18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ale debil, pałka go przerosła :)

Krak • 2021-03-30, 13:00

Dodam, że bucem jest nagrywający przyspieszający (0:42) podczas kiedy Kia chciała go wyprzedzić.

kapsiu

2021-03-30, 16:33
DzidaZawodnik napisał/a:

Szkoda, ze mu nie zaj***ł tą pałą, bo j***ny śmieć mógł kogoś zabić tym swoim blokowaniem kiedy chciał go wyprzewdzić. Słychać po głosie, ze jakaś beta, więc nie dziwne, że po wejściu do samochodu jajka mu się nagle wykluwają i kozaczy bezpieczny w swojej zbroi.



Zabić? Ty tak serio?podwójnej ciągłej to baran nie widział ? Mógł sobie przyspieszać bo ch*ja go ktoś mógł wyprzedzac. Trzeba było się nie pchać .

Hollow_Man

2021-03-30, 16:37
Dodam, że bucem jest nagrywający przyspieszający (0:42) podczas kiedy Kia chciała go wyprzedzić.


ale sam nagrywający w opisie filmu się przyznaje ze przyśpieszył, tłumacząc to tym.......... jest napisane w opisie.

cenzi

2021-03-30, 16:41
DzidaZawodnik napisał/a:

Szkoda, ze mu nie zaj***ł tą pałą, bo j***ny śmieć mógł kogoś zabić tym swoim blokowaniem kiedy chciał go wyprzewdzić. Słychać po głosie, ze jakaś beta, więc nie dziwne, że po wejściu do samochodu jajka mu się nagle wykluwają i kozaczy bezpieczny w swojej zbroi.



No i ch*j no i się zesrałeś...

Lew

2021-03-30, 16:58
nwonigers napisał/a:

filmik na policje i dojechac psychola. zeby za takie rzeczy wychodzic z pala z auta to trzeba miec na prawde cos z glowa. w usa sa paragrafy za takie rzeczy jak ch*j.



Aż żałuje że w Polsce nie ma łatwego dostępu do broni, było by co oglądać, samopostrzały itp ;P

michal257

2021-03-30, 17:07
nwonigers napisał/a:

filmik na policje i dojechac psychola. zeby za takie rzeczy wychodzic z pala z auta to trzeba miec na prawde cos z glowa. w usa sa paragrafy za takie rzeczy jak ch*j.



Wszystko się zgadza, ale jak wracał na swój pas to trafił na ciągłą, a u nas to lepiej komuś narobić bigosu jak złamać przepisy :)

Kaczor_Donald

2021-03-30, 17:32
NiemiecWaszPan napisał/a:

Jakaś zwykła pała młodociana. Ja zawsze wychodzę spokojnie z samochodu i udaję, że chcę porozmawiać, a jak pała podejdzie, to ją gazuję i jeszcze kopa na odchodnego dostaje ode mnie. Ja spokojnie odjeżdżam, a dęta pała stoi i czeka 2 godziny, aż jej przejdzie łzawienie i rzyganie.



Wstawaj. Zesrałeś się.

qplam

2021-03-30, 18:20
No nagrywający ewidentnie się zachował nie odpowiedzialnie z tym przyśpieszeniem ale widzę w tej sytuacji 2 rozwiązania albo kierujący z przodu rozmawiał przez telefon i dlatego jechał z takim tempem przed nagrywającym ale nagrywający robi to samo, a nie wiadomo czy ten drugi też nie ma zestawu głośnomówiącego ale zachowuje ostrożność. A z drugiej zaś strony jeśli jedzie z taką prędkością a ktoś przyśpieszył i go minął bo mu się nie śpieszyło to po co potem tak bardzo mu się zaczyna śpieszyć. Ale my możemy tylko gdybać bo niewiele wynika z tej sytuacji tylko to że kierujący który był nagrywany się troszkę wkurzył.

JebacToGowno

2021-03-30, 19:14
Noside napisał/a:

To samo 0:42 gdzie się przewija podwójna ciągła w mieszance dziwnie dużej ilości wyjazdów z posesji i skrzyżowań?



A co to za różnica? Od szeryfowania jest milicja a nie samozwańczy nauczyciele. Jeden buc trafił na drugiego. Obie k***y siebie warte.

ellsworth

2021-03-30, 20:42
JebacToGowno napisał/a:

A co to za różnica? Od szeryfowania jest milicja a nie samozwańczy nauczyciele. Jeden buc trafił na drugiego. Obie k***y siebie warte.



Czego nie rozumiesz? Kamerzysta minął przejście dla pieszych, na którym zachował szczególną ostrożność i przyśpieszył. A ta pała bierze się wtedy za wyprzedzanie, na podwójnej ciągłej. Niech sobie w dupę wsadzi tą pałę i grzecznie jedzie do miejsca, gdzie może bezpiecznie wyprzedzić.

kothletino

2021-03-30, 21:22
Ja bym wyszedł, działam w obronie własnej i koniec. k***a darmowa rozrywka w tych czasach to rzadkość. :-D

Ustanack

2021-03-30, 21:51
Obsraniec nagrał sie za dużo w GTA , trafi kiedyś na typa który wsadzi mu tego batona w dupe

Kokosz88

2021-03-30, 21:58
To był jego pierwszy napad z bronią w ręku, zjadł go stres

shoe5maker

2021-03-30, 22:03
PietiaGoras napisał/a:

Świat się kończy, młode pedały w rajtuzach próbują zgrywać ważniaków



Ale muszą mieć małe siusiaczki skoro wyprzedzenie ich tak bardzo boli. Pewnie dlatego noszą pałki, żeby mieć coś większego w ręce.

focusek

2021-03-30, 22:09
nwonigers napisał/a:

filmik na policje i dojechac psychola. zeby za takie rzeczy wychodzic z pala z auta to trzeba miec na prawde cos z glowa. w usa sa paragrafy za takie rzeczy jak ch*j.



jakie wy p*zdy jestescie, tylko na psy dzwonicie konfidenty j***ne... rurki w dupke wchodza? samemu nic nie potraficie zatawic cioty, TFU

Ci...........la

2021-03-31, 04:18
nwonigers napisał/a:

filmik na policje i dojechac psychola. zeby za takie rzeczy wychodzic z pala z auta to trzeba miec na prawde cos z glowa. w usa sa paragrafy za takie rzeczy jak ch*j.



k***a Jakbyś nie zauważył to jest Polska a nie USA więc ch*j mnie to obchodzi co w Ameryce sobie robią