18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ale ja nie chcę jeszcze do domu

~Sunday • 2020-02-20, 11:40

Wnusio na smyczy.

Juzwa

2020-02-20, 11:45
Ja za swojego wnuczka oddałbym życie, a ta prukwa pomiata dzieckiem jak szmatą.

~sensualna

2020-02-20, 11:46
są takie specjalne szelki dla niegrzecznych dzieci

Driver19cm

2020-02-20, 11:46
Niech się babcia lepiej modli, żeby młody nie wyrósł na sadola,. Bo będzie babcia w budzie spała, raz dziennie micha z żarciem i siku na smyczy. Zemsta będzie słodka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Byku35

2020-02-20, 12:43
Juzwa napisał/a:

Ja za swojego wnuczka oddałbym życie, a ta prukwa pomiata dzieckiem jak szmatą.



Kiedyś jak ja bym tak zrobił to bym dostał taki wpie**ol że bym na dupie nie usiadł

Oponka

2020-02-20, 13:55
a teraz wyobraźcie sobie, że ten gówniak nie jest na smyczy i chcąc zrobić bezradnej babci na złość ucieka i wpie**ala się pod koła autobusu. główka pęka jak arbuz, kierowca autobusu ma traumę, pasażerowie też, a winą za wszystko obarczają boguduchawinną babcinkę, która nie potrafiła poradzić sobie z rozwydrzonym przez matkę Karynę wnusiem. babusinka zostaje napiętnowana przez "kochaną córunię" i traktowana, jak gówno, po czym umiera z głodu w nieuzasadnionym poczuciu winy babrając się we własnych fekaliach.


szelki dla bachorów to genialne rozwiązanie i powinno być obowiązkowe, dla wszystkich, którzy nie rozumieją, że sklep/drogeria/przychodnia lekarska to nie wybieg dla ich bękartów.

Juzwa

2020-02-20, 14:17
Oponka napisał/a:

a teraz wyobraźcie sobie, że ten gówniak nie jest na smyczy i chcąc zrobić bezradnej babci na złość ucieka i wpie**ala się pod koła autobusu. główka pęka jak arbuz, kierowca autobusu ma traumę, pasażerowie też, a winą za wszystko obarczają boguduchawinną babcinkę, która nie potrafiła poradzić sobie z rozwydrzonym przez matkę Karynę wnusiem. babusinka zostaje napiętnowana przez "kochaną córunię" i traktowana, jak gówno, po czym umiera z głodu w nieuzasadnionym poczuciu winy babrając się we własnych fekaliach.
szelki dla bachorów to genialne rozwiązanie i powinno być obowiązkowe, dla wszystkich, którzy nie rozumieją, że sklep/drogeria/przychodnia lekarska to nie wybieg dla ich bękartów.



Masz rację z tymi szelkami, ale trzeba zachować umiar. Dlaczego niektóre dzieci są jak dziki w burakach, a inne normalne? To jest kwestia wychowania dziecka. Jak ktoś nie potrafi sobie z tym poradzić, nie powinien mieć dzieci. Przed zapłodnieniem powinny być obowiązkowe testy. Nie zdaliście, nasieniowody i jajowody na śmietnik.

jasypan

2020-02-20, 14:58
Juzwa napisał/a:

Ja za swojego wnuczka oddałbym życie, a ta prukwa pomiata dzieckiem jak szmatą.



Jesteś w moim wieku i już masz wnuka? Szybko Wam poszło. Gratulacje.

dr.goebbels

2020-02-20, 14:59
Oponka napisał/a:

a teraz wyobraźcie sobie, że ten gówniak nie jest na smyczy i chcąc zrobić bezradnej babci na złość ucieka i wpie**ala się pod koła autobusu. główka pęka jak arbuz, kierowca autobusu ma traumę, pasażerowie też, a winą za wszystko obarczają boguduchawinną babcinkę, która nie potrafiła poradzić sobie z rozwydrzonym przez matkę Karynę wnusiem. babusinka zostaje napiętnowana przez "kochaną córunię" i traktowana, jak gówno, po czym umiera z głodu w nieuzasadnionym poczuciu winy babrając się we własnych fekaliach.



W dwoch przypadkach to znakomity materiał do działu hard. A gowniaka mi najmniej by bylo szkoda. Głupota nie powinna się rozmanażać a jeśli już to regulatorem guana w populacji powinna byc selekcja naturalna.
Także spuścić bękarta ze smyczy! :)

bonczek58

2020-02-20, 16:04
I prawidłowo, ze zwierzętami na smyczy :)

siwybis

2020-02-20, 16:10
Ale się teraz z tymi szkodnikami ludzie pie**olą. Za mojej młodości jeden strzał kablem po dupie i taki gremlin przez następne trzy miesiące chodził jak zegarek.

uzumw

2020-02-20, 16:17
Rosja czy Radom?

Juzwa

2020-02-20, 16:36
jasypan napisał/a:

Jesteś w moim wieku i już masz wnuka? Szybko Wam poszło. Gratulacje.



Ja to normalnie, dzieci się bardziej postarały...

SpeedyG

2020-02-20, 17:17
Juzwa napisał/a:

Masz rację z tymi szelkami, ale trzeba zachować umiar. Dlaczego niektóre dzieci są jak dziki w burakach, a inne normalne? To jest kwestia wychowania dziecka. Jak ktoś nie potrafi sobie z tym poradzić, nie powinien mieć dzieci. Przed zapłodnieniem powinny być obowiązkowe testy. Nie zdaliście, nasieniowody i jajowody na śmietnik.



Przecież to tylko babcia, a winni za złe wychowanie są rodzice. Ona i tak nie da rady porządnie wychować, bo jak gówniarz wróci do rodziców to oni co najwyżej dadzą mu tableta, telewizor aby tylko nie zajmować się wychowaniem.