Potem już nic z tym nie zrobisz.

SirMajkel

2020-05-16, 12:42
bluzuk napisał/a:

SirMajkel, nie, żebym się czepiał, ale pisząc
"wielka jebutna szyba leci trącona celowo człowiekiem",
wnioskuję, że:
1. Jesteś analfabetą
lub
2. Próbujesz nieudolnie naśladować pewnego jegomościa - swoistą "legendę" tego portalu...
Bez obrazy, ale jedna i druga opcja jest ch*jowa.
Pozdrawiam.



pierwszy wrzut został usunięty za brak opisu (był, ale krótki), więc napisałem coś z dupy byle by było długie.

andyq

2020-05-16, 13:16
Pawehan napisał/a:

Napewno nie jest hartowany tylko surowy, bo hart to ostatni etap produkcji szkła. Potem już nic z tym nie zrobisz.



A skąd ta gimbaza ma wiedzieć że szkło się hartuje po procesie obróbki.

Pawehan

2020-05-16, 13:41
andyq napisał/a:

A skąd ta gimbaza ma wiedzieć że szkło się hartuje po procesie obróbki.




Taka szkoła razem ze Sadolem. Na koronawirusa,
e- learning. Sadol bawi, sadol uczy, sadol radzi, sadol nigdy cię nie zdradzi. Joł

Juzwa

2020-05-16, 15:53
Pawehan napisał/a:

To co ty podajesz to cena szkła hartowanego, około 250 zł za metr. To jest tafla tzw szkła 1/2 Jumbo czyli połowa arkusza sześciometrowego, Wymiar to 3210×2550 w cenie
około 90 zł za metr brutto czyli taki arkusz kosztuje z 700 zł. Napewno nie jest hartowany tylko surowy, bo hart to ostatni etap produkcji szkła. Potem już nic z tym nie zrobisz.



Podałem cenę tafli 3mx6m mój błąd.

andyq napisał/a:

A skąd ta gimbaza ma wiedzieć że szkło się hartuje po procesie obróbki.



Od gimbusów zwyzywaj kolegów z podwórka chłopczyku, o ile masz dobry charakter w nogach. Bo jak cię dopadną, to znowu będziesz chlipał w kąciku z kciukiem w gębie.

camelight74

2020-05-16, 17:54
shoe5maker napisał/a:

Poduszeczka powietrzna i równy stół, ale co to tu robi.



Jak widać, podoba się ;)

andyq

2020-05-16, 19:54
Juzwa napisał/a:

Podałem cenę tafli 3mx6m mój błąd.
Od gimbusów zwyzywaj kolegów z podwórka chłopczyku, o ile masz dobry charakter w nogach. Bo jak cię dopadną, to znowu będziesz chlipał w kąciku z kciukiem w gębie.



k***a 43 lata i jeszcze do gimnazjum chodzisz że się o gimbaze przypie**alasz?
No ale nie martw się teraz macie e-szkołę to będzie łatwiej. Przy odrobinie szczęścia przed emeryturą zawodówkę skończysz.