18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ale ja nie chcę jeszcze do domu

~Sunday • 2020-02-20, 11:40

Wnusio na smyczy.

johnnyy

2020-02-20, 17:34
Juzwa napisał/a:

Masz rację z tymi szelkami, ale trzeba zachować umiar. Dlaczego niektóre dzieci są jak dziki w burakach, a inne normalne? To jest kwestia wychowania dziecka. Jak ktoś nie potrafi sobie z tym poradzić, nie powinien mieć dzieci. Przed zapłodnieniem powinny być obowiązkowe testy. Nie zdaliście, nasieniowody i jajowody na śmietnik.



Skoro tak uważasz to znaczy że nie masz dzieci, mam dwóch synów wychowywani tak samo różnica między nimi 3 lata a starszy to adhdowiec wszędzie go pełno, kombinator, udaje że nie słyszy co się do niego mówi, ma pełno niemądrych pomysłów za to drugi młodzszy to spokojny cichy dzieciak, słucha co się do niego mówi, pyta sam co można czego nie można, po prostu różnica 180 stopni tak więc nie wszystko to wina wychowania

Hrabia Drapula

2020-02-20, 17:51
a w domu jeszcze wpie**ol za dziury na kolanach :D

maly-boy

2020-02-20, 18:57
W kogel mogel smycz dla Piotrusia była już mondna ponad 30 lat temu.

paczekmaster

2020-02-20, 19:12
JPRD! jakie ja miałem normalne i szczęśliwe dzieciństwo.

Moris

2020-02-20, 19:18
Rosja wypisz wymaluj. Ewentualnie podlasie.

Belweder

2020-02-20, 20:29
Juzwa napisał/a:

Masz rację z tymi szelkami, ale trzeba zachować umiar. Dlaczego niektóre dzieci są jak dziki w burakach, a inne normalne? To jest kwestia wychowania dziecka. Jak ktoś nie potrafi sobie z tym poradzić, nie powinien mieć dzieci. Przed zapłodnieniem powinny być obowiązkowe testy. Nie zdaliście, nasieniowody i jajowody na śmietnik.



No właśnie to nie zawsze kwestia wychowania dziecka. Po prostu niektóre są pie**olnięte i jedne wyrosną z tego a inne nie. Do tego dochodzą jakieś aspergery, autyzmy itp. Pamiętam typa w szkole, który miał zespół aspergera, ch*ja by Twoje wychowanie mu dało. Miał rodzeństwo starsze o rok, które było wychowywane identycznie i były to zupełnie inne dzieci. No ale patrząc na Twój wiek i awatar to dopiero co liceum pewnie skończyłeś także myśl, że to zawsze wina wychowania i rodziców, że dzieci pie**olnięte.

Mors_Nigra

2020-02-20, 20:33
Tak czytam te komentarze i zaczynam uważać, że niech w sumie przychodzi to lewactwo zaorać już tą "cywilizację" bo i tak gówno warta już jest, przebrzmiała i skisła, nic się nie dzieje, babcia dobrze robi olewając wysrywy gówniaka, żeby widział, że nie tędy droga, a banda p*zd puacze łolagoba. j***ć was, każdego po kolei, niech was arabusy wyjebią w głupie mordy boście gówno warci, tyle co szmata na brudnego ch*ja. Tfu!

PieronJasnySzlag

2020-02-20, 22:07
Mój brzuch moja sprawa.
Moja smycz, moja sprawa.

Juzwa

2020-02-21, 08:12
Mors_Nigra napisał/a:

Tak czytam te komentarze i zaczynam uważać, że niech w sumie przychodzi to lewactwo zaorać już tą "cywilizację" bo i tak gówno warta już jest, przebrzmiała i skisła, nic się nie dzieje, babcia dobrze robi olewając wysrywy gówniaka, żeby widział, że nie tędy droga, a banda p*zd puacze łolagoba. j***ć was, każdego po kolei, niech was arabusy wyjebią w głupie mordy boście gówno warci, tyle co szmata na brudnego ch*ja. Tfu!



Masz piwo i udław się k***a!

serenity

2020-02-21, 11:53
Juzwa napisał/a:

Masz rację z tymi szelkami, ale trzeba zachować umiar. Dlaczego niektóre dzieci są jak dziki w burakach, a inne normalne? To jest kwestia wychowania dziecka. Jak ktoś nie potrafi sobie z tym poradzić, nie powinien mieć dzieci. Przed zapłodnieniem powinny być obowiązkowe testy. Nie zdaliście, nasieniowody i jajowody na śmietnik.



A, nie chce mi się, ale masz rację. Jeszcze tylko badanie IQ przed zapłodnieniem i, świat będzie piękny!

doktores

2020-02-21, 13:42
Juzwa- specjalistka od genetyki i ADHD

KANIBAL22

2020-02-22, 21:20
Oponka napisał/a:

a teraz wyobraźcie sobie, że ten gówniak nie jest na smyczy i chcąc zrobić bezradnej babci na złość ucieka i wpie**ala się pod koła autobusu. główka pęka jak arbuz, kierowca autobusu ma traumę, pasażerowie też, a winą za wszystko obarczają boguduchawinną babcinkę, która nie potrafiła poradzić sobie z rozwydrzonym przez matkę Karynę wnusiem. babusinka zostaje napiętnowana przez "kochaną córunię" i traktowana, jak gówno, po czym umiera z głodu w nieuzasadnionym poczuciu winy babrając się we własnych fekaliach.
szelki dla bachorów to genialne rozwiązanie i powinno być obowiązkowe, dla wszystkich, którzy nie rozumieją, że sklep/drogeria/przychodnia lekarska to nie wybieg dla ich bękartów.



pięknie powiedziane a raczej napisane aż nie dowierzam ze napisala to kobieta musisz skrywac jakas tajemnice